Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Piotr84 said:

Jak z jakością wykonania tego modelu jestem niedaleki kliknięcia kup i  czy faktycznie są 4 ruchy na sekundę.

 

 Wykonany jest świetnie, nie mam się do czego przyczepić.

 

Kuknij na ten filmik.

 

https://youtu.be/TkRbwzcSIMk

 

Edit:

 

Tego jeszcze nie widziałem, super się prezentuje. W końcu bez napisu Pagani, sam znaczek wygląda klasa.


https://a.aliexpress.com/_EGxwIhN

 

Screenshot_20221228_222754_AliExpress.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego mechanizmu warto kupić zegarek. :) 

 

 

20221228_104000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F39E7E68-09B9-4485-A574-1A5AA6866725.thumb.jpeg.7604937fcbac9f5d4e84c83a62a00432.jpeg
 

Od nakręcenia wczoraj zrobił +10 sekund.

W pionie nieco spóźnia, w poziomie wyraźnie spieszy - różnice pozycyjne ok 30s/dobę, jak to w tanim mechanizmie :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis Big Pilot. Mój pierwszy automat kupiony w 2011 roku. Do dzisiaj bardzo precyzyjny. 

2023-01-01 09-49-53b - Parnis Big Pilot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie…koledzy rady potrzebuje. Pilot, typ A, koperta od 42 mm w gore. Jakieś pomysły/linki do Ali? Mam Escapementa (typ B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ciemna tarcze to idealnie :) poszperam po OLx, bo narazie kopie na Ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą kliknąłem brąza Tandorio. Co prawda trochę mniejszy niż planowałem, ale 47 mm mnie wystraszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Ostatnimi czasy kupuje zegarki z Chin i w ostatniej wyprzedaży 11.11 taka przykra sytuacja. SM twierdzi że zegarek z wyprzedaży może mieć taką wadę bo jest taniej i jak chcesz jakość to kup drożej. Ogólnie i tak mi się podoba ale to miał być SM. Jakościowo. 

IMG_20230102_204843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2023 o 21:07, Majick napisał(-a):

Witam wszystkich. 

Ostatnimi czasy kupuje zegarki z Chin i w ostatniej wyprzedaży 11.11 taka przykra sytuacja. SM twierdzi że zegarek z wyprzedaży może mieć taką wadę bo jest taniej i jak chcesz jakość to kup drożej. Ogólnie i tak mi się podoba ale to miał być SM. Jakościowo. 

IMG_20230102_204843.jpg

Jprdl. jaki chłam!

Ja bym to odsyłał a jeśli taką mają argumentację na wadliwy produkt to strzelili sobie w kolano bo nie ma czegoś takiego jak z ukrytą wadą bo wyprzedażowy.

Mój jest idealny i aż dziw że SM ma takie praktyki 🤔 

 

IMG_20221231_213503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. W końcu to homar Seiko. Zgodny z oryginałem w każdym calu.
A poważnie mówiąc, to tłumaczenie Sprzedawcy jest jeszcze gorsze niż babol na zegarku. Poza tym wydaje mi się, że jest szansa, że zegarmistrz może to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwórz spór i tyle...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2023 o 15:44, Animaes napisał(-a):

Parnis Big Pilot. Mój pierwszy automat kupiony w 2011 roku. Do dzisiaj bardzo precyzyjny. 

Bo to bardzo fajny zegarek jest ;)

 

DSC02235.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Jprdl. jaki chłam!

Ja bym to odsyłał a jeśli taką mają argumentację na wadliwy produkt to strzelili sobie w kolano bo nie ma czegoś takiego jak z ukrytą wadą bo wyprzedażowy.

Mój jest idealny i aż dziw że SM ma takie praktyki 🤔 

 

IMG_20221231_213503.jpg

 

 

Ostatnio na Alii, oficjalny sklep SM.Ma wysyp takich komentarzy, o problemach z jakością, oraz odmową przyjęcia reklamacji. Bo wyprzedażowy towar,i taka wada, nie ma wpływu na działanie zegarka. Mi zaproponowali pasek z ich sklepu za 50$.

Na szczęście aliexpress uznało moje roszczenie, i zegarek kwotowo wyszedł za 415zł więc chyba nie warto odsyłać ;)

Edytowane przez Majick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.