Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Loco się wyłamał a sanki trzeba pchać do przodu😏

Dziś czekam na petardę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sebak napisał(-a):

Przed tą petardą, wrzucę coś takiego. 
 

Bardzo fajny. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Panowie, podpisujcie proszę co wrzucacie na foto, bo tutaj też są początkujący 😎

 

Masz rację ,i  w zasadzie ja  zawsze tak robię bo często coś się podoba i wtedy nawet niewiadomo jakie wymiary czy z jakich materiałów wykonany jest dany nóż.Teraz wyjątkowo nie wstawiłem opisu bo niedawno o tym pisałem ale w sumie niedawno to może być kilka, kilkanaście  stron a nie każdy dokładnie wszystko czyta... Dlatego już poprawiłem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Masz rację ,i  w zasadzie ja  zawsze tak robię bo często coś się podoba i wtedy nawet niewiadomo jakie wymiary czy z jakich materiałów wykonany jest dany nóż.Teraz wyjątkowo nie wstawiłem opisu bo niedawno o tym pisałem ale w sumie niedawno to może być kilka, kilkanaście  stron a nie każdy dokładnie wszystko czyta... Dlatego już poprawiłem to.

mod.Blue Plain, Cultrotech ( Rosja ) Svarn 2 - jak go kupiłeś, to nie powiem jaja urwało, na pewno widziałeś po like, nawet gratulowałem. Jednym słowem cud, miód i orzeszki. Teraz na zdjęciu zbiorczym chyba bym go odstrzelił jako pierwszego. Taki typowo ruski, oligarchiczny, przebajerzony, krzykliwy, wszystkomający a wręcz nachalny ? (ruskie się w tym lubują). Jak Rolex z diamentami, krzyczy kup mnie, może wygląda nawet fajnie na wystawie a jak już masz to niekoniecznie chciałbyś nosić (wiem, że nie nosisz tego noża).

Oczywiście to osąd tylko po zdjęciach bo jakby inaczej, może przez to, że wolę bardziej industrialny styl. W każdym razie z pokazanych pomijając pieniądze właśnie w takiej a nie innej kolejności to jako pierwszy Japoniec, następnie MF i na Ander bym skończył wyciąganie ręki po nie.

 

@Pamiko gorzałka Chivas Liberation 229 Carbon fajność - szkoda, że nie singiel ;) bez carbonu, ale w takim splocie może być.

 

2 godziny temu, Sebak napisał(-a):

Przed tą petardą, wrzucę coś takiego. 

Sympatyczny

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym się właśnie różnią gusta. Mi z tego zestawu najbardziej podoba się Andre de Williers, ale ten rusek ma u mnie drugie miejsce i chętnie bym przytulił do kieszeni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheburkov Scout M390 Grooved Titanium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lubię najbardziej. Znudził się już 🤣 ?

Długi, w całości tytanowy w znośnych pieniądzach.

Kurde bardziej trafia w mój gust niż Mariusza quantum NL, bo tam jednak palisander mnie drażnił, co oznajmiłem na forum nim zobaczyłem tego.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie 😏 mechanika działa bajecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pamiko napisał(-a):

Loco się wyłamał a sanki trzeba pchać do przodu😏

Dziś czekam na petardę

Nie, no jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, loco50 napisał(-a):

Nie, no jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa 😁

ukryty tygrys przyczajony smok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

€ po 4,80. Czas chyba ruszyć na zakupy w Polskich sklepach…

 

Macie jakieś opinie na temat wykonania, jakości? Bo na razie jest na celowniku.

 

A0BC7657-B208-4EEB-9FE0-889F87EA742D.jpeg

DBE5C641-53E4-4C90-80EE-CBEF5BABFD01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Burns napisał(-a):

mod.Blue Plain, Cultrotech ( Rosja ) Svarn 2 - jak go kupiłeś, to nie powiem jaja urwało, na pewno widziałeś po like, nawet gratulowałem. Jednym słowem cud, miód i orzeszki. Teraz na zdjęciu zbiorczym chyba bym go odstrzelił jako pierwszego.

 

Przez pryzmat like to wiesz co można... 🤣.🤣🤣

A tak na serio tylko fotka numer 3 daje realny obraz tego noża.Oczywiście odbiór kolorów to też zależy na czym oglądasz.Jak masz Apple to raczej widzisz ten nóż real ,ale jak masz Samsunga np. bez kalibracji na EU to widzisz pewnie bardzo dużo złota...Także na fotkach numer 1 i 4  przyznaję ,że ten nóż wypadł kiepsko.Poza tym piszesz o "bling bling"...W moim odczuciu ten nóż nie spełnia warunków aby być"bling bling".Brakuje mu damast i dziury w ostrzu.Zresztą ja się tak dobrze nie znam ,ale wątpię ,żeby projekt "bling bling" wygrał  "Blade Show 2018 roku" na najlepszy folder taktyczny.Ogólnie to Cultrotech może się nie podobać i na taki nóż też potrzeba specjalnego klienta.Tak samo jak na Marfione.To są bardzo specyficzne noże.Natomiast jakościowo i pod wzlędem projektu należy oddać Svarn 2 ,że jest on absolutnie doskonały bez żadnych wad.

