Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Od pięciu stron bijecie pianę, że likwidują butiki, podnoszą ceny, nie udzielają rabatów, itd. Polityki cenowej raczej nie da się rozpatrywać bez porównania najbliższej konkurencji, a tą ponoć jest (nie znam się, ale tak "mądre głowy" na forum gadają) ni(e)jaki Rolex, stąd czasami w tym wątku można się nadziać na tę nazwę.

Rozumiem :)

 

Ale dyskusje Omega vs Rolex już się nudne na forum zrobiły......mało to innych marek?

Widocznie obie firmy działają na tym samym poziomie stąd te wieczne "animozje " między zwolennikami marek...

 

A cały "problem" leży pewnie w tym że obie marki są najbardziej rozpoznawalne jako "produkty luksusowe" w naszym kraju

Calość przypomina walkę o prym w świecie producentów telefonów.... ;),a użytkownicy placzą i płacą ...i o to chodzi :lol:

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pytanie "u was w mieście", a że na wsi nie mieszkam to odpowiedziałem :-)).

 

Poza tym u nas też ograniczają punkty sprzedaży Omegi,w butiku bardzo niechętnie rozmawiają o cenie,natomiast multibrandowi dilerzy sa dużo bardziej elastyczni w tej dziedzinie. Mam znajomego AD, Patka, Rolexa, Omegi, IWC, Panerai, spytam się, może mi odpowie, czego sprzedaje więcej Roleksa czy Omegi.

No było,było :)

ps. Irku,a którego sprzedawcy zegarków Ty nie znasz :P:)

 

 

Co do dostępności Omegi to ja nie zauważyłem aby w Warszawie punktów sprzedających ubyło.

Te które znam,cały czas mają Omegę w ofercie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do dostępności Omegi to ja nie zauważyłem aby w Warszawie punktów sprzedających ubyło.

Tylko Polska, to nie tylko Wawa, a jak pewnie czytałeś wcześniej- bardzo dużo punktów sprzedaży nie ma już Omegi.

Jeszcze niedawno we Wrocławiu była (jeśli dobrze pamiętam) w 4 miejscach, teraz nie ma nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No było,było :)

ps. Irku,a którego sprzedawcy zegarków Ty nie znasz :P:)

 

 

znalazło by się kilku z którymi nie miałem doczynienia :-)), np. Nie znam nikogo w EU, Afryce, Australii i prawie nikogo w Azji. Ale u nas na rynku znam naprawdę dużo ☺☺


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Polska, to nie tylko Wawa, a jak pewnie czytałeś wcześniej- bardzo dużo punktów sprzedaży nie ma już Omegi.

Jeszcze niedawno we Wrocławiu była (jeśli dobrze pamiętam) w 4 miejscach, teraz nie ma nigdzie.

No i ja właśnie się odnosiłem tylko do Wawy,a nie w takim sensie,że nie zauważam problemu z dostępnością Omegi w naszym kraju.On mnie po prostu (jeszcze) nie dotknął :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może porównanie między SM Mark II i III jeśli chodzi o rozmiar? Próbuję znaleźć fotkę obok siebie i mi nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest powód dla którego wróciłem do Omegi

 

 

db81a62ed6658a972c388a18dc3fdd75.jpg

 

68c70a0f1640b300797f7bbd6e539244.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Drodzy Miłośnicy Omeg zamieszkujących tereny bez dystrybucji. Czy w związku z niedogodnością zaproponowaną Wam przez producenta rozważacie:

A przeniesienie się na stałe do innego miasta/ kraju gdzie są Wasze ulubione zegarki

B urlop i wizytę w Stolicznym butiku za każdym razem gdy przyjdzie ochota na Omegę

C zakupy za jakąkolwiek granicą lub w demokratycznej sieci

D ulokowanie uczuć w bardziej przyjaznych klientowi markach

E zmianę zainteresowań na ...inne

Z pozdrowieniami w drodze na Rolexowy szczyt

-Najwyższy Regulator Popytu i Podaży Waszej ulubionej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czapeczka?  :blink:  :D

 

Odnoszę wrażenie, że jakaś grupa lobbystów

usiłuje wy- Rolkować, Babcię na jej poletku

nie mówiąc tego dosadnie.

 

Co by nie mówili,te sejmowe "trole",

to Babcia jest Babcią, jak z Tyszkiewiczów hrabina

i nie wątpliwie posiada swą klasę, styl, wdzięk

i nie poślednią oraz nieprzemijającą wraz z latami urodę.

Tak więc kuda, ma się do tej niejednokrotnie

wytwornej damy,

jakiś tam prostak i dorobkiewicz,

którego zachwalają na gumnie. :P  :D   

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może  prostak i dorobkiewicz ten on , ale kompleksy często jeszcze pańszczyźniane leczyć zdolny .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widać zajęci bardzo robotą i tylko rzucają okiem na treść bez głębszej refleksji.

