Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest świetny, na tej bransoletce miałbym do garniaka/koszuli a na mocarnym pasku ot tak bez okazji :D hmm... podoba mi się.

thnx

 

Darek wrzuć kiedyś fotki na pasku,ciekaw jestem jakby wyglądał na czarnym krokodylu.Niby nie pasuje bo to nurek ale...

Zdjęcia zrobię w czwartek.Nie mam /chyba/ czarnego krokodyla 24mm.

Ale zobaczymy jak się będzie prezentował na innych paskach ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w Poznaniu zaowocowała nowym nabytkiem :D

 

Zegarek piękny, ale diver w wykonaniu Breitlinga jest dla mnie czymś nienaturalnym, bo ta firma przyzwyczaiła mnie do lotników... Niemniej zegarek świetny, mam nadzieję ze syn go nie sprzeda i nie kupi sobie słuchawek czy co tam się teraz kupuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zegarek dla syna,do czasu powrotu Pama z lecznicy , będzie gościł na moim nadgarstku ;)

 

 

 

A co się z Pamem stało i gdzie się leczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję ze syn go nie sprzeda i nie kupi sobie słuchawek czy co tam się teraz kupuje :D

Syn jest na tyle świadomy,że wie iż po sprzedaży Breitlinga starczyło by mu na waciki ;)

 

A co się z Pamem stało i gdzie się leczy???

Pam dostał wstrząsu, leczy się w Monachium.

Niestety zabieg nie jest refundowany z NFZ :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26138-0-76533900-1331813327.jpg

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hamilton kusi mnie już od długiego czasu ;) Tylko te dwie białe tarcze mnie drażnią... Wskazówki nie zlewają się z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał aby były czarne, czasami się zlewaja... Ale ma tyle ciekawych rzeczy na tarczy, takich "troche vintage" wg mnie :D , że lubie sie patrzeć na te szczegóły...

 

Wiecej zdjęć bardziej szczegółowych zamiesciłem TUTAJ jeśli chcesz popatrzeć ;)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner a gdzie kupiłeś tego Hamiltona? Kiedyś były na allegro, ale chyba brania nie miały, bo zniknęły... Ile za niego dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję Synowi super Taty ;)

 

Po drugie gratuluję Synowi świetnego Breitlinga, który swym wyglądem, Bogu dzięki, odbiega od innych kolegów ze swojej stajni :D

 

Darek, serdecznie gratuluje pieknego zegarka :D

Ale heritage 46 to tylko na konkretnym skorzanym pasku, tym bardziej ze ten zegarek ma uszy 24mm.

 

A tu się z Michałem nie zgodzę, bo mesh wyjątkowo dobrze mu pasuje, choś na pachu będzie mu tez do twarzy :D

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ten mesh jest przy zapieciu troche zwezany co nie wyglada zbyt dobrze. Mysle ze na pachu bedzie wygladalo zdecydowanie lepiej, zreszta w sieci jest pelno zdjec - mozna zobaczyc ;)

 

Piękny zegarek.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-24476-0-74187500-1331813335.jpg

post-24476-0-97383400-1331813333.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w Poznaniu zaowocowała nowym nabytkiem ;)

 

No Darku gratuluję!

Mam nadzieję że trafiłeś bez problemu :D


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, ale diver w wykonaniu Breitlinga jest dla mnie czymś nienaturalnym, bo ta firma przyzwyczaiła mnie do lotników... Niemniej zegarek świetny, mam nadzieję ze syn go nie sprzeda i nie kupi sobie słuchawek czy co tam się teraz kupuje ;)

Domyślam się, że aluzja do mnie i mojego Speediego ? :D

Wiem, zgrzeszyłem, byłem niedojrzały i nieodpowiedzialny :D

To już się więcej nie powtórzy.

 

Darku, świetny wybór, jedyny Breitling który mnie interesuje i mąci mi w wyborze Planet Ocean :D

Gratuluję również synowi i liczę, że będzie bardziej dojrzały niż ja z moim Speedy'em. Btw. ile syn ma lat? Jeśli to prezent na 18stkę czy dla studenta to ostrzegłbym go, żeby nie nosił tego cudeńka na codzień, bo żyjemy w czasach w jakich żyjemy i sam pamiętam jak denerwowałem się przechodząc wieczorami przez opustoszałe dzielnice Poznania z Omega na ręce, a Breitling jest tak samo rozpoznawany jako drogie cacko.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że aluzja do mnie i mojego Speediego ? ;)

 

Nie da się ukryć, że to aluzja do Twojego Speedmastera. Bardzo smutno czytało się Twoją historię, gdzie opisałeś, jak to ojciec chcąc wspaniałomyślnie zostawić Ci po sobie bardzo drogą pamiątkę, musiał obserwować jak sprzedajesz ją, by kupić słuchawki...

Nie grzesz więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hamilton kusi mnie już od długiego czasu ;) Tylko te dwie białe tarcze mnie drażnią... Wskazówki nie zlewają się z nimi?

 

Te dwie białe tarcze właśnie najbardziej się mi podobają w tym Hamiltonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by tu...

 

post-28051-0-40156300-1331813386.jpg

 

 

No to tradycyjnie

 

 

post-28051-0-03575100-1331813388.jpg

 

 

A Epos jeszcze nie dojechał ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Orient, Breitling i pozostałe również ;)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pict8692.jpg

 

hmm......

 

:)

post-22153-0-22996200-1331813428.jpg

Edytowane przez kaczor76

Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.