Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś, czy nowy nabytek? Jeśli nowy, to gratulacje.

Kupiona juz prawie rok temu ale cieszy jakby była nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitacja jak dla mnie jest trochę nie jasna. Nie wiem czy zegarek jest hołdem dla samolotu JG 71 którego sylwetka wygrawerowana jest na deklu czy może dla jednego z najznakomitszych pilotów w dziejach lotnictwa Manfreda Albrechta Freiherra von Richthofena, bardziej znanego jako Czerwony Baron latający na Fokkerze 3D (sylwetka trójpłatowca na tarczy). Tak czy siak zegarek bardzo ciekawy i żadki.

 

 

q214.jpg
 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej kolejne vintage, aż do końca tygodnia.

post-57210-0-92205300-1376633307_thumb.jpg

post-57210-0-50243500-1376633314_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitacja jak dla mnie jest trochę nie jasna. Nie wiem czy zegarek jest hołdem dla samolotu JG 71 którego sylwetka wygrawerowana jest na deklu czy może dla jednego z najznakomitszych pilotów w dziejach lotnictwa Manfreda Albrechta Freiherra von Richthofena, bardziej znanego jako Czerwony Baron latający na Fokkerze 3D (sylwetka trójpłatowca na tarczy). Tak czy siak zegarek bardzo ciekawy i żadki.

 

 

q214.jpg

 

 

Pozdrawiam

!rzadki!

a gdzie mały zegarek/kompas z paska ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie NATO i bezel ekstra

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wymieniałeś bezel?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na czerwono.

 

 

l0jm.jpg

 

Bardzo fotogeniczny zegarek!! Mógłbyś się postarać o fotki do klubowego kalendarza na 2014 rok :)  Szczegóły tutaj: KALENDARZ 2014


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

!rzadki!

 

Późna pora już była :rolleyes:

 

 

a gdzie mały zegarek/kompas z paska ?

 

Niestety nie posiadam nic takiego, choć oryginany  pasek z rekina z zapięciem jest.

 

 

 

Bardzo fotogeniczny zegarek!! Mógłbyś się postarać o fotki do klubowego kalendarza na 2014 rok :)  Szczegóły tutaj: KALENDARZ 2014

 

Tak myślałem już o tym, mam kilka zdjęć, które może by sie nadawały. W wolnej chwili postaram sie przesłać :)

 

Pozdrawiam,

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitacja jak dla mnie jest trochę nie jasna. Nie wiem czy zegarek jest hołdem dla samolotu JG 71 którego sylwetka wygrawerowana jest na deklu czy może dla jednego z najznakomitszych pilotów w dziejach lotnictwa Manfreda Albrechta Freiherra von Richthofena, bardziej znanego jako Czerwony Baron latający na Fokkerze 3D (sylwetka trójpłatowca na tarczy). Tak czy siak zegarek bardzo ciekawy i żadki.

...

JG71 to nie samolot tylko jednostka/szwadron (czy jak to się tam nazywa) niemieckiego lotnictwa. W 1961 otrzymali honorową nazwę Manfreda von Richthofena (Czerwonego Barona) i stąd ten samolot w logo.

Poza tym wyszły inne limitki Bretiling, np. dla Jagdgeschwader 74.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scyzoryk na wakacjach

 

k3sd.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to. Jednak ze smutkiem będę musiał się z nim rozstać na rzecz mojego dawnego Atlantica...

post-64375-0-65791000-1376664271_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj GW-6900

 

Tapnięte z SGS3

post-42578-1376666205,3978_thumb.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ta Doxa.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.