Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

18 godzin temu, bibbi napisał:

-20% w Jubitomie bylo tydzien temu.
Gdzie? W Timeless czy Nagel? Or both?

mam na myśli Jubitom. jeszcze jak jesteś ich klientem, coś tam kupiłeś to też są Panowie bardziej życzliwi przy gablocie omegi :)

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

8 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Panowie, jaka jest możliwie najniższa cena za nówkę od AD tego wariantu na obrazku niżej? Coś tam widziałem, ale chciałbym zweryfikować z wiedzą Szanownych Klubowiczów.  :)

Na chrono24 dostaniesz gwarancję Omegi i wszystkie papiery tak jak u AD:

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300m-master-chronometer-steel-42mm--id12320137.htm

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300-m-21030422001001--id15283550.htm

U tych sprzedawców akurat nie kupowałem, ale mogę Ci podesłać namiary na inny sklep z siedzibą w Londynie (tzn. firma ma adres londyński), który powinien mieć podobne ceny, bo u nich niedawno kupowałem.

Taniej to już będzie poza UE, wiec dochodzi VAT i opłaty celne.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

8 godzin temu, Butik napisał:

Ruszam na lotnisko. Będzie przystanek w Kruku po odbiór zamówienia :)

veni, zapłaceni, zadowoleni ;)

4 godziny temu, BorysT napisał:

Pochwal się po zakupie :).

Coś spoza mainstreamu, chodził mi po głowie od dawna.

C72B359E-7B69-4FAF-8FBF-FFA9C904BAAF.jpeg

34EC3FB2-7DA0-4CF5-98D6-FF3D23B0BE3A.jpeg

04229198-41A2-4C83-8ACB-C774FA025BB5.jpeg

5E68529C-26B9-4F08-8FC2-C8767E7822DC.jpeg

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Gratulacje! Niestandardowy wybór, fajnie się prezentuje niech się nosi!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

1 godzinę temu, Butik napisał:

veni, zapłaceni, zadowoleni ;)

Coś spoza mainstreamu, chodził mi po głowie od dawna.

Przede wszystkim gratuluje dosyć odważnego wyboru.

W dobie mody na sporty, De ville jest stosunkowo niedoceniana.

Z pewnością jest to ciekawy model , nie jest jednowymiarowy a w ponadczasowej elegancji charakterystycznej dla liniii De ville, ma odrobine szaleństwa i chaosu. Na żywo wygląda również bardzo fajnie. Nie każdemu może podejść taka stylistyka.

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

W każdym razie sam nie jest.

Trochę mniej „wypasione” rodzeństwo:

05E96932-66D9-4AF8-9F83-926694D8BD17.jpeg

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Guest vitriol
13 hours ago, Lincoln Six Echo said:

Panowie, jaka jest możliwie najniższa cena za nówkę od AD tego wariantu na obrazku niżej? Coś tam widziałem, ale chciałbym zweryfikować z wiedzą Szanownych Klubowiczów.  :)

Jeśli u AD (ale nie w Butiku) to metka - 15% nie jest niczym ponadnormatywnym, wszystko co wynegocjujesz ponadto zależy od Twoich umiejętności i tego jak bardzo sklep potrzebuje obrotu.
Prawdopodobnie nasze Karole i tak mogą dostarczyć taniej.

Jak chcesz od polskiego AD to może być dobry pomysł, żeby ogarnąć temat na dniach. Ludzie z anglojęzycznych krajów mówią o nadchodzącej podwyżce - 6% od września.

___

Fota z wczoraj.

0y1QOuJ.jpg

Edited by vitriol

Godzinę temu, fanfar19 napisał:

W każdym razie sam nie jest.

Trochę mniej „wypasione” rodzeństwo:

Czy wiesz, że częściowo Twoje zdjęcia, a co za tym idzie Ty jesteś winny uszczupleniu mojego budżetu?

Ech, Brutusie...

;)

OMEGA rządzi

Prawdziwy ze mnie INFLUENCER 😃😃😃

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

1 godzinę temu, fanfar19 napisał:

Prawdziwy ze mnie INFLUENCER 😃😃😃

:)

Wrzucam jeszcze na świeżo zrobiony "wristroll". Jedyna rzecz, która mi w tym zegarku nie odpowiadała to standardowe zapięcie, które wczoraj od razu po zakupie podmieniłem w butiku na praktycznie identyczny granatowy pasek od Globemastera + omegowe zapięcie motylkowe. Teraz jest perfekt!

