Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gregory_70

Ładny seamaster i duży, w środku cal 752 ?

 

 

Tak cal 752, bardzo mi się spodobał ten model z  czarna tarczą,  rzadko spotykaną w tym modelu. Vintage a rozstaw na uszach 22mm i koperta 38mm bez koronki, jak dla mnie idealne wymiary i można pobawić się paskami.

Edytowane przez gcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem na google sa prawie identyczne ale zaden nie ma zlotego pokretla.Dzieki za informacje bo bylem u kilku zegarmistrzow niby bardzo dobrych jeden z nich powiedzial ze zegarek jest z lat 80tych i jak chce go sprzedac moze mi dac 800zl zaswiecily mu sie oczy i wyszedlem.Moze byl na kacu

Szukał jelenia :)

Rozumiem, że ten prezent chcesz sprzedać skoro tak cen szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego zegarka nikt Ci nie wyceni na tym forum. Dostales sporo informacji na jego temat, masz dostep do internetu, pozostaje Ci teraz polaczyc te wiedze z mozliwosciami technologicznymi i sam sobie poradzisz z jego orientacyjna wycena. Powodzenia :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.Mam juz zegarek a sentymentalny nie jestem.

My też nie jesteśmy.

Proszę nie skladać ofert koledze przez PW_nie odpisze...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A składałeś? :P


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naprawie osadzenia mechanizmu i wymianie szkła. W końcu w pełni kompletna i sprawna.

 

 

I śliczna. Gratuluję.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie

Jeszcze lepiej by było gdyby na akcesoria też dodali ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i slusznie. te ceny i tak byly dostepne ale tylko w salonie. Mogliby pojsc sladem Rado i pokazac tez ceny serwisu.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pojsc sladem Rado i pokazac tez ceny serwisu.

 

Chociaż ceny serwisu Omegi wcale nie są tragiczne na tle konkurencji, to i tak podanie ich do wiadomości mogłoby okazać się strzałem w stopę. Jestem pewny, że wielu klientów kupując zegarek nie zdaje sobie sprawy z kosztów serwisu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie zdaje sobie sprawy, ale przy kupnie zegarka za 15-25k serwis za 5-8 lat za 1,6k to nie jest jakaś obstrakcyjna cena, chociaż to nie jest mało. Rolki zaczynają się od 30k a serwis od 3k. Po prostu w tym budżecie 10% wartości zegarka to standardowa cena. Pytanie czy trzeba go zrobić za 2,5,8 czy 10 lat.

ta cena serwisu Rolka to oficjalnej dystrybucji? w Angli czy serwis Rolexa czy Omegi to cena jest w okolicach 500 funtow plus kosz wszystkich czesci zamiennych, ktorych serwis nie pokrywa.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz je znalazlem ale nie bylo latwo :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po przymiarkach. Speedmaster racing odpada, faktycznie nieproporcjonalne totalizatory jak i caly zegarek (taki grubasek na rece). Speedy pro niestety za duzy moim zdaniem za to FOIS jest idealny:) absolutna rewelacja jak dla mnie i dla mojego nadgarstka, jedyny problem jaki widze to koniecznosc zmiany paska na czarny bo brazowy mi nie pasuje. W zwiazku z tym ze jestem w usa nie moge sprawdzic ceny w polsce( wyskakuje mi tylko cena w dolarach a to 5300$ + tax) moglbym prosic kogos o sprawdzenie ceny w pln?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje. No tak czyli 16k bez wiekszego problemu do ugrania powinno byc. Tag ma ceny bardzo porownywalne w USA do PL ale widze, ze Omega kosmiczne ma roznice.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to ok. 17k do ugrania, przynajmniej jesli mówimy o sklepach typu Jubitom.

Choć nie wiem, jak z dostępnością, bo ja chyba jeszcze FOIS nie widziałem.

 

A mierzyłeś może Speediego 1957? Podoba mi się ten zegar, zastanawiam się nad nim, a jeszcze nie mierzyłem.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to ok. 17k do ugrania, przynajmniej jesli mówimy o sklepach typu Jubitom.

Choć nie wiem, jak z dostępnością, bo ja chyba jeszcze FOIS nie widziałem.

 

A mierzyłeś może Speediego 1957? Podoba mi się ten zegar, zastanawiam się nad nim, a jeszcze nie mierzyłem.

ja mierzylem ;) Szczerze mowiac to srednica i dlugie uszy na moim nadgarstku (17cm) sprawily, ze zegarek wydawal sie duzy.

 

FOIS tez mi sie bardzo podoba. W Angli, nowka po dzisiejszym kursie kosztuje 15600PLN, wiec w Polsce tez mozna cos ugrac :D

post-68673-0-68058500-1446501082_thumb.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny w katowicach w silesi kupowalismy pare omeg dla rodziny i zawsze znizka wynosila miedzy 10-15%, wiec mysle ze 16k jak najbardziej ale moze w przypadku zegarka na zamowienie beda mniej chetni.

Speedy 1957 wyglada na polce swietnie ale wg mnie poza blyszczacymi centralnymi ogniwami (co sie moze podobac lub nie i zawsze mozna zeszczotkowac) jest strasznie gruby co u mnie zdecywanie go dyskwalifikowalo ale jak masz solidny nadgarstek powinien sie swietnie prezentowac:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stateless - dzięki za info, zatem dla mnie tez pewnie będzie za duży. Mechanizm robi swoje, jesli chodzi o wysokość koperty.

 

@PhD - no właśnie niestety nadgarstek mam wątły. Chrono lubię nieco większe i Speedy Pro leżał nawet całkiem nieźle. Jak na razie nie jestem do niego przekonany ze wzgledu na kształt uszu no i manual. Ale Koledzy mówią, że trzeba do niego dojrzeć, więc nie mowię nie ;)

FOIS nie miałem okazji jeszcze przymierzyć, ale na zdjęciach wyglada sympatycznie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście przyjemność oglądać, przymierzać Omegę Globemaster?

 

Ona jest dostępna u Nas w sprzedaży? 

 

CO_Globemaster_fuite_130.33.39.21.03.001

 

 

 

Jeszcze nie widziałem aby ktoś się nią chwalił tutaj, a bardzo podoba mi się kontynuacja legendarnej linii z tą tarczą, która zniknęła na dekady.

 

Małe przypomnienie z Chronos24.pl:

http://chronos24.pl/basel-2015-omega-globemaster/

 

Tutaj recenzja:

http://chronos24.pl/test-recenzja-omega-constellation-globemaster-co-axial-master-chronometer-zdjecia-live-cena/

 

Ten materiał Omegi  :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=WhoJJebj0Dc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście cenę wersji platynowej?

05624126355246946013.png

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jakiś czas temu mówili w butiku, że nie wiadomo czy w tym roku będzie do przymierzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.