Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno zrozumiec ze chodzi o ck859 i fenixa 6? No tak tu trzeba niektorym duzymi drukowanymi literami…


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Trudno zrozumiec ze chodzi o ck859 i fenixa 6? No tak tu trzeba niektorym duzymi drukowanymi literami…

Nie wiem o co ci chodzi kolego, ale ni z  gruchy ni z pietruchy wrzucasz jakiś post z jakimiś skrótami i mamy się domyślać o co Tobie chodzi? To dlatego kolega zapytał…. A ten atak ze ktoś Ciebie nie rozumie to chyba powinien być pominięty…

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno zrozumiec ze chodzi o ck859 i fenixa 6? No tak tu trzeba niektorym duzymi drukowanymi literami…
No faktycznie oczywista oczywistość w wątku omegi w poście nie odnoszącym się totalnie do niczego, mamy zazdrościć? Gratulować? Współczuć?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lo matko. Alez cisnienie. Kazdy post musie sie do czegos odnosic? A w watku omegi chyba moge o omedze wspomniec ? Czy to juz zabronione?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

 

Rozumiem doskonale :). Też lubię jeździć w rękawiczkach, może zostało mi to w zwyczaju z motocykla, gdzie akurat rękawiczki są niezbędne, choć kiedyś Jako młody chłopak tego nie doceniałem i Jeździłem bez nich.

Rękawiczki w motocyklu są niezbędne raczej z innych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lo matko. Alez cisnienie. Kazdy post musie sie do czegos odnosic? A w watku omegi chyba moge o omedze wspomniec ? Czy to juz zabronione?

 

czy jak ktos napisze smpc, 300m, PO to tez mam sie dopytywac o co komuś chodzi? 
no ok one sa tak okleoane ze kazdy zrozumie. A za fenixa w watku omegi przepraszam 😂

Dobra koniec pisania farmazonow. Poprostu nieczęsto nosze 859 a ze jade na wakacje  to zabieram oba. 😏


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, desmo napisał(-a):

Rękawiczki w motocyklu są niezbędne raczej z innych powodów.

 

To jest chyba oczywiste, że nie chodzi tylko o temperaturę ale przede wszystkim o vis innego i wydaje mi się, że nie trzeba pisać wprost czy wyjaśniać dlaczego, a już na pewno komuś, kto choć raz jeździł motocyklem.

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

 

To jest chyba oczywiste, że nie chodzi tylko o temperaturę ale przede wszystkim o vis innego i wydaje mi się, że nie trzeba pisać wprost czy wyjaśniać dlaczego, a już na pewno komuś, kto choć raz jeździł motocyklem.

 

Nie wiem czy jest oczywiste, jeżdżąc motocyklem używam rękawiczek zawsze niezależnie od okoliczności, w samochodzie prawie nigdy. Pewnie dlatego, że powody i okoliczności użycia rękawiczek są zupełnie inne. Ale może tu sami bywalcy torów wyścigowych…

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko jest jasne.

 

Kolega Memento mori napisał że używa w samochodzie rękawiczek, po czym ja napisałem, że również lu ie w samochodzie dla picu i z przyzwyczajenia, bo często tez jeżdżę motorem i tak się przyzwyczaiłem że prowadzić w rękawiczkach jest fajnie.

 

Każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie domyśli się, że w rękawice przy jeździe motocyklem nie służąinie nie tylko ochronie przed niską temperatuaą ale przede wszystkim do czegoś innego.

 

Mam nadzieję że chyba dostatecznie jasno wyjaśniłem treść swojego wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Dla picu i z przyzwyczajenia”…no teraz już jasne. Bo myślałem, że może o ten olej chodzi.

Memento…jeździsz w „całuskach”?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał(-a):

„Dla picu i z przyzwyczajenia”…no teraz już jasne. Bo myślałem, że może o ten olej chodzi.

Memento…jeździsz w „całuskach”?

 

Tylko jak zakładam też rurki:

 

IMG_5790.thumb.jpeg.14aeb123491c529dee6ecb1528c4a24e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że całuski to jeszcze koronki…z Koniakowa…jest sporo picu i dwa koła …faktycznie nie doceniłem siły przyzwyczajenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

A ten zamek od rękawiczki nie zrobi mu krzywdy?

