Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Karol ta Omega nawet mi się podobała ale bez rewelacji, głównie z uwagi na bransoletę, która mi nie do końca pasuje. Gdy pokazałeś ja na nato to wiele zyskała aż zacząłem się nad nią zastanawiać  :wacko:

Bo niemal biżuteryjna bransoleta dziwnie wygląda z toolwatchem ( wiem , wiem niektórzy lubią na meshu ) za to z nato wygląda pysznie.

Karol , czasem mam wrażenie ,że "pracujesz" dla kogoś z branży zegarkowej kreując tymi zdjęciami głód zegarkowych przygód na forum ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon masz racje, ta bransoleta rowniez moim zdaniem nie pasuje do reszty.

Mi nie pasuja wskazowki, szczegolnie godzinowa, zakonczona bobkiem z luminowa. Ale wiadomo gusta, gusciki. PO jest duzo ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana  :)

1.jpg

:) Żeby nie było...post-57311-0-59988200-1410636389_thumb.jpg

Sorki za jakość, fota robiona grillem z kaszanką

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś były 3. To pierwszy.

Tak na marginesie. Ktoś wie dlaczego po wrzuceniu plików na serwer hostingowy tak bardzo spada jakość zdjęć?

 

DHsvbg7l.jpg

Edytowane przez kkwpk

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

.Tak na marginesie. Ktoś wie dlaczego po wrzuceniu plików na serwer hostingowy tak bardzo spada jakość zdjęć?

To przez kompresję, ale nie powinny być aż tak widoczne zmiany w jakości. Spróbuj na różnych przeglądarkach. http://www.webhostingtalk.pl/topic/47664-slaba-jakosc-obrazkow-po-dodaniu-na-stronie/ tutaj gość pisał, że problemem była wtyczka flesh- zaktualizował i problem sam się naprawił

Edytowane przez iKrawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty masz pełną dokumentację do wszystkich swoich zegarków? Gratuluję.

Niestety nie :( Ale w świecie vintage trzeba byc bardzo wyczulonym na wszelkie szczegóły i każda dokumentacja jest przydatna


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Ktoś wie dlaczego po wrzuceniu plików na serwer hostingowy tak bardzo spada jakość zdjęć?

 

Najlepiej jest zmniejszyć rozmiar zdjęcia np. do 800x600 pikseli, potem wyostrzyć i w takim rozmiarze wrzucać na serwer.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 jeden nie komponował do uroczystości, więc chwilowo było...

 

IMG_0133.jpg
IMG_0134.jpg
 

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś były 3. To pierwszy.

Tak na marginesie. Ktoś wie dlaczego po wrzuceniu plików na serwer hostingowy tak bardzo spada jakość zdjęć?

 

DHsvbg7l.jpg

Cudo!


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Lesiu :) - to tzw żółwik

 

Eq7Pbx.jpg

Ciekawa historia na folderze :)

Buran rano

c28ef1ca9acdc952bb8ed3fd1ef1f675.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to i ja divera założę  :)

 

inv-019.jpg?1410683014

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.