Jako posiadacz Rolexa i Omegi doceniam obydwie marki ale konsekwentnie nie podoba mi się droga którą obrała SG w pozycjonowaniu Omegi kosztem swoich klientów...i mówię to mieszkając w mieście które tej dolegliowści nie odczuło ( a nawet można powiedzić że kosztem np Wrocławia czy Łodzi jestem beneficjentem tej polityki ) Czytając posty w tym wątku mam wrażenie że nie tylko mnie się to nie podoba ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku (Wrocław) brak Omegi na pewno nie pomoże przy następnych zakupach zegarkowych. Wyjazdu do Warszawy nie będę planował i tracił całego dnia po to aby oglądnąć dany model(no chyba, że z Krystkiem i Kolegami z Wrocławia :) ) bo najzwyczajniej nie mam na to czasu. Z Rolexem jest lepiej bo jest prawie pełna kolekcja jest w Katowicach a to raptem 1.30h od Wrocławia autostradą. Moim zdaniem takie sztuczne podnoszenie prestiżu odbije się czkawką bynajmniej w naszym kraju.

We Włoszech kilku mi znanych ludzi (rodzin,) którzy sprzedawali Rolexa a dwie ulice dalej Omegę zdecydowali się pozostać przy Rolexie kiedy smutni panowie z managmentu Omegi przyszli i powiedzieli, że muszą wybrać oni albo Rolex. Dziwi mnie taka strategia ale może za głupi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz ta dyskusja trwa. Rolex vs. Omega, Omega vs. Rolex, to znaczy, ze Omedze udalo sie i konkuruje z Rolkiem... Inaczej nie byloby tych wszystkich postow...

Edytowane przez dtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje już tylko usunąć wszystkie butiki i wybudować jeden - na Orlej Perci, do którego wpuszczają wyłącznie za okazaniem sandałów. Nie tylko większy prestiż, ale i męstwo!

Niech "Dżejms Bond" zobowiązuje! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?...Dziwi mnie taka strategia ale może za głupi jestem.

"Pańszczyźniane kompleksy leczysz" i tyle... ; )

mam nadzieję że kolega o nicku sugerującym związek z medycyną na co dzień nie stawia takich "diagnoz ulicznych "

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrobina klasyki....30T2 :wub:

2OPaQC.jpg

oFLxAW.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneer, fajna Omega, ale my tu o zegarkach pisac nie bedziemy, wiec sorrrry :D

 

My tu o Omedze i Rolexie, wszak to sprawy wyzszego rzedu niz zwykly czasomierz, ktory tu az takiego znaczenia nie ma :D

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol... ale tu nie ma o czym pisać, bo stare omegi biją na głowę te roleksowe obrzydlistwa... :P


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj lepsze zdjęcie tarczy - bo jest orgazmistyczna - plisssssssssssssssss!!!!! :wub:

No i koniecznie środeczek - takie tarcze ( w sensie bardzo podobne ) , to miały chronometry.

No chyba że????

Już cały drżę , a ty coś ukrywasz??? :blink:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz w którym supermarkecie widziałeś Tagi, bo jeden mi się ostatnio spodobał, może bym go tam kupił.

 

Tam gdzie mieszkalem to Tag Heuer lezal obok Tissost Festina i innych. Market Hypercor i El Corte Ingles w Andaluzji :).

Czytalem tez na watchuseek ze jeszcze niedawno byly na osobnym stoisku w Walmart w US.

Podobno to sie poprawia ale mialem tag heuer ktory kosztuje 8k w Polsce i mnie szczerze nie zachwycil. Maja ladne modele jak Monaco i Carrera na tym ich werku ale bardzo duzo zegarkow jest srednich a lepsze marki tak nie robia.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj lepsze zdjęcie tarczy - bo jest orgazmistyczna - plisssssssssssssssss!!!!! :wub:

No i koniecznie środeczek - takie tarcze ( w sensie bardzo podobne ) , to miały chronometry.

No chyba że????

Już cały drżę , a ty coś ukrywasz??? :blink:

Pzdr

Spokojnie :D ,to nie to....

Z twarzy tylko podobna ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol... ale tu nie ma o czym pisać, bo stare omegi biją na głowę te roleksowe obrzydlistwa... :P

To prawda ,bo gdy Omega robiła piękne zegarki to promotorzy Rolexa o zegarkach nawet nie marzyli ....nie mając nawet prawa do głosowania..... :P  ;)

Póżniej przyszła miłość do futer i diamentów.... ;) ,no i oczywiście Rolexa ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.