Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień pochmurny, mokry i wietrzny, to jakoś dawkę czegoś wesołego samemu trzeba sobie zorganizować :D

post-48855-0-25679100-1509370339_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zasadas - no i mi przypomniales o sobie, bo mialem Ci wlasnie napisac o Twojej Omedze z ostatniego zdjecia, ze jest super (jak widzisz lubie ten styl - w prostokacie okrąg B) ) i 2 lata temu moglem dobrze kupic full set, ale sie zagapilem i mnie uprzedzono..., wiec do dzis sobie nie ponosilem nigdy  :(

 

A co do RO, to niestety (albo stety :) ) nie do konca pasuje do wszystkiego  ;) Koszula, marynarka, polo, nawet t-shirt bomba - przepieknie sie odznacza i uzupelnia stroj, ale juz dres i bluza... nie za bardzo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piękny elegancki zegarek z fenomenalnie wykończonymi detalami. Jakoś zupełnie nie pasuje mi do kolorowej kurtki, albo nic albo normalna koszula. Nie powinienem myśleć o kolorach bo już sam producent pokazał że idzie z nimi po bandzie robiąc żarówiaste divery ( dla mnie koszmarne ale mają swoich zwolenników ), jednak klasyczny RO wolę widzieć w bardziej stonowanym otoczeniu :)

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piękny elegancki zegarek z fenomenalnie wykończonymi detalami. Jakoś zupełnie nie pasuje mi do kolorowej kurtki, albo nic albo normalna koszula. Nie powinienem myśleć o kolorach bo już sam producent pokazał że idzie z nimi po bandzie robiąc żarówiaste divery ( dla mnie koszmarne ale mają swoich zwolenników ), jednak klasyczny RO wolę widzieć w bardziej stonowanym otoczeniu :)

 

Rozumiem - koszula tez jest - i to czarna B) , ale pomysle nad tym  ;)  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mazik77, iwc pilot chrono, świetny.

Dzięki :)

 

Co do RO to według mnie też pasuje do wszystkiego. Widziałem ostatnio gościa ubranego w koszulce bez rękawków, spodenkach i japonkach z białym RO na nadgarstku i nic mnie nie raziło :) to przecież w założeniu miał być sportowy zegarek a nie garniturowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Popołudniowa piątka  :)


Kazanie dawał ;)

Jeśli ten zegarek to jedyna "broń", to faktycznie raczej kazania bym się spodziewał  ;)

post-34987-0-50836100-1509383363_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz polował ?

Mariusz, wiesz że jestem skrupulatny :) , a więc wbrew temu co się mówi na forum, postanowiłem sprawdzić na żywym organiżmie ;) , i dementuję plotki:

Jeleń którego widziałem  nie miał Rolexa, sarny też.......(podobnie jak kozły, nie mylić z ofiarnymi)

 

Kazanie dawał ;)

Powyżej :D  :P

 

 

edit

Można cytować gdyby ktoś znów plotkował o jeleniach.....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.