Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ledr napisał(-a):

A widziałeś tę wersję z białą tarczą i niebieskimi dropsami?😉

 

Przeca to jest ten sam model :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o 300 i niebieskich dropsach to musze przyznać że strasznie podoba mi się użycie 2 rodzajów lumy. W ciemności jak jak zegarek jest ładnie naświetlony wygląda to IMO obłędnie, a jeszcze jak dojdą polerowane wskazówki, nakładane logo i odrobina światła to już w ogóle bajka.
Tu na troche starszej i nie białej 300. 3ac278180332823b408f899284d4dc00.jpg&key=9045ecdb99efcbf25ee9dfb3654cdbd005fba31f1ce6b6e94364f78816ba6dcb0fc341e94590fc371f66648b642d9d3d.jpg&key=dbd34c191b6908a029f942f1653a13f6c1f172675577393ebae336268f9af5e734e876049a4cad192ec67e51f0b0ae2c.jpg&key=103e67ad596a5a6f9d0877b3ef6207e81aeef629c57a26ece8326c59fa131b84

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

No właśnie pytanie czy na pewno. Mierzyłem niedawno tresora w wersji z normalną sekundą - dokładnie ta sama koperta. Tam jest 45mm od ucha do ucha i moim zdaniem na moim 18cm leży cudnie i każdy milimetr mniej byłby tym milimetrem brakującym. Uważam, że Omedze wreszcie udało się zrobić garniturowiec idealny - z ręcznym naciągiem, bez daty, małą sekundą. Ale największy winner to tarcza - szlif słoneczny + zaokrąglenia na zewnątrz dają wręcz efekt, jaki Moser ma na swoich fumee - moim zdaniem absolutna rewelacja.

Ty masz 18cm, ja mam 16,8, i to jest spora różnica... mam garniturowca 38mm jlc i jest IMO dla mnie za duży :( Żałuję, bo miałem nadzieję, że chociaż ten temat zamknąłem, a tak odkładam na coś innego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było :D

 

9hWiuCT.jpg

 

MKVloPb.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, szuwi napisał(-a):

Ty masz 18cm, ja mam 16,8, i to jest spora różnica... mam garniturowca 38mm jlc i jest IMO dla mnie za duży :( Żałuję, bo miałem nadzieję, że chociaż ten temat zamknąłem, a tak odkładam na coś innego 😉

 

No tak, to trochę co innego...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

No tak, to trochę co innego...

Modele wybrane, teraz tylko zebrać kasę 😉 Ale Tresor jest b.fajnym zegarkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Plumber napisał(-a):

Gdyby ta biała miała matową ceramikę na bezelu byłaby jeszcze fajniejsza, po pewnym czasie robi się zbyt blink ...

Gdyby była mat, byłaby nijaka.☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta nowa wersja białaska. Chyba lepsza niż biało czarna ale ale miałbym problem z gumą…czarna jest super a niebieska ma taki dziwny odcień…nie mogę się do niej przekonać…a szkoda bo byłby swietny zestaw z Tokio 

72242B75-9D1E-456B-9B1E-36A29C9E2F1F.thumb.jpeg.c3051c2406586d1b0c782c9cef30efe8.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tresor,  wg mnie, to przymiarka do mankietu. Piękny zegarek, ale nie jest to Lange kolegi Mario. Z tym to i w kąpielówkach dobrze wygladasz☺

Omega jest lekko retro.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Gdyby była mat, byłaby nijaka.☺

Gusta 😉

10 minut temu, orlis napisał(-a):

😍

 

16A8DBED-6510-412D-928B-26DF14BB69E8.thumb.jpeg.1ca35aa830c31ea3fb8bc655ff4d1faa.jpeg

Gratulacje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

No właśnie pytanie czy na pewno. Mierzyłem niedawno tresora w wersji z normalną sekundą - dokładnie ta sama koperta. Tam jest 45mm od ucha do ucha i moim zdaniem na moim 18cm leży cudnie i każdy milimetr mniej byłby tym milimetrem brakującym. Uważam, że Omedze wreszcie udało się zrobić garniturowiec idealny - z ręcznym naciągiem, bez daty, małą sekundą. Ale największy winner to tarcza - szlif słoneczny + zaokrąglenia na zewnątrz dają wręcz efekt, jaki Moser ma na swoich fumee - moim zdaniem absolutna rewelacja.

Pożyjemy, zobaczymy. Dla mnie , a mam nadgarstek porównywalny z Twoim, te 40 mm to był deal breaker. 37-38 to byłby klasyk.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, orlis napisał(-a):

😍

Gratuluje 😎 - wlasnie odebrales? Butik czy gdzie indziej? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odebrałem…rozmyślam 😌 trochę w złym momencie roku się pojawił…No ale zobaczymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu trochę słońca i od razu weekendowe korki na A4 Gliwice.

 

08052021.jpg

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, orlis napisał(-a):

Jeszcze nie odebrałem…rozmyślam 😌 trochę w złym momencie roku się pojawił…No ale zobaczymy 

 

Chętnie przejmę miejscówkę :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu w pełnym słońcu 36c5911fd13cb81d53c9b274550ac195.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, lukebor napisał(-a):

46e315929acc74c02faf8572e4e46ec4.jpg

Piękny😎👍


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.