Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy to i ja :) Moje cudeńko do tego posiadam jeszcze coś spokojniejszego Honde S-wing 125 :) niezastąpiona na miasto :)

Choć będę chyba zmuszony sprzedać oba ponieważ nie będzie mnie dłuższy czas w kraju i nie wiem kiedy wrócę :P

post-75375-0-89462600-1419402191_thumb.jpg

post-75375-0-24324000-1419402409_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydale fuj  :P  musisz szczuć w taką pogodę?  :D

 

Dzisiaj nawet pojeździłem ;-) niby tylko 20 min, ale zawsze to coś :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Adventure w swojej brzydocie jest pociągająca szkoda że mi nogi dydndają w powietrzu jak na niej usiądę

 

Ale nie trzeba sięgać dwoma stopami do podłoża, żeby jeździć na Adv. Znam parę niskich osób, które doskonale radzą sobie na takich sprzętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku jeździłem w wigilię, podobno jaka wigilia taki cały rok, niestety się nie sprawdziło i sezon skończyłem pod koniec lipca ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie trzeba sięgać dwoma stopami do podłoża, żeby jeździć na Adv. Znam parę niskich osób, które doskonale radzą sobie na takich sprzętach

Nie - dziękuję. Można tak się przejechać lub pojechać w trasę. W mieście nie działa - dokupiłem sobie niskie siedzenie. Wolę czuć się pewnie na nogach gdy 220kg się przewraca.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

A co myslicie o knedlach?

http://www.jawacz.pl

 

Fajnie mi się na Jawie 20 (pancerka\kaczka) pomykało w podstawówce. Po lekkim tungu spokojnie i zawsze pewnie zamykała licznik w dwie osoby ;-)

Szkoda mi jej było jak tydzień po sprzedaży przyszedł facet co ją kupił się zapytać, czy jeszcze nie mam lakieru w jakim była pomalowana. Strzelił takiego szlifa, że blachy wszystkie z lakieru odarł. Potem miałem okazje jeździć CZ 175 i CZ 350. Nie porwały mnie ani osiągami ani niezawodnością. Szczególnie ta ostatnia cho*lera... Raz się tak coś z elektryką popierniczyło w niej, że na 100 km spalała.... 10 bezpieczników ;-)

 

Potem już się moto z demoludów nie tykałem. Dwie "suzi" do obecnego momentu mi wystarczyły. Mam już pełnoletnią, zadbaną  500 w wersji naked i na moje potrzeby nie chcę nic więcej. Nic się w niej nie psuje, a że jak w kawale "ja stałem w kolejce po rozum i ta ze wzrostem mnie minęła" to świetnie mi się na niej wywija ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GS 500 ale kilka lat temu akurat nie miałem kiedy jeździć, szkoda było by stał bezczynnie to sprzedałem. Wcześiej za gówniarza ujeżdżałem jawy i cześki. Do dziś mam ochotę na kupno jakiegoś demoluda, a najchętniej bym wstawił silnik od GS 500 do Jawy :-) O naprzykład tak:

http://www.jawacz.pl/na-kazdy-temat/jawa-gts500-albinos-pierkunowo-racer/

(chyba nie muszę pisać, że to fotomontaż, mjego autorstwa :-) ).

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moto mi się marzy od zawsze. Teraz mnie stać bez problemu żeby udać się do salonu I kupić nówkę.

Kto wie czy właśnie tak nie zrobię. Tylko jak ja to wytłumaczę żonie?

Kolejny zegarek jakoś uchodził. Ale motor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup żonie skuter i powiedz, że motor w gratisie do niego dostałeś... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Koreańczyka kupiłem sobie 3 lata temu:

bardziej żeby spełnić marzenia z dzieciństwa niż z potrzeby, bo tak więcej jeżdżę rowerem niż skuterem,

ale będzie dla syna za 2 lata jak znalazł 

 

85995974116762703137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po zakupach, ostatni co miałem został pocięty chyba przez strażaków

 

 

9ae7c4d5c3f3a4eb20b43172d57fed81.jpg

 

f9acc635fa1fd8e58ae317f56d6e7915.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, zostajesz pilotem jet - fighterów? Ciągnie wilka do lasu...

