Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

I...  bombki strzelił z wymianą okładzin w Griptilianie. Wykręciłem wszystkie śrubki oprócz dwóch trzymających plastik do szkieletu. Albo śruby z gównolitu albo zalepili je jakimś czerwonym loctitem-torxy poszły się... Panowie, sa takie małe gwintownice, zeby wkręcić w łebki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

 

Myślimy, że jest zajefajny 😁

 

 

DSC_1965.JPG

DSC_1967.JPG

DSC_1968.JPG

DSC_1966.JPG

DSC_1968.JPG

Brzydal pierwsza klasa, ale widzę, że przynajmniej z symetrycznym szlifem się trafił👌😉

 

52261826700_e4acfbe641_b.jpg


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, loco50 napisał(-a):

I...  bombki strzelił z wymianą okładzin w Griptilianie. Wykręciłem wszystkie śrubki oprócz dwóch trzymających plastik do szkieletu. Albo śruby z gównolitu albo zalepili je jakimś czerwonym loctitem-torxy poszły się... Panowie, sa takie małe gwintownice, zeby wkręcić w łebki? 

Nie u nas raczej, przynajmniej nie w lokalnym sklepie GS ;)

W tenku (spyderco potrafi mieć naprawdę kiepskie śruby) wbiłem na chamca hexa w obrobionego torxa. Można spróbować z torxem rozmiar większym. U mnie nie wchodził. 


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie włazi. 

A dwójeczkę przebrałem bez problemu 

 

 

DSC_1976.JPG

DSC_1975.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Finów tez przyjechał 

 

 

DSC_1969.JPG

DSC_1970.JPG

DSC_1971.JPG

DSC_1972.JPG

DSC_1973.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

Myśle o takim po wsi tyrać. Kizylar straż. Mały ale byk. 

strazoliwa1.jpg

Fajne żelazło ;)

Jakbym miał jednak nosić stałego w pochewce, to jednak o te 1/2 ostrza więcej bym chciał mieć, aczkolwiek jak wiadomo "wielkość ma znaczenie" rozumiejąc to w obie strony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno wilki nie pier**lą się w tańcu.
Cheburcov model Wolf.
110 ostrego, stal m398.
 
 
085518_20220804_085519_667.thumb.jpg.990d2b0ac708644f78cd3dbfcd8bae21.jpg
Strasznie wielki fliper w nim. To ogranicza użycie znacznej części kt np przy krojeniu na desce w kuchni. Tak mnie się wydaje się bynajmniej.

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zadra napisał(-a):

Fajne żelazło ;)

Jakbym miał jednak nosić stałego w pochewce, to jednak o te 1/2 ostrza więcej bym chciał mieć, aczkolwiek jak wiadomo "wielkość ma znaczenie" rozumiejąc to w obie strony..

Większe mam .Pora coś mniejszego kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Podobno wilki nie pier**lą się w tańcu.

Cheburcov model Wolf.

110 ostrego, stal m398.

 

 

085518_20220804_085519_667.jpg

Taki nóż powinieneś focić na skórze z aligatora. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Taki nóż powinieneś focić na skórze z aligatora. 😉

Ufff, a już myślałem, że na betonie.

Fotę ze skórasia przeznaczyłem na kolejny nóż 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

Myśle o takim po wsi tyrać. Kizylar straż. Mały ale byk. 

 

Jak się podoba to bierz.Użytkowo będzie super.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre de Villiers Scavenger.Projekt zamknięty z 2017 roku.Na samym  początku firmowany jako produkt  "made in RPA", a po jakimś czasie okazało się ,że produkowany w Chinach przez dziś już bardzo uznanego i mocnego na rynku nożowym "Rike knife"(dla osób nie śledzących temat, Rike to ten sam ,który robi obecnie świetne jakościowo Socom Bravo w Chinach dla Microtecha).Na customknives w 2017 roku przyleciały dwa(czarny i seledynowy) prosto z RPA.Zatem przez długi czas wszyscy byli pewni ,że to mid-tech custom AdV...

