Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

No cóż... dzisiaj gramy na wyjeździe. Będzie ciężko, Blaugrana nigdy nie wygrała w Monachium. Ja jednak będę optymistą (pewnie niepoprawnym) i obstawię wynik 3:0 dla FCB :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sphinxie , ale to firmowy jego strzał , w Arsenalu kilka takich bramek zdobył :P

 

P.S.

 

Mój typ na wieczór Bayern wygra 3:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdobyte wczoraj trzy gole Persiego zostały strzelone ze spalonego.

Gdyby sędzia był aptekarzem gole nie zostałyby uznane.

Fakt te spalone były minimalne, szczególnie przy pierwszej bramce. To nie jest tak kuriozalny spalony jak przy meczu z Chelsea.

Edytowane przez owiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne...

Aha, jasne, że poziom sędziowania w lidze angielskiejjakby spada. Bramki ze spalonych czy też wyciąganie przewinień (ostatnio w meczach, które widziałem była to ręka i dwa faule) poza pole karne i to wyraźnie, po metr lub więcej. Nie wiem czy pamiętacie rękę Fellainiego w meczu z MC metr w głąb pola karnego, wyciągniętą przez sędziego na 1-1,5 metra przed linię pola karnego... To co się dzieje u nas to pikuś...

Zdarzenie poniżej, sędzia Probert, asystent widzi cała sytuację jak na dłoni. Odgwizdano rzut wolny sprzed pola karnego...feeea.jpg

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge się doczekać tych półfinałów, chociaż oczekiwanie popsuł troche Mario Goetze, który przenosi się do Bayernu, który deklarował, że nie będzie osłabiał przeciwnika, no ale tyle warte są słowa zarządu Bayernu, oczywiście Mario też deklaracjami, że w Dortmundzie świetnie się czuje i buduje dom itd troche przegiął. Nie zmienia to faktu, że dziś będę z całych sił kibicował Barcelonie, oby rozniosła bawarczyków w drobny pył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wygra dzisiejszy mecz?,bo w piłce nożnej chyba decydują działacze i sedziowie,nie sportowcy.....pytam bo się na tym sporcie kompletnie nie znam.....Już ustalone,czy niewiadoma do pierwszego gwizdka? ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za obiema drużynami, delikatnie mówiąc, nie przepadam, ale chyba bardziej za Barceloną, więc niech wyga Bayern. Chociaż z drugiej strony fajny byłby krajowy finał Barca - Real, albo Bayern - BVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A kto wygra dzisiejszy mecz?,bo w piłce nożnej chyba decydują działacze i sedziowie,nie sportowcy.....pytam bo się na tym sporcie kompletnie nie znam.....Już ustalone,czy niewiadoma do pierwszego gwizdka? ;)

 

Dzisiaj wygra Real :). Podobno sędziowie ustalili już, że bramki dla Realu ma strzelać Adam Małysz :D;). A tak poważnie to już nie mogę doczekać się dzisiejszego półfinału. Niestety teraz zamiast pić browar z Katalończykami w Monachium, siedzę w pracy :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge się doczekać tych półfinałów, chociaż oczekiwanie popsuł troche Mario Goetze, który przenosi się do Bayernu, który deklarował, że nie będzie osłabiał przeciwnika, no ale tyle warte są słowa zarządu Bayernu, oczywiście Mario też deklaracjami, że w Dortmundzie świetnie się czuje i buduje dom itd troche przegiął.

 

Przeniósł się bo to rodowity Bawarczyk :)

Genialny transfer Bayernu i tyle w temacie a BVB gapy ze dali sobie takiego zawodnika podprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za chwilę się zacznie :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 : 1 dla Monachium. Gyce zasili szeregi wroga, serce mi krwawi. Obok Reusa, to był najwartosciowszy zawodnik w moich oczach.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern miażdży Barcelonę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Jest bardziej zdeterminowany, ale i stadion 12-sty zawodnik, sędzia 13-sty. :)

2 bramki w żadnym wypadku nie powinny być uznane. Gomez z metrowego spalonego, Roben po faulu Mullera.

 

Natomiast Katalończycy przewracają się o własne nogi.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 4:0.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia 13 ? To przecież dla Bayernu nie podyktował w pierwszej połowie dwóch karnych !!! Brawo Bayern !!!

 

Wysłano z mojego Atari 65


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wp***dol. Spodziewałem się wygranej Bayernu, ale nie aż takiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ;),bo juz niedobrze sie robi jak sie ludzie Barcelona podniecaja.....

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że nie lubię Bayernu a lubię Barcelonę to się cieszę ze to Bayern prowadzi i to 4-0.to jedyna drużyna mogąca pokonać Real i tego im życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokaut. Stawiałem na Monachium ale tego się nie spodziewałem.

Długo można pisać o grze Bayernu ale zadecydowały pierwsze dwie bramki, a właściwie nieumiejętność obrony przez FCB górnych piłek. W stanach męskich wzrostu znajdowało się na boisku dwóch graczy FCB, w Monachium chyba 5 albo 6. I to przeważyło. Przegrana główka dogranie i gol. Na canal+ nie pokazano powtórki rozwiewającej wątpliwości przy drugiej bramce. Trzecia bramka też dyskusyjna - przyznaję, że muszę siąść do fifowskich zaleceń aby zinterpretować to zagranie, klasyczna ruchoma, faulowa zasłona w koszykówce. Z drugiej strony co najmniej jeden karny nie został odgwizdany - po ręce Pique w ok 15 minucie.

Obrona Bayernu - tak grał Milan w pierwszym meczu, tak grało PSG i Celtic - zagęszczenie środka pola i zmuszenie do gry skrzydłami. A tu Barcelona jest naprawdę słaba. Atakiem ze wzrostem 170 cm w stanach górnych główek za często się nie wygra. Messi - on w ogóle grał?

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i stadion 12-sty zawodnik, sędzia 13-sty. :)

2 bramki w żadnym wypadku nie powinny być uznane. Gomez z metrowego spalonego, Roben po faulu Mullera.

 

No proszę cie ;)

A co z tymi rączkami w polu karnym gdzie dwa razy powinien być karny ?

Tego nie widziałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek (krisp), moje najserdeczniejsze gratulacje. Bayern jest wielki i życzę im zwycięstwa w finale z Realem :)

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wp***dol. Spodziewałem się wygranej Bayernu, ale nie aż takiej.

 

dokładnie tak jak ja, spodziewałem się wygranej Bayernu ale nie takiego pogromu.

 

Wcześniej już pisałem że finał będzie Bayern- Real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę cie ;)

A co z tymi rączkami w polu karnym gdzie dwa razy powinien być karny ?

Tego nie widziałeś ?

To znaczy, że uważasz bramki za prawidłowe? :P

 

A ręce w polu karnym były, fakt ale nie kwalifikowały się do karnego. :P

 

Oczywiście zwyciestwo BM w pełni zasłuzone.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.