Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Super. Nowe życie. Damian jak zwykle petarda nie z takich robił cuda.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Damian Pietrzyk to jest as. Co ciekawe, parę lat temu namówiłem kumpla na zakup u niego również Electric Blue z 2007 roku, tyle że na bransolecie 5-rzędowej, i go odbieraliśmy od Damiana w Katowicach, po drodze o mało się nie rozbijając o ciężarówkę :)

To my decydujemy o naszej uczciwości. Nie ma nic złego w dawaniu drugiej młodości zegarkom, a sposobów i stopni ingerencji jest wiele. Ważne, jak trafnie zauważyłeś, byśmy byli tego świadomi i przekazywał tą wiedzę ewentualnym nabywcom.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Mądre słowa.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

To my decydujemy o naszej uczciwości. Nie ma nic złego w dawaniu drugiej młodości zegarkom, a sposobów i stopni ingerencji jest wiele. Ważne, jak trafnie zauważyłeś, byśmy byli tego świadomi i przekazywał tą wiedzę ewentualnym nabywcom.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Nic innego nie twierdzę. Z drugiej jednak strony - nabywcy po prostu trzeba zadawać szczegółowe pytania przed ewentualnym zakupem i liczyć na właśnie uczciwość sprzedającego.

Sama robota jak dla mnie mistrzostwo może nie Świata, ale liga europejska na pewno. 

post-66434-0-29808800-1577998299.jpg

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

@vitriol pięknie wyszła, wspaniała robota Damiana,

Jak chcesz to mogę Ci wysłać 2 oryginalne teleskopy do SMP :)

Jak coś pisz na pw

Pozdrawiam :)

Jesli komuś się znudziła AT w nowej wersji z biala tarcza lub tez zwykła 3 setka i chciałby się ewentualnie wymienić na PO blue z4.5 letnia jeszcze gwarancja to zapraszam ;)

O i T 

Wizualizacja kontra rzeczywistość. Ja na bazie tych zdjęć (podebrane z forum Omegi na FB) jestem zniesmaczony :(

Swoją drogą kawał kloca.

post-98815-0-52240900-1578042909_thumb.png

post-98815-0-81749800-1578042915_thumb.jpg

post-98815-0-83895800-1578042923_thumb.jpg

post-98815-0-57202100-1578042931_thumb.jpg

post-98815-0-32837800-1578042947_thumb.jpg

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Możliwe że to oświetlenie w sklepie. Kiedyś z kolegą oglądaliśmy Nomosy i kolega był zdecydowany kupić, jednak na żywo, przy tym sklepowym oświetleniu to była porażka. 

Kolega chciał zostawić depozyt i wyjść na zewnątrz z zegarkiem ale obsługa się nie zgodziła.

Kupię katalogi firm zegarkowych.

Panowie, poszukuję w dobrej cenie Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003 czyli czarna z ceramicznym bezelem w rozmiarze 41mm - gdyby komuś się znudziła to dajcie cynk  :)

Możliwe że to oświetlenie w sklepie. Kiedyś z kolegą oglądaliśmy Nomosy i kolega był zdecydowany kupić, jednak na żywo, przy tym sklepowym oświetleniu to była porażka. 

Niestety środek subtarczek jest gładki i wg mierzącego daje to bardzo dziwne wrażenie, które dobrze widać na zdjęciu - jakby jakiś robot patrzył na właściciela wyłupiastymi (mimo wklęsłości) oczami.

Tutaj jeszcze wersja niebieska. Wygląda lepiej, ale potwornie wielki i ciężko kloc nie do noszenia :(

post-98815-0-31344500-1578047317_thumb.jpg

post-98815-0-42281900-1578047322_thumb.jpg

post-98815-0-46526700-1578047328_thumb.jpg

post-98815-0-25727800-1578047402_thumb.png

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Guest vitriol

^^^Dziękuję wszystkim. Cieszę się, że się podobało:)

piękny efekt , gratuluję ! czy można się dowiedzieć ile taka renowacja kosztuję ?

Nie ma problemu, mnie też będzie wygodniej napisać raz a nie przechodzić przez PW.

Z Damianem pracujesz na wycenie w przedziale cenowym - w zależności od stanu.

Ten konkretny zegarek - spawanie, polerowanie i nowe piny w bransolecie - w sumie zapłaciłem 800zł

Edited by vitriol

Panowie, poszukuję w dobrej cenie Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003 czyli czarna z ceramicznym bezelem w rozmiarze 41mm - gdyby komuś się znudziła to dajcie cynk  :)

Są dwie sztuki na bazarku :)  

Wizualizacja kontra rzeczywistość. Ja na bazie tych zdjęć (podebrane z forum Omegi na FB) jestem zniesmaczony :(

...

Ło qwa, co poszło nie tak

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Poprzednie super.

Choć też duże. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest vitriol

Spoko cena za taką robotę. Z ciekawości, czy bransoleta miała stretch przed serwisem skoro wymieniałeś piny, czy tak na wszelki wypadek? Jeżeli tak to masz może fotę jak to wyglądało?

Na pewno był jakiś stretch, ale nie taki żeby przeszkadzał. Damian rozbierał bransoletę i zwrócił uwagę, że tulejki mają luz i dobrze byłoby je wymienić, to wymieniłem.

Nie mam zdjęć sprzed, ale zrobiłem po (bransa 20->18).

dWAbq30.jpg

Edited by vitriol

Guest tbn

To jest przykład jak w krótkim czasie można zepsuć fajny projekt. AT38,5 to był DJ killer w normalnym rozmiarze, te nowe poziome płaskie deski to porażka.

Spoko, dobrze to wygląda.

Śmiem twierdzić, że popsuli cała linie Seamaster. 

Śmiem twierdzić, że popsuli cała linie Seamaster. 

Śmiem mieć opinię kompletnie odmienną od powyższych trzech - dla mnie ten zegarek jest teraz idealny pod względem rozmiaru, grubości, masy, wyglądu i funkcjonalności. Ale degustibus...

OMEGA rządzi

Śmiem mieć opinię kompletnie odmienną od powyższych trzech - dla mnie ten zegarek jest teraz idealny pod względem rozmiaru, grubości, masy, wyglądu i funkcjonalności. Ale degustibus...

Wszystko się zgadza, za wyjątkiem ciut za szerokiej poziomej boazerii dzielonej po trzy deski.

No i daty, która mi bardziej pasowała na godzinie 3.