Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się pojawił, zdjęcie na szybko komórką.

Jak to było mówione: czekajcie, a się doczekacie :P czy jakoś tak- w każdym bądź razie gratulacje i bądźcie z Michałem tak mili i nie wrzucajcie

za wiele fotek, bo kusicie chłopaki oj kusicie :lol:

 

 

Niestety bransoleta do skrócenia i pewnie porysująąąąąąąąąąąąąąąąą :o:o

Właśnie dlatego od jakiegoś czasu mam narzędzia i sam skracam- skończyły się tego typu problemy, jak samemu się takie rzeczy robi,

to jednak bardziej się uważa, a nawet jak zdarzy się babol, to tylko do siebie można mieć pretensję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten Glycine się prezentuje na tym pasku... no i w słońcu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegareczki, czy wy nosicie lustrzanki przy sobie (fotki nadgarstkowe)???? Ja co zrobie fotke komorka to az mi wstyd zamieszcac i zaraz ja kasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegareczki, czy wy nosicie lustrzanki przy sobie (fotki nadgarstkowe)???? Ja co zrobie fotke komorka to az mi wstyd zamieszcac i zaraz ja kasuje.

 

Mam ten sam problem, aż mnie ciekawią odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus gratulacje niech się dobrze nosi. Czy to jest Submariner? Przepraszam za pytanie,ale w Rolexach jestem słaby...(jeszcze)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się jakiś worek z Rolkami rozpruł :lol: - może gdzieś - kiedyś - tylko czemu to tak odległy czas :o


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może koledzy podadzą gdzie ten worek,może i nam coś się "dostanie"...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus gratuluję! Ten sub nie jest nudny, jest klasyczny, wspaniały. Na tyle uniwersalny, że można zostać jednozegarkowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Fajne zegareczki, czy wy nosicie lustrzanki przy sobie (fotki nadgarstkowe)???? Ja co zrobie fotke komorka to az mi wstyd zamieszcac i zaraz ja kasuje.<br />
<br /><br /><br />

 

Moja fotka z komórki; samsung Galaxy SII - wbudowany aparacik 8MP - przy dobrym świetle "daje radę" :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pojawił, zdjęcie na szybko komórką. Niestety bransoleta do skrócenia i pewnie porysująąąąąąąąąąąąąąąąą :o:lol: Tak z ciekawości, te mniejsze ogniwa przy zapięciu mają porawić komfort zapinania czy jednak nimi tez się reguluje dlugość w zależności o ile sie chce skrócić?

 

 

ale jedziecie PAnowie po bandzie. Gratulauje cudownego nabytku


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pojawił, zdjęcie na szybko komórką. Niestety bransoleta do skrócenia i pewnie porysująąąąąąąąąąąąąąąąą :o:lol: Tak z ciekawości, te mniejsze ogniwa przy zapięciu mają porawić komfort zapinania czy jednak nimi tez się reguluje dlugość w zależności o ile sie chce skrócić?

 

Gratulacje BRABUS! Piękna sztuka.

Propagujecie Rolka na forum jak nigdy :o


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobil sie wysyp pieknych czasomierzy, az milo popatrzec. Ale kolega Brabus swoim nowym nabytkiem pozamiatal! :lol: Gratuluje wyboru wspanialego czasomierza, jestem pewien ze bedziesz z tego rolka zadowolony tak jak ja jestem ze swojego (a jestem bardzo). Nic, tylko prosi sie aby powtorzyc to co juz wczesniej Carlito napisal, 'witaj w klubie Rolexow' (jesli takowy w ogole na tym forum istnieje?)

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(jesli takowy w ogole na tym forum istnieje?)

 

Można taki założyć, nie widzę przeszkód :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Ale żaden jeszcze się nie pochwalił gdzie jest ten stół szwedzki, co to tak z niego można sobie Rolki brać :lol::o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP2719.JPG

 

 

 

Takie smieszne V72 - ale naprawdę się zakochalem:)

pozdrawiam

 

Rafał

 

Czadowy! Niepodrabialny styl poczatku lat 70-tychn nieprawdaz?

 

Dawno Cie nie bylo - co prawda ja tez mialem przerwe.

 

A ja dzis tez cos ciekawego kliknalem, trzeba czekac az dojdzie...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czadowy! Niepodrabialny styl poczatku lat 70-tychn nieprawdaz?

 

Dawno Cie nie bylo - co prawda ja tez mialem przerwe.

 

A ja dzis tez cos ciekawego kliknalem, trzeba czekac az dojdzie...

 

 

Witam serdecznie,

dzieki ogromne - czekam na Twój :lol: - myślę że tez mi się spodoba

 

A co do tego Bel Air - to marka rzadna - a o cudzie zegarek cudowny - szkło 4 mm minerał, koperta do 200m - takie samo zamawiało jlc i zodiac,

a w środku Valjoux 72 - poezja i te 45mm:)

 

A poważnie to ostatnio totalnie zeszła mi chęć internetowej komunikacji zegarkowej - za dużo zmian i jakoś wszystkiego jeszcze nie ogarniam:) - myslę że powoli w miarę normalizacji życia codziennego będę wracał na forum ale puki co cięzko

 

 

 

pzodrawiam serdecznie i czekam na Twój nowy nabytek

 

 

 

Rafał


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robnyc Jak by ci sie ta stowa kiedys znudzila - daj znac - z checia przygarne. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.