Ten nóż dla wielu może być kontrowersyjny ,zbyt odważny...Dla mnie jest nietuzinkowy i świetny.Bdb wykonany.Rękojeść wycięta z jednego kawałku tytanu.Klinga potężna i ciężka.Otwarcie tego noża kołkiem to nie lada wyczyn.Moim zdaniem kołek w tym projekcie został umieszczony raczej jako ozdoba.Natomiast użycie flippera to jest coś naprawdę niesamowitego...😎

To mój trzeci nóż sygnowany logo AdV.Jestem pewien ,że Scavenger to w znacznej mierze projekt Rike bo widać podobieństwo w designu dzisiejszych noży tego moim zdaniem bardzo utalentowanego chińczyka.A propos koloru można podobno za niewielkie pieniądze anodyzować na inny kolor np.na niebieski.Póki co nic z nim nie robię bo cieszy taki jaki jest...🤩

 

6627b88eed58570b.jpg

 

19239cf99511d2d2.jpg

 

8c3480bf15a48b96.jpg

 

7396ceccc7d0c84c.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Andre de Villiers Scavenger.Projekt zamknięty z 2017 roku.Na samym  początku firmowany jako produkt  "made in RPA", a po jakimś czasie okazało się ,że produkowany w Chinach przez dziś już bardzo uznanego i mocnego na rynku nożowym "Rike knife"(dla osób nie śledzących temat, Rike to ten sam ,który robi obecnie świetne jakościowo Socom Bravo w Chinach dla Microtecha).Na customknives w 2017 roku przyleciały dwa(czarny i seledynowy) prosto z RPA.Zatem przez długi czas wszyscy byli pewni ,że to mid-tech custom AdV...

Ten nóż dla wielu może być kontrowersyjny ,zbyt odważny...Dla mnie jest nietuzinkowy i świetny.Bdb wykonany.Rękojeść wycięta z jednego kawałku tytanu.Klinga potężna i ciężka.Otwarcie tego noża kołkiem to nie lada wyczyn.Moim zdaniem kołek w tym projekcie został umieszczony raczej jako ozdoba.Natomiast użycie flippera to jest coś naprawdę niesamowitego...😎

To mój trzeci nóż sygnowany logo AdV.Jestem pewien ,że Scavenger to w znacznej mierze projekt Rike bo widać podobieństwo w designu dzisiejszych noży tego moim zdaniem bardzo utalentowanego chińczyka.A propos koloru można podobno za niewielkie pieniądze anodyzować na inny kolor np.na niebieski.Póki co nic z nim nie robię bo cieszy taki jaki jest...🤩

 

6627b88eed58570b.jpg

 

19239cf99511d2d2.jpg

 

8c3480bf15a48b96.jpg

 

7396ceccc7d0c84c.jpg

 

Ten zielony super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zamówiłem takiego.Podchodziłem do niego już pare razy ale zawsze coś innego wyskoczyło.Dojdzie w sobote do paczkomatu?

mangust2Sorange1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, satanic napisał(-a):

Jak sprzedający wybierze paczkę w weekend.

Hmmm. Tego nie wiem. Mogłem mu to napomknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny SRM > 1168, stal D2, ostrze na łożyskach kulkowych, cena 170zł.

 

 

20220805_183940.jpg


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak okołonożowo, bardziej EDC.

Siedem lat temu w fajnym miejscu  pstryknąłem fotkę moich ówczesnych wakacyjnych klamotów. Gdy w tym roku wyłonił się kierunek podróży wiedziałem, że muszę to powtórzyć :)

52264477737_2fdbfbd7c9_b.jpg

52264477707_4defaab424_b.jpg


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że jesteś w Grecji.Bardzo fajny widok, i fajna koncepcja ze zdjęciem.No i ,że Ci się jeszcze chciało na wakacjach... 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.