OMEGA rządzi

Wczoraj podczas zakładania paska z motylkiem w butiku rzuciłem okiem na nową AT z oliwkową tarczą, która też mocno chodzi mi z tyłu głowy. Mam mieszane odczucia, choć po 24 godzinach wierci mnie coraz bardziej. Niby zieleń mało wyrazista, ale ta oliwka jednak piękna, pod pewnymi kątami wręcz szaro-czarna. Indeksy ślicznie odbijają światło. Tylko ta bransoleta nie do noszenia -> polerowany środek będzie się rysował od samego patrzenia.

Ale jakby ubrac w brązowy aligator albo szarą lub czarną gumę? A może mesh? Poniżej moja szybka zabawa, dwa rendery od lewej to obie dostępne fabrycznie wersje (bransoleta i zielony aligator).

Na brązowym aligatorze nie wygląda źle, guma też OK, choć raczej czarna niż szara, ale ten MESH... Korci 😕

Co sądzicie?

Zrzut_ekranu_2020-08-25_o_14_09_03.png

OMEGA rządzi

10 minut temu, Szyszkops napisał:

Jeśli jesteś leśnikiem, to czemu nie emoji6.png?

:D

6 minut temu, mario1971 napisał:

Niby ładna, ale ogólnie taka trochę mdła.

No właśnie nie wiem, czy ta mdłość jest zaletą czy wadą ;)

OMEGA rządzi

To to chybaś mikroskopem już robił

No właśnie nie wiem, czy ta mdłość jest zaletą czy wadą

Zaletą - mnie się mimo wszystko podoba

13 minut temu, Szyszkops napisał:

To to chybaś mikroskopem już robił emoji2.png

zwykłe macro, takie 2:1

Wygląda średnio po powiększeniu - wydaje się nieostre, to efekt kąta z jakiego robiłem zdjęcie spowodowany przez hesalit. No ale uparłem się, żeby logo było na czarnym tle więc inaczej się nie dało ;)

20 godzin temu, ledr napisał:

Na chrono24 dostaniesz gwarancję Omegi i wszystkie papiery tak jak u AD:

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300m-master-chronometer-steel-42mm--id12320137.htm

https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300-m-21030422001001--id15283550.htm

U tych sprzedawców akurat nie kupowałem, ale mogę Ci podesłać namiary na inny sklep z siedzibą w Londynie (tzn. firma ma adres londyński), który powinien mieć podobne ceny, bo u nich niedawno kupowałem.

Taniej to już będzie poza UE, wiec dochodzi VAT i opłaty celne.

Dzięki. "Wszystkie papiery tak, jak u AD" oznaczają często na Chrono24, niestety, brak gwarancji producenta. Te dwie oferty z UK widziałem, bo przy wyszukiwaniu na "prices descending" trudno nie zauważyć. Ale obie są chyba "na żądanie" i raczej nie chodzi tu o AD. Spoza UE nie biorę pod uwagę, bo żeby cenowo miało to sens, musiałby być "total grey market".

6 godzin temu, vitriol napisał:

Jeśli u AD (ale nie w Butiku) to metka - 15% nie jest niczym ponadnormatywnym, wszystko co wynegocjujesz ponadto zależy od Twoich umiejętności i tego jak bardzo sklep potrzebuje obrotu.
Prawdopodobnie nasze Karole i tak mogą dostarczyć taniej.

Jak chcesz od polskiego AD to może być dobry pomysł, żeby ogarnąć temat na dniach. Ludzie z anglojęzycznych krajów mówią o nadchodzącej podwyżce - 6% od września.

Dzięki. :) Cena tego modelu/wariantu u polskich AD to 23k - jeszcze.

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Przeglądając oferty na ch24 np. na nowego Bonda 007 nie sposób oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak.. niektóre oferty są nawet wyższe niż cena z metki u AD. Dodatkowo jak uwzględni się rabat, nawet ten nieszczególnie wynegocjowany np. 15% z regularnej promocji to oferty na ch24 stają się komiczne