Paweł - jak dzieciak nie jeździł od małego moto to potrzymaj go bez 2 kółek tak do 30 - stki co najmniej żeby dojrzał i wtedy jak będzie dalej chciał moto to niech sobie kupi 125...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jak zacznie chodzić w przyszłym roku do gimnazjum, to będzie wolał jeździć skuterem na anie busem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hormony w tym wieku każą robić głupie rzeczy...nawet skuterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, jeszcze nie wyzdrowialem ale mogę chodzić w miarę dobrze, mój sezon narciarski nie istnieje więc grzebie sobie i doprowadzam motor do stanu nadawajacego się do jeżdżenia. Jeszcze kilka po palonych zeczy musze wymienić i zobaczę czy będzie wszystko działać jak powinno 

 

@ Desmo 

 

Niestety ciągnie ale jak mam.gorszy dzień i znowu mnie noga napiernicza to mówię że już nigdy więcej. Zobaczę jak wsiade pierwszy raz jak będę miał stracha to pieprzne tym wszystkim i znajdę sobie jakieś bezpieczniejsze hobbies niż te co miałem przez tyle lat, już nie chce co chwila ładować w szpitalach. Myślę że warcaby mogłyby być w sam raz, nie myślę o szachach bo nie umie grać ani też nie mam na tyle cierpliwości żeby zastanawiać się godzinami nad następnym ruchem :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeglugę lub fajny jachcik motorowy ;) Coś pięknego. 

Z emocjonujących, polecam również strzelectwo sportowe i myślistwo. Szczególnie, że w Twoich okolicach masz sprzyjające warunki ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moto mi się marzy od zawsze. Teraz mnie stać bez problemu żeby udać się do salonu I kupić nówkę.

Kto wie czy właśnie tak nie zrobię. Tylko jak ja to wytłumaczę żonie?

Kolejny zegarek jakoś uchodził. Ale motor?

Pokaż żonie zdjęcia z fajnych motocyklowych imprez :-), fajne jest życie z motocyklem, możliwe że to zrozumie i Cię poblogoslawi w Twojej nowej pasji :-). Moja po pokazaniu nowego kasku stwierdziła że mogłem ja poprosić to by mi po pozowala do grafiki :-). chociaż raz jeden z moich projektów graficznych niestety nie został zaakceptowany, a szkoda. Zreguly "dzieciakom" ( nie moim) podobają się moje kaski. Musze dać kiedyś do pomalowania mój kask na narty :-)

 

ee6059507edd3196727d816e1afccf4d.jpg

 

5db26b4a43fc6d6d43cee91b43775196.jpg

 

 

4f3a4cd3219f5c654737b423da3788bb.jpg

 

 

Więcej nie będę pokazywał bo może nie wypada.

 

 

@ Jakub

Żeglowania jak narazie nie czuje, wynająłem kilka razy mocne lodzie motorowe i było fajnie ale jakoś bardzo szybko nas to nudzi. O polowaniach nigdy nie myślałem napowaznie pomimo tego, o że mam dużo znajomych myśliwych niektórzy nawet organizują / organizowali wycieczki, dla z reguły Niemców, na polowania w BC, ale mięso mam, hamburgery z Łosia są poprostu doskonale.

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć takich imprez. U nas takie imprezy na razie raczkują, jeśli chodzi o liczbę uczestników i dziewczyny jakby mniej odważne. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Jak wszyscy, to wszyscy. Moja "babcia" też. :)   140 kilo a zegarku już ma, no i oczywiście wizytę u chirurga plastycznego. :D

 

2014%5C07%5C28%5Cbikepics-2686170-full.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko jeździsz, od prędkości lakier Ci odpada ;-)

 

Tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Za szybko jeździsz, od prędkości lakier Ci odpada ;-)

 

Tapnięte z fona

Coś Ty? Już od dawna nie pozwalam babci pociągnąć więcej niż 2.50siąt!

2006%5C12%5C29%5Cbikepics-758228-full.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo masz już tą hajkę tak pomalowaną? Coś mi w pamięci świta, że chyba taką widziałem lub coś podobnego to było ;) 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Długo masz już tą hajkę tak pomalowaną? Coś mi w pamięci świta, że chyba taką widziałem lub coś podobnego to było ;)

 

Drugiej takiej jak moja, a nawet podobnej, to na caluśkim świecie nima.

Nie wierzysz, to spytaj wujka Gugiela. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.