ireo 5449 #52876 Posted March 13 12 godzin temu, Miłośnik_Piękna napisał(-a): Jedyną wadą Planety 8500 jest jej grubość. A moim zdaniem najlepszą wersją 2500 jest limitowana wersja z Liquid Metal. Łącząca cienkość mechanizmu 2500 z technologiami ceramicznymi znanymi z 8500. Tak się zastanawiałem, jak jeszcze można wyrazić połączenie cienkości z technologiami, i wyszło mi coś takiego: (inaczej niż w przypadku Planet Ocean, nie mam pewności czy to połączenie jest jeszcze aktualne). 0 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
nononame 740 #52877 Posted March 13 (edited) Dzisiaj AT dostała kajdan President z mikro regulacją w locie od Forstnera. Klamerka OFA porywająca nie jest z ale skuteczna w tym co ma robić. Cała bransoleta w odbiorze na poziomie poprzedniej generacji TAGa, bo te nowe dotyka się przyjemniej. Edited March 13 by nononame 7 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93448 #52879 Posted March 13 W dniu 12.03.2026 o 22:41, Sisqo napisał(-a): Z drobnym opóźnieniem melduje się z driverem spod znaku Omegi Jarek gratulacje 😀 1 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
zegarek zegarek 29 #52880 Posted March 14 W szpitalnej niedoli przyjaciel na posterunku. 18 Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50997 #52881 Posted March 14 Dobrego dnia 🙌🏻 14 Share this post Link to post Share on other sites
piciu866 2184 #52883 Posted March 14 W dniu 12.03.2026 o 22:41, Sisqo napisał(-a): Z drobnym opóźnieniem melduje się z driverem spod znaku Omegi Gratulacje 👍 IMHO jedna z lepszych ref 300 💪 trochę brakuje fal , ale nadrabia kompaktowym rozmiarem i smaczkami jak np nakładane logo 🙂 Niech się nosi 😉 1 Share this post Link to post Share on other sites
ireo 5449 #52884 Posted March 14 2 godziny temu, zegarek zegarek napisał(-a): W szpitalnej niedoli przyjaciel na posterunku. Oj. Życzymy szybkiej poprawy i powrotu do domu. Bardzo ładna kolorystyka tej Omegi. 0 - ireo Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73771 #52885 Posted March 14 Godzinę temu, sanik napisał(-a): Co to za wstrętna bransoleta? 5 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
zegarek zegarek 29 #52886 Posted March 14 55 minut temu, ireo napisał(-a): Oj. Życzymy szybkiej poprawy i powrotu do domu. Bardzo ładna kolorystyka tej Omegi. Jakże miłe i cenne słowa wsparcia, bardzo Ci dziękuję. Bardzo doceniam. Muszą mi podreperować serducho, bo była lipa; to potrwa jeszcze z trzy tygodnie... No, ale za to, potem, serce będzie hulać jak nasze Omegi! ✨ Serdecznie pozdrawiam. Życzę wagonu zdrowia 🙂 4 Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49664 #52887 Posted March 14 Kilka zdjęć z przebiegu serwisu w Swatch Group Polska. Zapraszam 3 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
sanik 90950 #52888 Posted March 14 8 godzin temu, mario1971 napisał(-a): Co to za wstrętna bransoleta? Czy jednak da się zrobić krzywdę moonowi 🤣🤣 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #52889 Posted March 14 W dniu 12.03.2026 o 22:41, Sisqo napisał(-a): Z drobnym opóźnieniem melduje się z driverem spod znaku Omegi Gratuluję. Najfajniejsza 300. Niech się nosi. 2 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Mateusz. 246 #52890 Posted March 15 (edited) Są swapy bransolet dobre i... są lepsze. Dziś na Reddit ktoś wrzucił taką - w mojej ocenie wygląda świetnie! Na tyle, że zastanawiam się gdzie można dostać nową bransoletę 38mm w ludzkich pieniądzach - może ktoś wie? Swoją drogą, gdzieś tu chyba czytałem, że się nie da. A podobno to plug and play. Edited March 15 by Mateusz. 1 Share this post Link to post Share on other sites
SPS 78061 #52891 Posted March 15 Poranek z Omega 😁 19 Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13147 #52892 Posted March 15 (edited) W dniu 12.03.2026 o 15:18, Artus napisał(-a): Planety 8500 i 2500. Która Wam drodzy panowie się bardziej podoba? W PO nie ma złego wyboru, nawet kanapki 45,5mm fajnie leżą. Wyjątkiem są ostatnie referencje, te kompletnie mi nie podchodzą robiłem oględziny i przymiarki. W dniu 12.03.2026 o 22:41, Sisqo napisał(-a): Z drobnym opóźnieniem melduje się z driverem spod znaku Omegi Moje gratulacje, fajna, SMPc jest "chyba" najlepsza i najwygodniejsza. Edited March 15 by tommly 1 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16630 #52893 Posted March 15 W dniu 12.03.2026 o 22:41, Sisqo napisał(-a): Z drobnym opóźnieniem melduje się z driverem spod znaku Omegi Debeściara. Gratuluję. W dniu 14.03.2026 o 11:43, mario1971 napisał(-a): Co to za wstrętna bransoleta? Bonclip, pewnie od Serici. Zgadzam się, że nie pasuje. Ale z Sericą daje fajny vintage klimat. 1 Share this post Link to post Share on other sites
artme 10843 #52894 Posted March 16 W dniu 14.03.2026 o 12:16, zegarek zegarek napisał(-a): Jakże miłe i cenne słowa wsparcia, bardzo Ci dziękuję. Bardzo doceniam. Muszą mi podreperować serducho, bo była lipa; to potrwa jeszcze z trzy tygodnie... No, ale za to, potem, serce będzie hulać jak nasze Omegi! ✨ Serdecznie pozdrawiam. Życzę wagonu zdrowia 🙂 Dołączam się do szybkiego i w pełni wyleczonego serducha 😎 I np. w takich warunkach, kiedy ciężko rozstać sie ze swoim czasomierzem wygrywają bezapelacyjnie manuale 😉 1 Share this post Link to post Share on other sites
tts 5648 #52895 Posted March 16 On 3/14/2026 at 8:46 AM, zegarek zegarek said: W szpitalnej niedoli przyjaciel na posterunku. Szybkiego powrotu do zdrowia! 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jan 19719 #52896 Posted March 16 W kierunku speedy Tuesday 15 📸@horo_logic_life Share this post Link to post Share on other sites
eye_lip 27760 #52897 Posted March 16 23 Instagram.com/horlobby.watches Share this post Link to post Share on other sites
tts 5648 #52900 Posted March 17 (edited) Przesądny nie jestem i w "szypkie ftorki" nie wierzę ;), ale dawno nie noszona... Edited March 17 by tts 18 Share this post Link to post Share on other sites