Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pamiko napisał(-a):

Tak myślałem.  Za dużo się naczytałeś. Pokazał byś lepiej coś ale tak bez lansu. 

Nie jestem ekshibicjonistą, sorry🤓.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci... 🤣 A tu nożyk praktycznie bez wad. 20200429_130549-01.thumb.jpeg.5056c59749400e2e57fde0cb94e5ce7b.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym też jakąś fotkę, któregoś z pająków np, które mi się tak ostatnio spodobały, ale się nie chcę lansować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Pamiko napisał(-a):

Skąd Ci przyszło do głowy ze Ci pomogę ? Albo skąd wiesz czy znam odpowiedz na Twoje pytanie?

Nie wiem co odpowiedzieć:  ... "bez komentarza"? Tylko spytałem, w dobrej wierze, że się znacie i doradzicie. 

I dostałem  zacytowaną odpowiedź😎.

Dziękuję Ci bardzo, znawco tematu : "nóż", to bardzo cenna informacja zwrotna od Ciebie, wezmę ją pod uwagę pisząc w tym topicu, tym bardziej, że pomogłeś mi w doborze stali, jak nikt inny🤣.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w międzyczasie zdążyłeś obrazić dwa fora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Wrzuciłbym też jakąś fotkę, któregoś z pająków np, które mi się tak ostatnio spodobały, ale się nie chcę lansować... 

No bez jaj. Wrzuć fotki i pokaż, które. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vpyr napisał(-a):

Temat: "nóż" no właśnie. Myślałem, że skoro siedzicie w topowych stalach, to coś więcej o nich wiecie. Myliłem się. Zero merytoryczności, ale muskuły już się prężą, jak pisałem wcześniej:) Na knives jest podobnie. Dzięki Pamiko za "pomoc", nie zamierzam wgłębiać się w nic nie znaczącą "dyskusję", gumkę w majtkach mam luźną🤣.

Jeśli ma być nierdzewka i trzymać ostrość  to ja bym szukał s30v, jeśli ma być dobra ostrość i tańsza, to D2. Ale ja się nie znam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po lewej całkiem fajny, tukan taki sobie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej idealny do krojenia arbuzów. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pamiko napisał(-a):

352E7A0F-0137-4868-B7A3-3FB3430ED082.jpeg

EB7D4497-51D9-4864-AED3-B3B325D3DB3A.jpeg

40D553EC-0CA3-40F6-A9DC-B1D97A516C36.jpeg

C72A89EA-D30B-4506-BCF1-D16075156149.jpeg

80D5D1C9-62C2-44AA-9A48-DFB2079078D0.jpeg

A8A74679-B035-42FA-8E50-4B9720F21D3E.jpeg

8A13527B-D9C5-4665-B489-274FF4FAC0EA.jpeg

Ten z prawej piękny jest.  Napisz pls co to jest i jak to  zdobyć . Super może masz czytaj mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vpyr napisał(-a):

To pokaż swojego jako pierwszy i napisz recenzję, jak się sprawuje...chyba, że tylko do oglądania i klikania jest🤣!

Będę mądrzejszy od ciebie. Machaj sobie sam kijkiem w swoim wiaderku. Miłej zabawy.

 

Zbierałem się z odpowiedzią na twoje pytania, ale po tym jak się zachowałeś to nie ma już najmniejszego sensu!

 

Ja też ciężki jestem w pożyciu, szczególnie, że traktuję ludzi z wzajemnością i pewnie nie jeden płakał po nocach i konta kasował.

 

Mimo mojego i twojego podejścia miałem Ci nawet przytaknął, że na knivsach potrafią być takie odpaly, ze jeszcze ich 50% skurwielstwa nie osiągnąłem.

 

Teraz niestety podsumuję jak Pamiko, przegiąłeś na maxa i niespuszczeniem z kija naobrażałeś na 2 forach - masz rozmach.

 

vpyr to skrót od wy***rdalaj ?

