Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziekuje za 'good word' wszystkim tym, ktorzy pozytywnie skomentowali moja kolekcje Rolexow, ciesze sie ze Wam sie podobaja.

 

 

 

Dzieki. Tego Orienta oczywiscie mam (i nic nie wskazuje na to abym z jakichs powodow przestal go miec  :) )

 

 

 

Dzieki. Co do Rolexow vintage, to caly czas sa one na mojej 'must have' liscie i jedynym powodem na to ze jeszcze zadnego z takowych nie mam to ze wzgledu na kryteria jakie sobie ustanowilem w odniesieniu do zegarkow vintage tej marki. Mowiac inaczej, nie natrafilem do tej pory na takiego vintage'a ktory odpowiadalby tym kryteriom, ktorymi sa: ze musi taki Rolex vintage byc 'legalny' - w znaczeniu, ze musi posiadac dokumenty ze byl zakupiony u autoryzowanego dealera prowadzacego sprzedaz zegarkow marki Rolex jak i musi byc kompletny jesli chodzi na skladajacy sie na oryginalne opakowanie zestaw; ze musi taki vintage byc w pelni oryginalny jesli chodzi o czesci jakie w nim siedza, czyli ze musi byc serwisowany nie sposobem domowym u uwazajacego sie za specjaliste w naprawie Rolexow nieautoryzowanego w swrwisowaniu zegarkow tej marki 'Kowalskiego na pietrze' ale w punkcie autoryzowanym przez firme Rolex jak i musi taki vintage posiadac 'paper work' z kazdorazowego serwisowania w takim autoryzowanym punkcie Rolexa; itp, itd, etc... Jesli natrafie na vintage spelniajacy wszystkie moje kryteria to na pewno zasila one moja kolekcje  :)

 

Dzisiaj piatek - z didzejem calym w stali:

 

today_datejustsilverdial_1.jpg
 
today_datejustsilverdial_2.jpg

 

No właśnie mój taki jest, mam wszystkie papiery do niego z oryginalnym rachunkiem zakupu jak i certyfikatami z serwisu Rolexa o pudełkach nie wspominając. Ciężko namierzyć taki kompletny zestaw. Szukam jeszcze jednego takiego suba i jak na razie nie mogę nic namierzyć ciekawego ,zawsZe coś z nimi jest nie tak.

 Dlatego napewno nigdy nie sprzedam tego swojego,  Syn dostanie razem z moim Longinesem jak dorosnie. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdżą te Wasze Doxy!

 

Paweł, jest to zdecydowanie najtrudniejszy mój zegarek to sfotografowania, a to przez to wystające szkiełko. Szalenie trudno jest mu zrobić dobre zdjęcie.

 

Dzięki chłopaki :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to brzydki zegar :D

Tu się z Tobą zgodzę.

Wyślij do mnie. Ja go poddam utylizacji. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Słabo Karol na tej gumce - MEGA słabo ;)

Fantastyczna, aż miło się człowiekowi robi 

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_0073.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek kup sobie nowy zegarek bo ten U1 mnie juz nudzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mój taki jest, mam wszystkie papiery do niego z oryginalnym rachunkiem zakupu jak i certyfikatami z serwisu Rolexa o pudełkach nie wspominając. Ciężko namierzyć taki kompletny zestaw. Szukam jeszcze jednego takiego suba i jak na razie nie mogę nic namierzyć ciekawego ,zawsZe coś z nimi jest nie tak.

 Dlatego napewno nigdy nie sprzedam tego swojego,  Syn dostanie razem z moim Longinesem jak dorosnie. 

Skoro jest tak jak piszesz to nic, tylko pogratulowac Ci tak pieknego zegarka, jak i szczescia ze udalo Ci sie taki 'kompletny' egzemplarz nabyc.

Hold on to it like there's no tomorrow i nie pozbywaj sie go, bo trafic tak jak piszesz ze trafiles z tym pieknym Rolexem to naprawde ogromne szczescie w obecnej rzeczywistosci. 

Ponownie gratuluje (i po trosze, taka pozytywna zazdroscia, zazdroszcze  :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20140829214459198.jpg

 

Dziś było tak;)

Jak się prowadzi to zdjęć się nie robi. :(

 

Super ten G.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek kup sobie nowy zegarek bo ten U1 mnie juz nudzi :P

Michaś, Ciebie może nudzić, mnie wciąż cieszy :)

I niestety trzeba nauczyć się z tym żyć  :D


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek kup sobie nowy zegarek bo ten U1 mnie juz nudzi :P

Szczególnie w tej "przypalanej" formie zdjęć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w tej "przypalanej" formie zdjęć :/

Lepiej ?

2013_03_024.jpg
 
Może się to wielu wydać dziwne, ale można nosić jeden...
Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak jak piszesz to nic, tylko pogratulowac Ci tak pieknego zegarka, jak i szczescia ze udalo Ci sie taki 'kompletny' egzemplarz nabyc.

Hold on to it like there's no tomorrow i nie pozbywaj sie go, bo trafic tak jak piszesz ze trafiles z tym pieknym Rolexem to naprawde ogromne szczescie w obecnej rzeczywistosci. 

Ponownie gratuluje (i po trosze, taka pozytywna zazdroscia, zazdroszcze  :) )

Dzieki 

 

To jest jedyny chyba zegarek o ktory nie musze sie martwic ze strace gdybym musial go sprzedac , ale to nie wchodzi w rachube ,  no chyba ze bym glodny nagle zaczal chodzic  :)

O papiery tak samo sie boje jak i o zegarek , tzn zeby nie zgubic .

juz tak raz zrobilem poszlem na spotkanie z kumplem ( na kawe ) zeby pokazac mu kiedys zegarek , pozniej zapomnialem zabrac pudel i papierow  :(  zostaly na krzesle . karta gwarancyjna niestety nigdy sie nie odnalazla 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sobie czytalem o serialu i w paru miejscach bylo ze Rolex byl tak samo fejk jak Ferrari Daytona :)

Wychodzi na to, że mieli mały budżet

 

Myślę, że u Tomka jest ok bo ma płaski nadgarstek. Czekam aż go przymierzę ja mam 18-18,5 cm i myślę, że będzie ok.

U Ciebie prędzej

Trzeba pamiętać, że ten zegarek jest też dość gruby.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ?

 

 

2013_03_024.jpg

 

Może się to wielu wydać dziwne, ale można nosić jeden...

Jeden każdego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oriCAM00959_zps5e618063.jpg

oriCAM00958_zps75a08ee4.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.