Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Darek wrzuć kiedyś fotki na pasku,ciekaw jestem jakby wyglądał na czarnym krokodylu.Niby nie pasuje bo to nurek ale...

Chciałem dziś zrobić kilka zdjęć na pasku ,ale nie wiem jak odpiąć teleskopy.

Wiem ,że zrobię to nie fachowo i porysuję kopertę .

Może ktoś podpowie ilustracyjnie, jak to zrobić profesjonalnie?

 

Po pierwsze gratuluję Synowi super Taty :)

 

Po drugie gratuluję Synowi świetnego Breitlinga, który swym wyglądem, Bogu dzięki, odbiega od innych kolegów ze swojej stajni :)

 

Dziękuję Tobie i Wszystkim ,w imieniu syna i moim.

Syn tu bywa ,ale in cognito :)

 

No Darku gratuluję!

Mam nadzieję że trafiłeś bez problemu :)

Thnx.GPS pomógł :)

 

 

Yaro ,musisz mi uwierzyć ,że nie interesują mnie opinie na temat tego ,czy innego mojego zegarka,domu,mieszkania,działki,samochodu,ubioru,inwestycji na giełdzie etc.

Jestem indywidualistą i komentarze innych ,oraz ich opinia , po prostu jest przez mnie bagatelizowana.Traktuję to nieco opacznie ,i troszkę żal mi tych osób.

 

Dziś cały dzień Ocean był na ręku u syna

14a_2011-01-27_00;23;55.jpg

Chyba na mój nadgarstek prędko nie trafi :)

 

Zakup tego właśnie Breitlinga ,był w naszym portfelu wydatków na 2011rok zaplanowany około roku temu.

I czy tam w środku by była ETA ta co jest czyli 2824-2,czy inna 2836-2,czy 2892-2,czy Valjoux 7733,czy 7751,czy mechanizm niemiecki,czy Seiko in house ,to i tak by to nie zmienił faktu ,aby zakupić właśnie ten model Breitlinga :)

 

Ale cieszę się z jednego .

Ja do mechanizmów ETY nigdy nie przywiązywałem wagi ,ze względu,że albo miałem /i mam/ zegarki sprzed roku 1970 z własnymi mechanizmami, a teraz mam z in house,wiadomo jakie :) .

Natomiast dziś syn mi zrobił szybki wykład ,czym się różni ETA 2824-2 od ETA 2892-2 ,czyli modyfikowany przez IWC kaliber 30110 .

W pierwszej jest 25 kamieni w drugiej 21,pierwsza jest niklowana,druga pozłacana.W pierwszej jest kąt podnoszenia 50 ,w drugiej 51.

Chociaż nie wiem jaki to ma wpływ na pracę mechanizmu.

Jak coś nie dopisałem ,to poproszę, aby dopisał ktoś super kompetentny np. McIntosh .

Wracając do tematu ,mam nadzieję ,że syn pokocha zegarki ,i nie będzie ich spieniężał na /jak to wcześniej opisano/ słuchawki.

 

Chyba się trochę rozpisałem dlatego kończę,dziękuje i pozdrawiam :)

Zaraz wstawię zdjęcia do galerii,zapraszam :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06b81d58c6f76037med.jpg

 

Data i godzina nieaktualna, ale na ręku :)


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś japońska precyzja (jak co dzień), nie trzeba pilnować aktualnej daty i godziny do zdjęcia :)

 

IMGP6989.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FH :)

 

post-26138-0-81328700-1331813595.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Eterna to przykład zegarka, który zazwyczaj na zdjęciach wygląda dużo gorzej niż na żywo. Oczywiście Twoje zdjęcia Spinner są zaj...te ale na żywo na dobrym pasku ten zegarek zwala z nóg. Zdjęcia pojawiające się przy ofertach handlowych tego zegarka wołają o pomstę do nieba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-24476-0-95223600-1331813630.jpg

post-24476-0-87786100-1331813629.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Eterna to przykład zegarka, który zazwyczaj na zdjęciach wygląda dużo gorzej niż na żywo.

 

Tak, to dość ciężki zegarek do porządnego obfocenia... ;)B)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś japońska precyzja (jak co dzień), nie trzeba pilnować aktualnej daty i godziny do zdjęcia ;)

 

To bardziej wina serwera proxy w pracy przez którego nie mogę załadować zdjęcia na fotosik, więc wklejam stare B)


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data nie ustawiona ;) Reguluję go (wyregulować nie mogę) i mi się czasami przestawia.

Na żywo tarcza jest biała jak ten pasek.

 

post-33863-0-04979900-1331813670.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny... zderzak ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data nie ustawiona ;) Reguluję go (wyregulować nie mogę) i mi się czasami przestawia.

Na żywo tarcza jest biała jak ten pasek.

 

post-30828-0-21352500-1331813671.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Nie wiem jak inni, ale ja widzę pasek w kolorze szaro-niebieskim i tarczę w kolorze szarym.

Czy mam monitor do wymiany?

Czy to może daltonizm?


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Sąsiad jakie rozmiary cycadelka? B);)

 

Mr. White

 

5392373781_b9ce8a8892_b.jpg

 

5392374093_ac0c2c988b_b.jpg

Edytowane przez 00110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja widzę pasek w kolorze szaro-niebieskim i tarczę w kolorze szarym.

Czy mam monitor do wymiany?

Czy to może daltonizm?

 

Nie wiem jak innym, ale mi pierwszy rzucił się w oczy pulpit kolegi, a nie zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, jest to typowy przykład "mistrza drugiego planu" ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja widzę pasek w kolorze szaro-niebieskim i tarczę w kolorze szarym.

Czy mam monitor do wymiany?

Czy to może daltonizm?

 

A ja tam wcale nie zwróciłem uwagi na zegarek patrzać na to zdjęcie, lecz całkiem na coś innego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja widzę pasek w kolorze szaro-niebieskim i tarczę w kolorze szarym.

Czy mam monitor do wymiany?

Czy to może daltonizm?

 

Myślisz że ktoś zauważył zegarek? ;)

faktycznie kolory na foto mogą być dziwne, światło mieszane, świetlówki+lampka zólta+okno


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie jest, no cóż.. trudno, idzie się przyzwyczaić ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.