Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

2 minuty temu, Butik napisał:

Oczywiście, że proste, tam na tym obrazku klikasz "Dodaj", przechodzisz do koszyka, wpisujesz nr karty kredytowej i voilla' ;)

Hmm, skoro już tak radzimy, to może ktoś poda też koledze nr karty kredytowej do wpisania?...😋

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

W dniu 6.11.2020 o 12:08, Butik napisał:

Oczywiście, że proste, tam na tym obrazku klikasz "Dodaj", przechodzisz do koszyka, wpisujesz nr karty kredytowej i voilla' ;)

Ja nie mam karty kredytowej 😂

Edited by Plumber

przy rabacie 30% bym skusił się na tego tytanowego bonda choćby dziś... Poczekajmy jak się sytuacja z covidem rozwinie..

52 minuty temu, maariusz napisał:

Na omegi jest 20%.

Oprócz nowego Snoopyego, sprawdzałem, czy jakiegoś buga nie mają ;)

Omega rządzi  B) 

No z -30% to i ja bym się zdecydował ;)

Haha też sprawdzałem czy się da nowego snoopyego z rabatem wyrwać, ale nie ma tego dobrego

Pozdrawiam,

Janek

Omega wycofała kwarcowe mechanizmy w większych rozmiarach damskich modelach Aqua Terra i wkłada mechaniczne mechanizmy. Chcą przekonać kobiety do mechanicznych czy zniechęcić do zakupu? 

Edited by bazant

2 godziny temu, wieloryb napisał:

przy rabacie 30% bym skusił się na tego tytanowego bonda choćby dziś... Poczekajmy jak się sytuacja z covidem rozwinie..

Mój tytanowy 43,5 niebond ciagle leży na -30% na bazarku i chętnego brak ;)

bo niebond ;) ja to myślę po całości, o tym na meshu. Brakuje mi meshu po rozstaniu z LLD, a nie lubie NATO jakoś się nie odnajdują na moim nadgarstku.

Pozdrawiam,

Janek

41 minut temu, bazant napisał:

Omega wycofała kwarcowe mechanizmy w większych rozmiarach damskich modelach Aqua Terra i wkłada mechaniczne mechanizmy. Chcą przekonać kobiety do mechanicznych czy zniechęcić do zakupu? 

Chcą więcej zarabiać i wyżej się pozycjonować.

13 minut temu, sanik napisał:

Chcą więcej zarabiać i wyżej się pozycjonować.

I jednak zniechęcić do zakupów wiele kobiet :(

Mojej pięknej muszę raz na dwa miesiące przestawiać datę z 31 na 1, a co dopiero martwić się o dokładność chodu czy zatrzymanie zegarka po zbyt długim nieużytkowaniu (a też lubi zmieniać). Natomiast zegarek wyjęty z pudełka ma wskazywać dobrą godzinę? Co to za zegarek za tyle pieniędzy, co wymaga ciągłej regulacji i porównywania z telefonem która godzina ;)

Cóż, dla mnie jako zegarkowca to katastrofa, ale co mam zrobić. To samo mam ze starszym synem (młodszy jeszcze za młody).

Omega rządzi  B) 

Moja żona ma to samo.  Jak położę jej 2 identyczne zegarki, jeden choćby z super inhousem w tej samej cenie. Wybierze kwarca, do tego sporo lżejszy jest.  A jeszcze dopłacać do ceny po 8 tysięcy?  To się w pale nie mieści 

Godzinę temu, Butik napisał:

I jednak zniechęcić do zakupów wiele kobiet :(

Mojej pięknej muszę raz na dwa miesiące przestawiać datę z 31 na 1, a co dopiero martwić się o dokładność chodu czy zatrzymanie zegarka po zbyt długim nieużytkowaniu (a też lubi zmieniać). Natomiast zegarek wyjęty z pudełka ma wskazywać dobrą godzinę? Co to za zegarek za tyle pieniędzy, co wymaga ciągłej regulacji i porównywania z telefonem która godzina ;)

Cóż, dla mnie jako zegarkowca to katastrofa, ale co mam zrobić. To samo mam ze starszym synem (młodszy jeszcze za młody).

U mnie to samo.

@Butik @sanik @wieloryb z Moją jest to samo, od dawna chcę Jej "odkupić" mojego JLC a Ona woli ładnego kwarca, w głowie Jej się nie mieści , że miałaby coś nosić, żeby nie stanęło albo przestawiać i nakręcać.

Nie sposób zarzucić braku racjonalnego podejścia. Omega sama strzela sobie w stopę.

Podłączam się pod kolegów: moja żona wyciąga z półki swoje zegarki i czasem nawet nie patrzy czy chodzą czy nie. Raz dostałem telefon, że co to za skandal jest, że ona włożyła coś rano, patrzy w biurze na nadgarstek czy zdąży na spotkanie, zegarek (bez sekundnika) pokazuje że tak, a okazuje się że ona już jest 2 godziny spóźniona🤨. Wiele razy już to pisałem: kupować kwarce ( bez daty!) i będzie spokój 😆.

Moja ma kwarcową Omegę Constellation (nawet ma datownik), ale nie pamiętam, kiedy ostatnio miała ją na ręce. Za to z uwielbieniem użytkuje Polara.

Moja Żonka nie dość, że kwarce, to jeszcze takiej jakości, że jak wsadza nową baterię, to wartość zegarka idzie w górę dwukrotnie... 

Mojej zonie jak chcialem kupic kwarcowa Omege to mnie wysmiala. Powiedziała, ze zwariowalem, oraz ze nigdy tak drogiego zegarka nie zalozy.

Dobry kwarc nie może być tani :lol:

20200802_135839-01-01.jpeg

Ta sztuka wyjątkowo trafia w indeksy.

Mariusz, ładna ta Constelacja. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Michał, co z tego że ładna, skoro leży gdzieś tam w szufladzie :(

Ale przynajmniej cały czas tyka! :lol: Mam nadzieję, że jeszcze chodzi, bo kupowałem ją w listopadzie 2018 roku. Muszę zaraz sprawdzić temat...

Edit: tak - chodzi. Od letniej zmiany czasu, przez ponad pół roku, spieszy o całe 2,8s (pół sekundy na miesiąc).

Edited by mario1971