Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

Oczywiście że jest, już dawno wrzucałem tutaj na forum, ale proszę bardzo raz jeszcze ;)

 

 

To jest ta sama co na złotym, tylko teraz dostępna jako akcesorium do dowolnego munłocza w kopercie 3861. Być może będzie też działać z 1861/1863.

 

Mam nawet 16mm deployant oryginalny na zbyciu jakbyś potrzebował, bo ja już nie, a za nowy zapłacisz milion monet ;)

 

 

Jest dokładnie tak jak kolega Butik pisze, a żeby post był kompletny to podaję, dla potomnych, oznaczenie tego gumowego paska:

032Z017245

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

Ta jedna. Miałem jeszcze przez chwilę quasi-omegę w postaci Słocza ze znaczkiem O ale jednak zabawek już nie zbieram i nie pykło ;)  

 

 

Czy ja coś przespałem? Miales 5-7 a teraz tylko jedną Omegę? A gdzie Omegowe bingo co dokupić a co zamienić itp.? Koniec juz? 🥺

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ma wyższy level nabywając JLC. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Przeszedł ma wyższy level nabywając JLC. 

I Zenitha. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Czy ja coś przespałem? Miales 5-7 a teraz tylko jedną Omegę? A gdzie Omegowe bingo co dokupić a co zamienić itp.? Koniec juz? 🥺

 

Oj mocno przespałeś, bo moi "fani" ;) już dawno zaczęli się o mnie martwić jak zacząłem redukcję (nie tłuszczową) i poszło głównie po Omedze :) (tzn akurat wtedy nie miało szans iść po czymkolwiek innym, skoro miałem tylko tę markę).

 

W życiu się pozmieniało, 5 dych na karku, trzeba było coś zmienić, moja miłość do O nie była jakoś dobrze odwzajemniana + spojrzałem trochę poza świat jednej marki i tak jakoś wyszło.

 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Przeszedł ma wyższy level nabywając JLC. 

 

2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

I Zenitha. 

 

Fani moich wyborów zegarkowych i paskowych 😈 nie zawodzą i wiedzą wszystko ;) 

Był jeszcze Breitek, który aktualnie jest na bazarku, ale najprawdopodobniej będzie jeszcze inny Breitek, podobny do tego którego głupia i impulsowa sprzedaż do dziś śni mi się koszmarnie po nocach... Ale to jeszcze musze chwilę przetrawić czy chcę i potrzebuję.

Aktualnie mam po jednej sztuce Omega / Zenith / JLC z szansą na Brajtka, ponadto najprostszą kostkę G-shock i podziadkowy Atlantic.

I wystarczy.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

Oj mocno przespałeś, bo moi "fani" ;) już dawno zaczęli się o mnie martwić jak zacząłem redukcję (nie tłuszczową) i poszło głównie po Omedze :) (tzn akurat wtedy nie miało szans iść po czymkolwiek innym, skoro miałem tylko tę markę).

 

W życiu się pozmieniało, 5 dych na karku, trzeba było coś zmienić, moja miłość do O nie była jakoś dobrze odwzajemniana + spojrzałem trochę poza świat jednej marki i tak jakoś wyszło.

No, w końcu dojrzałeś niczym orzech włoski, przejrzałeś na oczy i spadłeś z drzewa. Gratuluję poszerzenia horyzontów! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hylu napisał(-a):

wtoreczek przy kawusi

Dobrze mu na tym pasku 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, bibbi napisał(-a):

Zanim sie potencjalnie wyglupie zadajac pytanie w butiku sprobuje tu w watku - wiecie moze, czy butik przyjmuje jeszcze zapisy na 321 Ed White’a? Dzieki.

 

W zasadzie nie. Po prostu proponują czasem niektórym klientom. Ja swojego mam od kilku miesięcy. Bije się z myślami czy trzymać go :)

IMG_2595.jpeg

Edytowane przez pdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Butik napisał(-a):

... najprawdopodobniej będzie jeszcze inny Breitek ...

Wracasz do Breitling Aerospace


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Wracasz do Breitling Aerospace

 

Prawdopodobnie. Powiem szczerze, że to chyba jedyny z moich "byłych zegarków", do którego wracam z rozrzewnieniem i sentymentem.

Sprzedałem kiedyś za marny grosz nie wiem czemu, teraz żal wielki :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Wracasz do Breitling Aerospace

 

20 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Prawdopodobnie. Powiem szczerze, że to chyba jedyny z moich "byłych zegarków", do którego wracam z rozrzewnieniem i sentymentem.

