Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Masz fajną zróżnicowaną kolekcję wrzuć kiedyś zdjęcie całości w odpowiednim temacie :) 

 

Dzięki. 😊

Dokładnie to samo można powiedzieć o Twojej. Wszystkiego po troszku i na każdą okazję.

Chyba mamy podobny gust zegarkowy i podobne podejście do tematu. 😉

W chwili wolnego czasu zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę do drugiego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Masz fajną zróżnicowaną kolekcję wrzuć kiedyś zdjęcie całości w odpowiednim temacie :) 

 

A w temacie Młotek :)

 

 

XAzawyU.jpg

hOIWqw6.jpg

Sekunduję. Ale podrzuć też linka😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Dzięki. 😊

Dokładnie to samo można powiedzieć o Twojej. Wszystkiego po troszku i na każdą okazję.

Chyba mamy podobny gust zegarkowy i podobne podejście do tematu. 😉

W chwili wolnego czasu zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę do drugiego tematu.

Trochę pewnie podobny tylko u mnie więcej diverów. U Ciebie za to takich elegantów jak Longines czy Epos. 

Ja w tym roku nic nie zmieniam tylko ładnego zdjęcia nie mogę telefonem zrobić moich pudełek. 

 

Aha i ja lubię też chrono a u Ciebie chyba takich nie ma albo za dużo masz i ciężko wszystko spamiętać 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Przyznam szczerze tak jak @kornel91, że ciekaw jestem Twojej kolekcji, bo wiele z tych, które tutaj zamieszczasz bardzo przypadło mi do gustu. Ten Flagship oraz Epos Orignale Retro jak i Dufa Freitaucher Sandblast Grey to zegarki, które chętnie bym zobaczył na swoim nadgarstku.

 

Dzięki. Chociaż Dufa to chyba akurat nie u mnie 😉🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Dzięki. Chociaż Dufa to chyba akurat nie u mnie 😉🤷‍♂️

Przepraszam, Dufa jest u @Lincoln Six Echo :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Trochę pewnie podobny tylko u mnie więcej diverów. U Ciebie za to takich elegantów jak Longines czy Epos. 

Ja w tym roku nic nie zmieniam tylko ładnego zdjęcia nie mogę telefonem zrobić moich pudełek. 

 

Aha i ja lubię też chrono a u Ciebie chyba takich nie ma albo za dużo masz i ciężko wszystko spamiętać 😀

 

Diverów mam kilka, tylko nie bardzo mam kiedy w nich chodzić. Jak wracam do domu po pracy to najczęściej wskakuje wtedy na rękę Zelos w brązie.

Eleganty są, bo to takie zegarki do pracy.

Chrono mam jedno na ST19. Miałem też chrono kwarcowe Tissota, ale dorastający syn mi podebrał. Nosiłem go jako EDC przez ładnych parę lat, stopera w ogóle nie używałem więc się chyba wtedy z chronografu wyleczyłem 😁

Chociaż jak widzę u Ciebie pięknego Spirita to apetyt na chrono wraca 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

 

1/12 zarobków niekoniecznie wynosi tyle samo. :) 

no ja wiem, ale dla etatowca - z reguły mniej więcej na to wychodzi ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.