Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem iż będzie zmiana wymiarów, nowy mechanizm i pełny dekiel. No i z tego wszystkiego dostałem pełny dekiel i wyższą cenę. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć iż ludzie rzucą się na tą nową refrencję Seamastera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na żywo tak wyglądają  :)     

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak ja bym chętnie widział to zapięcie od Seamaster 300 w mojej Diver 300M... ale to chyba jest 19mm, bo bransoleta w Seamaster 300 jest mocno zwężana. Zapięcie ma mikroregulację, ale nie ma tego rozszerzenia nurkowego, które sprawia że zapięcie jest mega wielkie. Kurcze, dajcie mnie to zapięcie i będę przeszczęśliwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości i po nowościach. 🤣 Proszę o aplauz!

tapatalk_193193.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni, znaleźli w magazynach jakieś gigantyczne zapasy niebieskiej farby i muszą ją zutylizować bo termin ważności się kończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory mnie nie porwały, najciekawsza to chyba ta podkowa ultra deep i pierwsza z lewej AT.

Czekałem na 300 diver, w przeciekach wyglądała ciekawie ale na „żywo” zupełnie nie trafia w mój gust. Z ciekawości, to będa limitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał normalny nadgarstek to wybrałbym.. Ploprofa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra Deep na pewno ma najciekawszą tarczę z wszystkich smerfów dziś pokazanych. Ploprofa jednak wolę z pomarańczową wskazówką. Najbardziej przemawia do mnie jednak 300 i Aqua Terra 38. Fajnie, że luma jest też niebieska. Ogólnie jednak bez efektu wow jeśli chodzi o cały wypust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KrysH napisał(-a):

 

Lol! Ja myślałem ze tak trzeba jak jest nowy? Ludzie albo wstawiają zdjęcia z jazdy samochodem po odbiór lub torby z salonu - myślałem ze to taka tradycja na forum z nutka antycypacji... 😂 

 

 

A oto takowy spontan i WODOROSTMASTER: 

 

IMG_3048.MOV 9 MB · 12 pobrań

 

No jasne że tu jest taki zwyczaj. Zdjęcie z drogi, torba itd.

Ja jak zwykle się zgrywam :D 

Świetny zakup zielona Omega, tak zwany seaweed :D 

Gratulacje spontanicznego zakupu 

 

7a3a2f12-0f26-406f-9948-69062ee25443.thumb.jpg.60aac51e97b34909b5c499fa566dd1b1.jpg

 

 

@lysolek007

o kurza morda faktycznie obrodziło na niebiesko haha :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
11 minut temu, SPS napisał(-a):

 

No jasne że tu jest taki zwyczaj. Zdjęcie z drogi, torba itd.

Ja jak zwykle się zgrywam :D 

Świetny zakup zielona Omega, tak zwany seaweed :D 

Gratulacje spontanicznego zakupu 

 

7a3a2f12-0f26-406f-9948-69062ee25443.thumb.jpg.60aac51e97b34909b5c499fa566dd1b1.jpg

 

 

@lysolek007

o kurza morda faktycznie obrodziło na niebiesko haha :D 

 

Mega mi się podoba ten wodorostowy Seamaster. Gdyby tylko nie zjadł mi nadgarstka to chętnie bym też się na niego zdecydował :D 

 

IMG_0359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, SPS said:

 

No jasne że tu jest taki zwyczaj. Zdjęcie z drogi, torba itd.

Ja jak zwykle się zgrywam :D 

Świetny zakup zielona Omega, tak zwany seaweed :D 

Gratulacje spontanicznego zakupu 

 

7a3a2f12-0f26-406f-9948-69062ee25443.thumb.jpg.60aac51e97b34909b5c499fa566dd1b1.jpg

 

 

@lysolek007

o kurza morda faktycznie obrodziło na niebiesko haha :D 

 

O wow też go masz! No to jesteśmy w klubie! Jak Ci się go nosi na bransolecie? Mi ona nie podeszła ale za to na gumce wyśmienicie. 

12 minutes ago, Bronzo said:

 

Mega mi się podoba ten wodorostowy Seamaster. Gdyby tylko nie zjadł mi nadgarstka to chętnie bym też się na niego zdecydował :D 

 

IMG_0359.jpg

 

A próbowałeś na gumce? O wiele mniejszy wtedy się wydaje. Jaki masz nadgarstek? Moim zdaniem on do najmniejszych nie należy ale jest to chyba jeden z tych zegarków co fajnie wyglada na mniejszych nadgarstkach! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bronzo napisał(-a):

 

Mega mi się podoba ten wodorostowy Seamaster. Gdyby tylko nie zjadł mi nadgarstka to chętnie bym też się na niego zdecydował :D 

 

IMG_0359.jpg

 

@BronzoWidzę, że też masz taki szczupły nadgarstek. 

Rozważałeś może De Ville Prestige? Inny profil, mniejsza średnica :)

Z drugiej strony jeśli Ci się bardzo podoba, to może jednak go sobie spraw? Dasz sobie na pasek i będzie lżej i inaczej dopasowany :) 

 

@KrysH 

Generalnie to żona często nosi tą Omegę :)  Ja czasem za dobre sprawowanie mogę ubrać 🤣

Na bransolecie jest bardzo masywnie, dość dobrze ogniwa dopasowują się do nadgarstka. Najbardziej podoba mi design i przejścia mat z polerką w wąskie paski. Faktycznie na gumie byłoby nieco swobodniej.