Bywaj zdrów jak kolega mawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, deepex napisał(-a):

Ten z prawej piękny jest.  Napisz pls co to jest i jak to  zdobyć . Super może masz czytaj mój gust.

Dzieki , Microtech Socom Bravo kupić jest ciężko ale jest to do zrobienia musisz szukać po całym świecie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jak dzieci... 🤣 A tu nożyk praktycznie bez wad. 20200429_130549-01.thumb.jpeg.5056c59749400e2e57fde0cb94e5ce7b.jpeg


No jednak ma jedną małą wadę - jest brzydki jak psia d*pa…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jak dzieci... 🤣 A tu nożyk praktycznie bez wad. 20200429_130549-01.thumb.jpeg.5056c59749400e2e57fde0cb94e5ce7b.jpeg

Bez wad😁

 

7 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


No jednak ma jedną małą wadę - jest brzydki jak psia d*pa…

 

Louis czepiasz sie😁. To jest naprawdę jeden z lepszych noży użytkowych a nie tylko do "patrzania", klikania i brandzlowania się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):


No jednak ma jedną małą wadę - jest brzydki jak psia d*pa…

 

Tyljo krowa zdania nie zmienia, zobaczysz to  z każdym kolejnym nożem. Są tylko dwa noże użytkowo zbieżne lub lepsze tj. Nativ Chief i duża Military...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


No jednak ma jedną małą wadę - jest brzydki jak psia d*pa…

 

Ładna miska jeść Ci nie da. To powiedzenie idealnie pasuje do tego noża.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ten jest ciekawy, lecz wg mnie mało funkcjonalny. A Wy co o tym nożu sądzicie? 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Burns napisał(-a):

Będę mądrzejszy od ciebie. Machaj sobie sam kijkiem w swoim wiaderku. Miłej zabawy.

 

Zbierałem się z odpowiedzią na twoje pytania, ale po tym jak się zachowałeś to nie ma już najmniejszego sensu!

 

Ja też ciężki jestem w pożyciu, szczególnie, że traktuję ludzi z wzajemnością i pewnie nie jeden płakał po nocach i konta kasował.

 

Mimo mojego i twojego podejścia miałem Ci nawet przytaknął, że na knivsach potrafią być takie odpaly, ze jeszcze ich 50% skurwielstwa nie osiągnąłem.

 

Teraz niestety podsumuję jak Pamiko, przegiąłeś na maxa i niespuszczeniem z kija naobrażałeś na 2 forach - masz rozmach.

 

vpyr to skrót od wy***rdalaj ?

Bywaj zdrów jak kolega mawia.

No, wątpię w Twoją mądrość.

Wyskakujesz  z pisiorami, później obmyślasz strasznie groźną odpowiedź, po której płakałem całą noc🤣, ... ze śmiechu . Kto tu kogo stara się obrazić?...Merytoryczności zero, ale jadu, że ho, ho. Przykra sprawa...

Burns to skrót od burak na surowo? Pasuje🤣!

Bywaj zdrów.

 

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Burns napisał(-a):

Tyljo krowa zdania nie zmienia, zobaczysz to  z każdym kolejnym nożem. Są tylko dwa noże użytkowo zbieżne lub lepsze tj. Nativ Chief i duża Military...

I jeszcze Shaman moim zdaniem. A tak naprawdę do orania najlepszy jest RAT 1 w D2 🤣🤣🤣

Panowie dajcie na luz. To tylko narzędzia. A poza tym każda taka różnica zdań jest mało ważna wobec tego co się dzieje na wschodzie.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Za to ten jest ciekawy, lecz wg mnie mało funkcjonalny. A Wy co o tym nożu sądzicie? 

 

Fajna zabawka i tyle. Z noży grawitacyjnych znam tylko jeden w pełni funkcjonalny.

20211005_163648.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, loco50 napisał(-a):

 A poza tym każda taka różnica zdań jest mało ważna wobec tego co się dzieje na wschodzie.

No właśnie, to na pewno konto przejęte przez Putina, żeby siać ferment, przecież naturalnie nie może być, aż tak niemądry 🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.