Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czarną 300-tke wsadzić na coś innego niż org. bransoleta to ciężki kawałek chleba. Tu na de-luxe nato od Timefactors, chyba trzeba podążać przetartymi szlakami ;)

No dobrze, przyznam, że się myliłem co do "wyłączności" jedynie słusznej bransolety w 300 i uważam, że ten pasek jest całkiem znośny (przynajmniej w duecie z wersją zegarka bez ceramiki). Albo to na tej Twojej kanapie zdjęcia za dobrze wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak to na kanapce ;) coś tam się zawsze podciągnie, ale w granicach przyzwoitości ;) 

 

I ja sie przymierzam do zakupu jakiegoś fajnego NATO do SMPc ale wtedy to juz klamka zapadnie ;) a szukam fajnego miękkiego ale i niezbyt cienkiego pasiora właśnie typu nato

Ten nato jest naprawdę fajny, początkowo wydawał się ciut za gruby i za sztywny, ale już się fajnie układa. Jest lekko błyszczący, w tym przypadku wygląda nawet lepiej na żywo niż na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów sprzedaje Omegę na bazarku

Chodzi mi po głowie zakup ale po obejrzeniu zdjęcia nabrałem wątpliwości

 

 

Wskazówka się "łuszczy" i teraz pytanie z jakiego powodu?

Słabe wykonanie? Wilgoć? Zegarek wodoszczelny ale może któregoś razu nie był dobrze dokręcony i może nie pływał ale jakaś wilgoć się dostała.

Sam mam lub miałem stare omegi i na żadnej tak się nie działo. Zegarek 16 lat bez serwisu i z powodu tej wskazówki zacząłem się zastanawiać czy w mechaniźmie sie podobnie nie dzieje?

Co sądzicie, jaki powód "łuszczenia" wskazówki?

post-22504-0-83694500-1499115044_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat to nawet uszczelki w łazience nie trzymają. Tezy stawiasz słuszne, ale nie oczekuj werdyktu po wróżeniu z fusów. Tylko otwarcie mechanizmu i najlepiej werdykt zegarmistrza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Może temperatura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś zdjęte wskazówki z Seamastera z podobnego okresu produkcji. Są/były przechowywane (po wymontowaniu z zgarka) w różnych warunkach i niczego podobnego nie zauważyłem...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdybanie chyba nie ma sensu, jezeli nawet znajdzie sie ktos na forum z identycznym przypadkiem, nie musi to wcale znaczyc, ze w obu przypadkach przyczyna i skutek sa identyczne. Zegarek trzeba otworzyc i zobaczyc w jakim jest stanie mechanizm, a i to moze sie okazac niewystarczajace do poznania przyczyny luszczenia sie tej wskazowki. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już złożyłem zamówienie :) choć cena taka se :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi polar? Chyba się modami naszego kolegi inspirowali ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

W odbiorze ogólnym też jest taki se, ale ja w ogóle nie jestem przekonany do tej gumy w insertach:/

Na tarczy nie ma 'master', więc werk bez updatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk 2500 z dopiskiem 007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dzięki, jak dysk daty jest roulette to se kupię i zmoduję do Smpc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi polar?

British Royal Navy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wprowadzają liquid do serii Pro. Fajnie :). Choć tak jak już napisałem, skoro nie zmienili mechanizmu to cenę podnieśli znacznie choć z drugiej strony nie było dawno podwyżki na tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co a nie 2014? Obecnie moda jest na podwyżki co kwartał ;)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Kolor tła jest drugorzędny, bardziej myślę o dwukolorowej czcionce daty.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato jest fajne w tej edycji , ale przy tej cenie nie ma chyba nawet bransolety. Mogło by to nato być ekstra a nie zamiast.

Do tego tarcza jest ceramiczna to akurat fajne, ale przeszklony dekiel , to pewnie zapowiedź ,że tak będzie miał też nowy model za jakiś czas - nie jestem do tego przekonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest :)SE_Diver300M_CommandersWatch_21232412004

 

SE_Diver300M_CommandersWatch_21232412004

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha faktycznie, przeoczyłem. Jako edycja specjalna to jak dla mnie lepsza od tej ostatniej na igrzyska w Rio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.