Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mnie coś właśnie na kajdany wzięło, a ten w Rolku to prawdziwy majstersztyk. Co do noszenia, to zależy, ale zazwyczaj mam luźno zapięty zegarek i mi zjeżdża, co w zupełności mi nie przeszkadza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

tak nosisz zegarki na bransolecie? tzn. na przegubie przed kostką ? czy to tylko do zdjęcia

w/g mnie takie noszenie uniemożliwia swobodny ruch nadgarstka np przy robieniu pompek lub powoduje mocne rozciągnięcie bransolety

Nosze tak kazdy zegarek i jesli jest wystarczajaco luzny pasek/bransoleta to nie odczuwam dyskomfortu, a pompki robie rowniez i nawet czesto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał to ja mam jeszcze jedno pytanko, kiedyś powiedziałeś (to chyba byłeś Ty),że najlepsza bransoleta jest w Orisie. Czy bransolety Oris a Rolex są "podobne"?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wtedy, że najlepsza z tych zegarków, które posiadam. Ta z Rolka, to już zupełnie inna bajka :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,to troszku źle zrozumiałem. Myślałem,że można je jakoś "porównać"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak już się nacieszysz bransoletką to wrzuć go później na jakiegoś Natowca :P Uwielbiam Rolki na takich właśnie paskach. Gratuluję :) Czekam z niecierpliwością na galerię.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak zrobię, też lubię Rolki na NATO :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 jest szansa na wideo-prezentację? :P Piękny zegarek… długo się przekonywałem do indeksów GMT - wydawały się takie zwykłe, ale na ceramicznym bezelu prezentują się wyśmienicie


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP2719.JPG

 

 

 

Takie smieszne V72 - ale naprawdę się zakochalem:)

pozdrawiam

 

Rafał


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze tak kazdy zegarek i jesli jest wystarczajaco luzny pasek/bransoleta to nie odczuwam dyskomfortu, a pompki robie rowniez i nawet czesto :P

 

Ja również noszę zegarki w ten sam sposób.. Nie wyobrażam sobie ciasnej i opiętej bransolety powyżej kostki.

Piękny Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak zrobię, też lubię Rolki na NATO :P

 

 

Ja bym go wrzucil na jakiegos fajnego materaca :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie ciasnej i opiętej bransolety powyżej kostki.

 

też nosiłem luźno zegarki poniżej kostki... wystarczyło jednak, że przez tydzień ponosiłem Orisa BC4 z koronką robiącą dziurę w dłoni i w kilka dni przestawiłem się na zacieśnianie zegarków powyżej kostki - zarówno topora (bc4) jak i garniturowców i bransoletkowca :P

 

dscf0948t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni przerwy to jednak długo...

img2012012400066.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8759b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Ooo kurwimetr :P

 

A wyżej Bruno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pojawił, zdjęcie na szybko komórką. Niestety bransoleta do skrócenia i pewnie porysująąąąąąąąąąąąąąąąą :o:lol: Tak z ciekawości, te mniejsze ogniwa przy zapięciu mają porawić komfort zapinania czy jednak nimi tez się reguluje dlugość w zależności o ile sie chce skrócić?

 

imag0131eg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu, witaj w klubie Rolexów :lol:

 

Moje najszczersze gratulację!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.