Sprzedałem kiedyś za marny grosz nie wiem czemu, teraz żal wielki :(

Bo to świetny zegar jest. Też żałuję sprzedaży, ale to jak przynajmniej 50% innych zegarków :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

... Sprzedałem kiedyś za marny grosz nie wiem czemu, teraz żal wielki :(

Ja wiem. Wszystko mieć nie można.  

 

3 godziny temu, tommly napisał(-a):

... żałuję sprzedaży, ale to jak przynajmniej 50% innych zegarków :D

:lol: :lol:

Skąd ja to znam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że nasza "ulubiona" marka szykuje kolejne podwyżki od 2 stycznia 2023. Czy któryś z kolegów może potwierdzić te plotki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, moss napisał(-a):

Doszły mnie słuchy, że nasza "ulubiona" marka szykuje kolejne podwyżki od 2 stycznia 2023. Czy któryś z kolegów może potwierdzić te plotki?

Jesli to prawda i Omega bedzie w takim tempie podnosic ceny, to nie wroze jej nic dobrego... niestety 😔

Ludzi, ktorych stac na zegarki za 10-20k zl i chca takie pieniadze wydac na zbytek/luksus jest 10x wiecej niz tych, co wydaja po 40-50k zl. Dlatego jesli Omega dojdzie do tej wysokiej granicy (juz kilka z bardziej popularnych modeli to uczynilo), to efektem bedzie, ze ci ktorych stac na wydanie ponad 50k na zegarek, bedzie wolalo dolozyc "niewiele" i poszukac alternatywy wyzej pozycjonowanej na rynku wtornym a wtedy Omega odniesie odwrotny skutek i zamiast wyzszego pozycjonowania marki zwyczajnie straci duza czesc potencjalnych klientow...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych z portfelem do 20 tys będą plastikowe reedycje po które trzeba stać w kolejkach jak po snikersy. ( terra S - watch )  Jak nie lubisz kolejek  to bulisz 30-45 i masz od ręki stalowy zegarek  , bez niesmaku w kontakcie z okłamując cię AD. Jak lubisz markę Omega i chcesz się poczuć wyjątkowo ( nawet jeśli będziesz nieco oszukiwany) to czekasz na model za 50-70 tys i cieszysz się jak dziecko bo odebrałeś miesiąc wcześniej , bo „poprzedni klient zrezygnował”. A jak jesteś Omegowym bossem to płacisz 100 tys plus za metale szlachetne i czujesz się jak dr Doug Ross a świat ( zwłaszcza kobiety) należą do Ciebie. Przypominam, że prawie na żadnym etapie nie czułeś się gorzej bo jakiś bubek  obiecał Twój zegarek funflom. Za to warto zapłacić. No może nie u każdego AD.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, moss napisał(-a):

Doszły mnie słuchy, że nasza "ulubiona" marka szykuje kolejne podwyżki od 2 stycznia 2023. Czy któryś z kolegów może potwierdzić te plotki?

 

Dopiero w przyszłym roku, smuteczek :(.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex podniósł, muszą trzymać dystans.  Ja się będę martwił cenami jak kiedyś Omega wypuści divera 40mm, 12.5mm grubości, bez polerowanej bransolety i najlepiej bez błyszczącej ceramiki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka podwyzek i sprzedaje wszystkie zegarki i kupuje casio F91W 😆


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2022 o 13:39, orlis napisał(-a):

Szybka piłka ;) 

I czas na kolejną ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tbn napisał(-a):

Rolex podniósł, muszą trzymać dystans.  Ja się będę martwił cenami jak kiedyś Omega wypuści divera 40mm, 12.5mm grubości, bez polerowanej bransolety i najlepiej bez błyszczącej ceramiki. ;)

 

I z GMT, wtedy to i ja się będę martwił.

 

Tymczasem '57 niebieska i zielona obok siebie. Meh... Mdło :(

 

IMG_8155.jpg

IMG_8156.jpg

IMG_8157.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tbn napisał(-a):

Rolex podniósł, muszą trzymać dystans.  Ja się będę martwił cenami jak kiedyś Omega wypuści divera 40mm, 12.5mm grubości, bez polerowanej bransolety i najlepiej bez błyszczącej ceramiki. ;)


A Seamaster PO 39,5mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.