Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wczoraj wieczorem przeglądałem forum. W jednym z tematów sugerowano, że w 2013 roku cena Stowy Marine, po przeliczeniu, plasowała się na poziomie 3800 zł. Mówię o zegarku nowym, prosto od producenta. Dzisiaj ten sam model na Unitasie to 5900 zł. Rozumiem wzrost cen, ale tak dużego skoku to chyba żadna firma ze średniej półki nie odnotowała. To prawdziwe informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od chodu miałem na myśli ustawienie wskazówki. Ale skoro sam właściciel mówi, pisze, że nie ma o co kopii kruszyć to zostawmy te niedociągnięcia do zrobienia za kolejne 7 lat:)

Wieczorem zrobię zdjęcie tych wskazówek, sami ocenicie.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj wieczorem przeglądałem forum. W jednym z tematów sugerowano, że w 2013 roku cena Stowy Marine, po przeliczeniu, plasowała się na poziomie 3800 zł. Mówię o zegarku nowym, prosto od producenta. Dzisiaj ten sam model na Unitasie to 5900 zł. Rozumiem wzrost cen, ale tak dużego skoku to chyba żadna firma ze średniej półki nie odnotowała. To prawdziwe informacje?

 

Prawdziwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zrobię zdjęcie tych wskazówek, sami ocenicie.

Świetny pomysł. Sam bym zobaczył w czym rzecz i czy warto kruszyć o to kopie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj wieczorem przeglądałem forum. W jednym z tematów sugerowano, że w 2013 roku cena Stowy Marine, po przeliczeniu, plasowała się na poziomie 3800 zł. Mówię o zegarku nowym, prosto od producenta. Dzisiaj ten sam model na Unitasie to 5900 zł. Rozumiem wzrost cen, ale tak dużego skoku to chyba żadna firma ze średniej półki nie odnotowała. To prawdziwe informacje?

Niestety , taka tendencja na rynku .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę moja od prawie 9 lat w pudełku, trzeba będzie na przegląd wysłać  :lol:

i3expNC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę moja od prawie 9 lat w pudełku, trzeba będzie na przegląd wysłać  :lol:.

 

Nie rób tego, po przeglądzie to już nie będzie NOS ;)

 

No dobra, obiecane zdjęcia tych "strasznych niedoróbek" podczas przeglądu i niech każdy sam oceni czy warto się awanturować. Może na wstępie wyjaśnię niewtajemniczonym w czym problem, bo mogą nie zauważyć ;). No więc wskazówka godzinowa nie jest na równej godzinie, gdy minutowa jest na 12 :ph34r:

 

IMG4987JP_qwnxxnp.jpg

 

IMG4988JP_qwnxxnr.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby drobiazg, a potrafiłby mi zepsuć humor jak patrzylbym na zegarek o pełnej godzinie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Jak będę chciał, żeby zegarek z największą precyzją pokazywał pełną godzinę, to sobie kupię G-Shocka z wyświetlaczem cyfrowym :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wyobraźni każdego ten drobiazg urósł do rangi 5-minutowej odchyłki. Tak to jest z tym zegarkowym hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wyobraźni każdego ten drobiazg urósł do rangi 5-minutowej odchyłki. Tak to jest z tym zegarkowym hobby

Hehehe, coś w tym jest.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek , toć to pierdoła na która nie zwróciłbym uwagi gdybys o tym nie napisał :) To rewelacyjny zegarek i nie ma co zaprzątać sobie głowy taką pierdołą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie aż taka;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj wieczorem przeglądałem forum. W jednym z tematów sugerowano, że w 2013 roku cena Stowy Marine, po przeliczeniu, plasowała się na poziomie 3800 zł. Mówię o zegarku nowym, prosto od producenta. Dzisiaj ten sam model na Unitasie to 5900 zł. Rozumiem wzrost cen, ale tak dużego skoku to chyba żadna firma ze średniej półki nie odnotowała. To prawdziwe informacje?

55% w ciągu 5 lat. Niezła lokata :P

Btw czemu ten temat jest podpięty? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zasłużony, stąd i podpięty:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw - Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą wypowiedź i chyba jednak się zdecyduje. Mój Prodiver nie był w serwisie od 11.2008 roku (rok produkcji). W swoim trudnym życiu zaliczył 1 poważny upadek podczas regat więc bezel ma do wymiany na nowy. A co do chodzenia to robi z 15 sek/dobę więc ryzyko jest dużo mniejsze niż u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wracam do tematu, znowu z zegarkiem. Tym razem Stowa Marine ("rzymianka"), w wersji o średnicy 36 mm, na manualnej Ecie 2804-2  :)

post-34987-0-21192400-1549004225_thumb.jpg
post-34987-0-48664100-1549004233_thumb.jpg
post-34987-0-35798700-1549004242_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzymianka, jaki L2L, bo nie wygląda na mały jak przy kopercie 36mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna rzymianka, jaki L2L, bo nie wygląda na mały jak przy kopercie 36mm?

 

Uszy faktycznie są jak na taki wymiar dość długie, stąd L2L to wedle zapewnień producenta 44,6 mm. W zestawieniu z Conquestem - 35 mm średnicy koperty: 

post-34987-0-25809700-1549006886_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie są takie długie jak myślałem.

Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to nie są takie długie jak myślałem.

Jeszcze raz gratulacje.

 

Dzięki Marcin  :)

 

Przy okazji jeszcze jedno, zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z deklaracjami Stowy, także co do oczekiwania na wysyłkę - wszystko jak w zegarku  ;)  Przesyłka lotnicza, ekspresowa (wysłali zegarek we środę, a we czwartek paczka z dodatkową zawartością w postaci Stowa Book została doręczona). Do tego świetny kontakt z obsługą klienta. Na wszelkie maile odpowiadają bardzo szybko i rzeczowo  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin :)

 

Przy okazji jeszcze jedno, zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z deklaracjami Stowy, także co do oczekiwania na wysyłkę - wszystko jak w zegarku ;) Przesyłka lotnicza, ekspresowa (wysłali zegarek we środę, a we czwartek paczka z dodatkową zawartością w postaci Stowa Book została doręczona). Do tego świetny kontakt z obsługą klienta. Na wszelkie maile odpowiadają bardzo szybko i rzeczowo :)

I tak powinna wyglądać obsługa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.