Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Kameleon. Tym razem w wydaniu „prawie czarny/antracytowy”.
8696d7880be17ade60dd1f57f5bbf38a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2022 o 22:48, Balansujący Na Osi napisał(-a):
Ładny ten Tissot tylko wygląda na duży. Jaki to rozmiar?

Spory, 42mm.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2022 o 13:34, PKS napisał(-a):

Taki maluszek.

 

1515386865_P1012331(1024x769).thumb.jpg.6e82e5564aa3e040c41946a2279bbfbf.jpg

Swoją drogą dziwne, że większość sklepów w PL pozycjonuje PRX 35mm jako zegarek damski. Słabo coś tam gra marketing. Tylko u Dolinskich jest jako unisex. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to widać, że damka ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

 Znalazłem taki oto zegarek. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć trochę o nim. W sumie wiem tyle, że to model A635/735K, ale nigdzie nie znalazłem zdjęcia takiego samego egzemplarza. To chyba nie jest jakiś rzadki model? 🙂

 

large.IMG20220905213353.jpg.1613a16d45ed96a23e3fc0a44e19b9ff.jpglarge.IMG20220905220720.jpg.8859a0e852ad6aca0f24a8430a9a05f3.jpg

Edytowane przez dogry
dodanie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły starszy damski Tissot. Jak wpiszesz ref. w google to odnajdziesz odp na swoje pytanie. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szukam bransolety do zegarka Tissot PRS 516 

TO444302105100 .

Może ktoś ma na zbyciu w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to widać, że damka
Nie unisex, tylko rozmiar dla osobopostaci Swoją drogą po kreowaniu "nowego mężczyzny" przychodzi czas na kreowanie gadżetów dla niego. I tylko nie mówcie, że zegarki z poprzedniego wieku byly mniejsze. Srednia wzrostu też była mniejsza. Mój dziadek miał 171 był uważanu za bardzo wysokiego, a mój ojciec miał 182 i też był bardzo wysoki na tle populacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Mój dziadek miał 171 był uważanu za bardzo wysokiego, a mój ojciec miał 182 i też był bardzo wysoki na tle populacji.

O jakim kraju mówisz?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O naszym ukochanym dopiero pokolenia powojenne wystrzeliły do góry ze względu na niezamierzone działania Stalina, czyli przesiedlenia. Drugim impulsem wzrostowym była dieta białkowa z kartek na mięso i hormon wzrostu w kurczakach w latach 80, co skutkowało zwiększeniem średniej wzrostu ówczesnego wyżu demograficznego (uboczny efekt 20 stopnia zasilania ).

"Jak wynika z zapisów wojskowych komisji poborowych w 1874 r. najwyżsi rekruci mieli 163,8 cm, pół wieku później średni wzrost był większy o 3 cm, a w 1977 r. wynosił 173,2 cm. W następnej dekadzie wzrost 19-latków był większy o 2 cm."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
"Jak wynika z zapisów wojskowych komisji poborowych w 1874 r. najwyżsi rekruci mieli 163,8 cm,
Najwyżsi? Bez przesady, nie należymy i nigdy nie byliśmy spokrewnieni z Pigmejami.  Jak już, to taka mogła wychodzić średnia - 164cm, choć wg mnie trochę za mała. Być może, że mierzyli ich na udeptanym - mokrym polu, gdzie bose stopy grzęzły im w błocie.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy w ciągu stulecia urośli o około 14 cm. W 1896 r. mieliśmy średnio 150,5 cm, a w 1996 r. 164,6 cm.
Obecnie średnia ta o ile dobrze pamiętam wynosi 171.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że prawdopodobnie dopiero dobiliśmy to średniego wzrostu z X wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma może takiego Tissota:

TISSOT

REFERENCJA: T131.430.11.042.00

 

 

I mógłby coś o nim powiedzieć/napisać.  Może jakieś foto czy jak się na nadgarstku uklada:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po problemach z baterią w kwarcu stwierdziłem, że dla kobiety też czas na automat. Obawiam się tylko o wymianę paska kiedy przyjdzie na to czas.

received_618105256360309.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posiada ktoś z Was zegarek Tissot T120.417.11.091.00? Też Wam tak głośno tyka? Szczególnie z włączonym chronografem i przyłożony do ucha? Mam trochę zegarków ale takiego głośnego ani jednego i zastanawiam się czy to norma dla tego zegarka. Bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad prx black lub blue quartz wersja męska, który według Was ma głębszy kolor, lepszy kontrast tarczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.