 

21 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

To tak dla picu. Przecież jest teraz po 13-14 stopni na zewnątrz, a w samochodzie to pewnie i z 20 stopni. 😜

 

Akurat odwiedzałem wczoraj bliskich na grobach i wiało niemiłosiernie, było bardzo zimno, a miałem kilka świeczek do zapalenia, zdjęcie zrobione tuż przed wyjściem z auta! Moim zdaniem ładnie wyglądają w połączeniu z Moonem. W aucie ich nie używam praktyczni nigdy.

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2022 o 15:34, tbn napisał(-a):

Szkoda, że nie ma gumy oryginalnej do Moona, przydałaby się na wakacje. Wypuścili ze złotym, ale chyba o stali cisza. 

 

Bez problemy w butiku możesz dokupić właśnie tą od złotej wersji. Kolega tak zrobił - bardzo fajnie pasuje.

Dawno nie było :)

IMG_3368.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam deployant od nylonu, powinien pasować. Znalazłem takie połączenie i wygląda ok:

 

Testowo na gumie dokupionej do Exa. Nie ma dramatu, ale ta wystająca końcówka mnie irytuje. Deployant rozwiązałby sprawę.

 

IMG_3014.JPG

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2022 o 15:34, tbn napisał(-a):

Szkoda, że nie ma gumy oryginalnej do Moona, przydałaby się na wakacje. Wypuścili ze złotym, ale chyba o stali cisza. 

 

Oczywiście że jest, już dawno wrzucałem tutaj na forum, ale proszę bardzo raz jeszcze ;)

 

 

To jest ta sama co na złotym, tylko teraz dostępna jako akcesorium do dowolnego munłocza w kopercie 3861. Być może będzie też działać z 1861/1863.

 

Mam nawet 16mm deployant oryginalny na zbyciu jakbyś potrzebował, bo ja już nie, a za nowy zapłacisz milion monet ;)

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Oczywiście że jest, już dawno wrzucałem tutaj na forum, ale proszę bardzo raz jeszcze ;)

 

 

To jest ta sama co na złotym, tylko teraz dostępna jako akcesorium do dowolnego munłocza w kopercie 3861. Być może będzie też działać z 1861/1863.

 

Mam nawet 16mm deployant oryginalny na zbyciu jakbyś potrzebował, bo ja już nie, a za nowy zapłacisz milion monet ;)

 

 

Wiesz może czy mają różne długości tej gumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tbn napisał(-a):

Wiesz może czy mają różne długości tej gumy?

 

Niestety nie wiem, trzeba zapytać w butiku.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie potencjalnie wyglupie zadajac pytanie w butiku sprobuje tu w watku - wiecie moze, czy butik przyjmuje jeszcze zapisy na 321 Ed White’a? Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Butik napisał(-a):

♥️

 

63C0F6E2-6BCA-4BB0-A579-961D293B409A.jpeg

Ta jedna sztuka Ci się ostała, czy masz jeszcze inne Omegi?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ta jedna sztuka Ci się ostała, czy masz jeszcze inne Omegi?

 

Ta jedna. Miałem jeszcze przez chwilę quasi-omegę w postaci Słocza ze znaczkiem O ale jednak zabawek już nie zbieram i nie pykło ;) 

 

4 minuty temu, bibbi napisał(-a):

Zanim sie potencjalnie wyglupie zadajac pytanie w butiku sprobuje tu w watku - wiecie moze, czy butik przyjmuje jeszcze zapisy na 321 Ed White’a? Dzieki.

 

Aj dąt fink soł, ale mogę się mylić...

 

Chyba że przyjmują tak jak ode mnie ze 2 lata temu, żebym się odczepił i nie prosił więcej, ale i tak nie dostarczą bo nie mam historii ;) 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W jakichś dziwnych czasach żyjemy, że człowiek się czuje głupio zapytać czy może kupić drogą, zupełnie mu zbędną rzecz.

Sprawa sie rozwiazala. Jak sie okazuje sa jeszcze butiki Omegi w UE, ktore przyjmuja zapisy na Edzia z pocalowaniem w mail’a. Z prawdopodobna realizacja w ciagu paru tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.