Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Dobry wieczór,

To ja pozwolę sobie dołączyć do klubu Omegowiczów i zadebiutować moim niedawno nabytym Markiem II;)

Witaj,

post-42288-0-20288700-1532900587_thumb.jpg

Skoro sama impreza z roku na rok się kurczy, to po co na niej być?

Ale wielu nadal chce na niej być. SG to nie pępek świata. Rolex, LVMH i sporo innych znanych marek na niej nadal będzie.

Już wyobrażam sobie rozmowy ludzi z branży na targach:

- Widziałeś nowości Rolexa?

- Tak, ta i ta super!

- A nowości TH, jak Ci się widzą?

- Niezłe, ale najbardziej podoba mi się to co pokazał Breitling.

- No to jeszcze teraz kolej na Omegę

- Omegę???!!

- Aaa, no tak, zapomniałem że SG osrał Basel, walić Omegę.

Nie wiem gdzie te 20% chyba na zegarek, który leży 1,5 roku w salonie na te co schodzą maks 12%, szukam omegi 8500 planet ocean i nie ma szans urwać nic więcej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W Poznaniu była jedna czy dwie w Kryku ale nie wiem jaki rozmiar. W Jubitomie byla jedna cala czarna 42mm na -25%

Czy jacyś specjaliści, ewentualnie posiadacze, mogliby się wypowiedzieć coś w temacie tego egzemplarza na podstawie takich zdjęć? Warto czy bardziej obeznane oko coś tutaj widzi co mówi że jednak nie?

post-83330-0-54761800-1532937146_thumb.jpg

post-83330-0-86191000-1532937155_thumb.jpg

post-83330-0-68714200-1532937177_thumb.jpg

post-83330-0-64781500-1532937183_thumb.jpg

post-83330-0-58369900-1532937203.jpg

post-83330-0-64064600-1532937211_thumb.jpg

post-83330-0-34593500-1532937216.jpg

post-83330-0-79696900-1532937265.jpg

Wydaje się być ok, jedyne co to dolicz sobie opłaty z Japonii. Dużo zegarków tam jest po polerce więc trzeba uważać, tutaj jeszcze na bezelu są w mirę ostre krawędzie więc nie jest źle.

...,,,;;;<3;;;,,,...

Wydaje się być ok, jedyne co to dolicz sobie opłaty z Japonii. Dużo zegarków tam jest po polerce więc trzeba uważać, tutaj jeszcze na bezelu są w mirę ostre krawędzie więc nie jest źle.

Dzięki.

Wiem że jest po polerce, ale właśnie nie wygląda jakoś bardzo źle, więc nie skreśliłem jej na starcie.

Co do opłat to niestety wiem, 100% pewności że wystąpią.

Witam, Panowie proszę o pomoc co to za zegareczek i ile realnie jest warty trafiła się okazja do zakupienia :) pozdrawiam !!

To nie okazja lecz ewentualna wtopa :)

Omega to ponadczasowa marka, która nie potrzebuje targów żeby sie sprzedawac. Jak zauważył wyżej jeden z kolegow,dobry stosunek historii, ciekawych modeli, inżynierii i mimo wszystko nadal jakości.

Wizerunkowo nie straci nieobecnościa tak jak nie traciłby mercedes czy bmw.

Witam, Panowie proszę o pomoc co to za zegareczek i ile realnie jest warty trafiła się okazja do zakupienia :) pozdrawiam !!

Dramat  :wacko:

Na urlopie dfa191fb4032b16044ae2c34b4831dd6.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

A mi nie chciał tajników zdradzić..... ;)

Te 300m maja jedna wade. Zbyt szeroka bransoleta. Wizualnie jakos tak dziwnie to wyglada. A moze to tylko kwestia zdejcia?

Że ludzie są jeszcze na tym świecie tacy naiwni... wali gównem na kilometr ale nadzieja umiera ostatnia :D

Edited by Mikołaj N

Te 300m maja jedna wade. Zbyt szeroka bransoleta. Wizualnie jakos tak dziwnie to wyglada. A moze to tylko kwestia zdejcia?

Raczej zdjęcia, pooglądaj inne a najlepiej na żywo w salonie. Bransoleta jest ok i bardzo dobrze współgra z zegarkiem, ma 20mm i nie zwęża się przy zapięciu. Dla mnie to była wada więc zmieniłem na starszy model ale oryginalna wielu pasuje.