 

P.S.A coś co spełnia już jakoś warunki "bling bling" do mnie leci...🤩

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rmak napisał(-a):

I tym się właśnie różnią gusta. Mi z tego zestawu najbardziej podoba się Andre de Williers, ale ten rusek ma u mnie drugie miejsce i chętnie bym przytulił do kieszeni. 

Literówkę zrobiłem bo maker nazywa się Villiers.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Przez pryzmat like to wiesz co można... 🤣.🤣🤣

 

Co można ? 😎

  

Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

A tak na serio tylko fotka numer 3 daje realny obraz tego noża.Oczywiście odbiór kolorów to też zależy na czym oglądasz.Jak masz Apple to raczej widzisz ten nóż real ,ale jak masz Samsunga np. bez kalibracji na EU to widzisz pewnie bardzo dużo złota...

Nie uwierzysz, mam monitor, całkiem dobry, nawet kilka. 🤪

  

Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Natomiast jakościowo i pod wzlędem projektu należy oddać Svarn 2 ,że jest on absolutnie doskonały bez żadnych wad.

Dobra, namówiłeś mnie - znaczy przekonałeś, jednak nadal jaja urywa 😘

Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Poza tym piszesz o "bling bling"...W moim odczuciu ten nóż nie spełnia warunków aby być"bling bling".Brakuje mu damast i dziury w ostrzu.

może Timascus

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na taki nożyk i to jest  już 'bling bling."

https://www.microtechknives.pl/produkt/ultratech-122-16-cfs/

btw.I kupiłem ostatnio w Kolbie tego Adamasa auto i się troszkę rozczarowałem jakością.Trochę inaczej sobie go wyobrażałem.Ładnie kopie ale wykonanie pozostawia do życzenia.Choć co dobre ,że nóż jest bardzo ostry.I fajne etui dedykuje BM do niego.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czarny to się nie świeci, takie dziwne połączenie, może to telewizorowy klikacz = dobra nie wnikam. 

Pamiko też od wczoraj kupił trzy noże a spodobało mi się półtora - haha, ale ten ostatni zakup.

I żebyśmy się Rafał dobrze rozumieli, ja nie krytykuję twojego noża, nie da się mieć wszystkich, napisałem co widzę na tych zdjęciach takie pierwsze odczucia a często one są dla mnie najważniejsze bo wtedy łatwiej mi rozstrzygnąć czy na coś zachorowałem. Ładny, ale nie obiekt pożądania.

Zapomniałem dodać jeszcze dwie kwestie. Pierwsza co niektórzy producencie mają z tymi dedykowanymi kluczykami, poza utrudnieniem życia. Masz taki klucz w pudełku ?

Wygrana nie wygrana tak gdzieś mi świtało, że jednak ruski potrafią być ordynarni i krzykliwi:

Można, można ;)

Cultrotech_Svarn_CR_2.jpg   

Co skopali w twoim adamasie ? 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PM2c3f41f4acbbd00f396b3b8d7e1e0a3ab.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Burns napisał(-a):

Co skopali w twoim adamasie ? 

Nie ma żadnej wady.Tak już pewnie jest w tym nożu.Główny mój zarzut to jak działa ten kołek.Taki jakby plastikowy i trochę brakuje mi tutaj sztywności pewności.No i ta blokada plastikowa...Ale noż zostaje bo ogólnie bardzo mi się podoba i cena okazyjna była z rabatem knives.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Genovese_ napisał(-a):

Nie ma żadnej wady.Tak już pewnie jest w tym nożu.Główny mój zarzut to jak działa ten kołek.Taki jakby plastikowy i trochę brakuje mi tutaj sztywności pewności.No i ta blokada plastikowa...Ale noż zostaje bo ogólnie bardzo mi się podoba i cena okazyjna była z rabatem knives.

Coś pewnie wytanili, ja Adamasa mam w manualu, w automacie mam Presidio i tam wszystko jest jeszcze z metalu, ale jak pamiętam w kolejnym Benchmade 581 Barrage Osborne zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem też jest chyba z plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamas w manualu-czołg. Bardzo dobry, męski, porządny nóż 😁. Nie ma do czego się prz.... 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Burns napisał(-a):

Pierwsza co niektórzy producencie mają z tymi dedykowanymi kluczykami, poza utrudnieniem życia. Masz taki klucz w pudełku ?

Wygrana nie wygrana tak gdzieś mi świtało, że jednak ruski potrafią być ordynarni i krzykliwi:

Jest kluczyk oczywiście.Moim zdaniem super sprawa bo możesz sobie go samemu otworzyć.Jeżeli chodzi o carbon +damast  w takim folderze jak Svarn 2 to jak najbardzej mi się to podoba.Nie podoba mi się dziura.Tylko odrazu powiem ,że obstawiam po oglądnięciu różnych filmików na yt ,że fotka , którą powyżej wkleiłeś mocno przekłamuje.Także jakby ktoś chciał się ze mną zamienić z jakąś dopłatą z mojej strony na mojego Svarn 2 na Svarn 2 w damast bez dziury odrazu bym rozważył.Lubię takie" bling bling" w nożach.Dlatego idę teraz w stronę damasteel.🤩

 

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.