Pod tym względem wygody bransolety lepiej leży mi Oyster który jest zwężany i jednak lepiej się układa. :)  Może @AKPS coś więcej napisze :P 

 

fc709acd-3374-448c-9bcf-cac1061f6cae.thumb.jpg.0c9b0da15f7c74ebcfec29cfedb21e83.jpg

 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SPS napisał(-a):

 

@BronzoWidzę, że też masz taki szczupły nadgarstek. 

Rozważałeś może De Ville Prestige? Inny profil, mniejsza średnica :)

Z drugiej strony jeśli Ci się bardzo podoba, to może jednak go sobie spraw? Dasz sobie na pasek i będzie lżej i inaczej dopasowany :) 

 

@KrysH 

Generalnie to żona często nosi tą Omegę :)  Ja czasem za dobre sprawowanie mogę ubrać 🤣

Na bransolecie jest bardzo masywnie, dość dobrze ogniwa dopasowują się do nadgarstka. Najbardziej podoba mi design i przejścia mat z polerką w wąskie paski. Faktycznie na gumie byłoby nieco swobodniej.

Pod tym względem wygody bransolety lepiej leży mi Oyster który jest zwężany i jednak lepiej się układa. :)  Może @AKPS coś więcej napisze :P 

 

fc709acd-3374-448c-9bcf-cac1061f6cae.thumb.jpg.0c9b0da15f7c74ebcfec29cfedb21e83.jpg

 

 


Omega rządzi 😁

Wolę ją od Rolka (a Rolka czasem za dobre sprawowanie mogę założyć 😂 wiec mam porównanie). Bransoleta świetnie leży i łatwo ją dopasować. Koperta jest akuratna. Kolor zmienny, zależny od oświetlenia. 
I w sumie przy bluzce w kwiaty albo kolorowym babskim t-shircie budzi większe zaskoczenie niż TAG Heuer 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra deep najlepszy z nowosci…cholipa oby mi sie za bardzo nie spodobal, ploprof mi sie jeszcze podoba i aquaterra 38m

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

a na żywo tak wyglądają  :)     

 

Jak dla mnie jedynie AT 41mm z całej tej niebieskiej plejady, ale i tak wolałbym starszą wersję z niebieskim "sekundnikiem".


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
48 minut temu, KrysH napisał(-a):

A próbowałeś na gumce? O wiele mniejszy wtedy się wydaje. Jaki masz nadgarstek? Moim zdaniem on do najmniejszych nie należy ale jest to chyba jeden z tych zegarków co fajnie wyglada na mniejszych nadgarstkach! 

 

38 minut temu, SPS napisał(-a):

@BronzoWidzę, że też masz taki szczupły nadgarstek. 

Rozważałeś może De Ville Prestige? Inny profil, mniejsza średnica :)

Z drugiej strony jeśli Ci się bardzo podoba, to może jednak go sobie spraw? Dasz sobie na pasek i będzie lżej i inaczej dopasowany :) 

 

Próbowałem na gumie, niestety bez przełomu, mam nadgarstek 16,5 cm. Podobają mi się te Omegi, ale pod względem ergonomii i układania się na nadgarstku niestety sporo im brakuje do 5-cyfrowych referencji Submarinerów. 

IMG_0357.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wiemy, że nowa 300 nie powala to może dolejmy oliwy do ognia? Black 🖤 or blue 💙?

 

ps. obie szukają nowego domu!

6E39D4AB-06FE-4D64-84D0-F3D66276FB4F.jpeg

9B3C171A-15C9-4048-B2D6-2564134B192E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka jest gwarantowana odchyłka chodu dla werku 2500 co-axial z 2018 r w Seamaster 300 SMPc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Darecki napisał(-a):

Witam

Jaka jest gwarantowana odchyłka chodu dla werku 2500 co-axial z 2018 r w Seamaster 300 SMPc? 

Ten werk powinien trzymać parametry chronometru COSC, czyli od -4 do +6 sekund na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też tak myślałem, ale nie ma jasno napisane że spełnia COSC :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na żywo. Muszę powiedzieć, że jak to często bywa - zdjęcia i rendery nie oddaja rzeczywistości.

śliczna tarcza!
 

35E6C63B-A3E7-4A26-A2B1-F1711BD963E2.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Butik napisał(-a):

Widziałem dziś na żywo. Muszę powiedzieć, że jak to często bywa - zdjęcia i rendery nie oddaja rzeczywistości.

śliczna tarcza!
 

35E6C63B-A3E7-4A26-A2B1-F1711BD963E2.jpeg

Nikt temu zegarkowi nie odmówi pięknej tarczy. Niestety Omega za bardzo rozbudziła nasze oczekiwania na coś więcej niż nowa kolorystyka tarczy i pełny dekiel. I wygląda na to, że na Spirate w innych modelach niż Speedmaster jeszcze trochę poczekamy 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.