Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Tak zrobię, jutro składam reklamację.

Zakładam że waga pełnego zestawu nierówna się wadze drewnianego pudełka, a paczka jest ważna po drodze przez firmę kurierską. Jeśli nie przyjmą mojej reklamacji to w ten sposób myślę będę mógł udowodnić wysyłkę niewłaściwego pudła.

Mimo tego zegarek cieszy i chyba mam nauczkę by jednak uważać kupując cokolwiek wysyłkowo w Polsce. Standardy zachodnie tutaj widać jeszcze nie obowiązują. Dodam jeszcze że próbowałem się do nich dodzwonić przez kilka dni po złożeniu zamówienia z powodu opóźnienia realizacji i nikt nie odbierał telefonu. Obsługa klienta na wysokim poziomie ;)

Nie możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny? Jeśli kupowałeś w pełni online to masz na to 14 dni od otrzymania paczki.

Zakładam że waga pełnego zestawu nierówna się wadze drewnianego pudełka, a paczka jest ważna po drodze przez firmę kurierską. Jeśli nie przyjmą mojej reklamacji to w ten sposób myślę będę mógł udowodnić wysyłkę niewłaściwego pudła.

Mimo tego zegarek cieszy i chyba mam nauczkę by jednak uważać kupując cokolwiek wysyłkowo w Polsce. Standardy zachodnie tutaj widać jeszcze nie obowiązują. Dodam jeszcze że próbowałem się do nich dodzwonić przez kilka dni po złożeniu zamówienia z powodu opóźnienia realizacji i nikt nie odbierał telefonu. Obsługa klienta na wysokim poziomie ;)

Edited by valhali

Na poczatku pogratuluję:)

Następnie stwierdzę, że jesień w tym wątku pod znakiem moonwatcha (z 5 doszło?)

Na koniec dodam, że nie tylko internetowo w PL można źle nowego moona kupić :P

Dalej pożyczę powodzenia i na pewno pudło dostaniesz..

Z ciekawości gdzie ten zakup był robiony bo mi umknęło?

Edit. Oki doczytałem, że w kruku. Coś ewidentnie pomieszali

Edited by denver47

Jak nie załatwią tego od ręki odstąp o umowy i dziękuję do widzenia. Reklamacje masz składać i czekać łaskawie na rozpatrzenie, oni tak serio?

Tak serio. Cóż, zegarek sprawiłem sobie na gwiazdkę a po odstąpieniu od umowy raczej by mnie na święta nie cieszył. A że nie jestem cierpliwy to postanowiłem powalczyć o to pudło z Moonwatchem na ręku ;) jak nie będą go chcieli dać po dobroci to najwyżej spróbuję kontaktu z centralą Omegi, zobaczymy co powiedzą na sprzedaż w zwykłym pudle.

Na poczatku pogratuluję:)

Następnie stwierdzę, że jesień w tym wątku pod znakiem moonwatcha (z 5 doszło?)

Na koniec dodam, że nie tylko internetowo w PL można źle nowego moona kupić

Dalej pożyczę powodzenia i na pewno pudło dostaniesz..

Z ciekawości gdzie ten zakup był robiony bo mi umknęło?

Edit. Oki doczytałem, że w kruku. Coś ewidentnie pomieszali

Wydaje mi się mogły im się skończyć pudełka albo coś w tym stylu. Zegarek wysłali z opóźnieniem i po tym jak ich lekko ochrzanilem że nie da się z nimi skontaktować. Lub po prostu błąd. Zobaczymy.

Na pocieszenie powiem, że lepszy NOWY speedy z innym pudłem niż NOWY - poobijany z pełnym setem

Guest

Na pocieszenie powiem, że lepszy NOWY speedy z innym pudłem niż NOWY - poobijany z pełnym setem

Marek całe szczęście wszystko się dobrze skończyło ;)

Marek całe szczęście wszystko się dobrze skończyło ;)

Tylko nie dla tego szczęśliwca, któremu pewnie sprzedali zegarek po Marku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Porownujecie nowa 300m, ktora można dostac za 15-16k zl versus Rolex Sub za 35k zl. Smieszne.

Rozmawialem ze sprzedawca z jednego z AD Omegi. Podobno nowe 300m bardzo dobrze sprzedaja sie.

Popularność poprzedniej 300m byla spowodowana m.in. cena oraz dosyc uniwersalna estetyka. Za 12-13k zk mamy juz Omege.

A moim zdaniem nowa Omega ( o ponad polowe tańsza niz SUB ) już dzisiaj jest lepsza niz SUB . W kategorii zegarek za zegarek , aby nie wchodzić w kwestie estetyczne i brandu. SUB to ikona , nieco podstarzały klockowaty model , którego od lat rośnie cena a nie zmienia się w nim nic. Jest nadal zegarkiem z tych samych materiałów gdy kosztował 40% taniej . Oczywiście na forum jest wielu użytkowników i sprzedawców subów a trudno wtedy aby taki ktoś napisał tak mój zegarek jest gorszy od konkurenta w dodatku znacznie tańszego... Na zachodzie zdania sa podzielone co do tego czy nowa Omega to krok w dobrym kierunku vs schodzący model. Natomiast coraz więcej slysze opinii youtuberow czy na forach że to jest submariner killer. Oczywowiscie jak będziemy analizować estetykę , brand itp tutaj zwłaszcza przy tym drugim , Rolex totalnie zdominował rynek

Witam w temacie.

Czytam kilka ostatnich stron i dziwią mnie te porównania i kalkulacje...mdły wątek.

Nie kupujecie zegarków które WAM się podobają, a sugerujecie się opiniamii internautów?

Sub to klasyk nad klasyki, podobnie jak kilka linii Omegi, o czym i w jakim celu tu pisać?, każdy kupuje co chce, oczywiście pod warunkiem ze kupuje 'dla siebie"....

Można mieć, i znam takich co mają i suba i 300...

Pozdrawiam, Marek

Mdły wątek bo porównania ? Ktoś tu kogoś do czegoś namawia? Ktoś kupuje na podstawie opinii forumowiczów ?

Chyba Cię własny nick przerósł :)))

Można mieć, i znam takich co mają i suba i 300...

Ja mam Suba ale pięciocyfrowego i starą falę.

Ceramika w obu przypadkach do mnie nie przemawia. :(

Andrzej

Ktoś tu kogoś do czegoś namawia? Ktoś kupuje na podstawie opinii forumowiczów ?

Bywa i tak :)

Po prostu nie ma sensu dalej ciągnąć tego wątku, swoje zdanie już oznajmiłeś.

Mdły wątek bo porównania ? Ktoś tu kogoś do czegoś namawia? Ktoś kupuje na podstawie opinii forumowiczów ?

Chyba Cię własny nick przerósł :)))

Mdły, w czym spora Twoja "zasługa" :)

A co do opinii forumowiczów kupujących po tym co przeczytają to oczywiscie ze tak się dzieje :)

A o moj nick się nie obawiaj :)

Tak masz racje pospamowalem trochę ;)

:)

Pozdrawiam, Marek

Co tu dużo mówić?!

Co prawda najlepsza 300 i najlepsze Suby ale wszystko daje radę w kupie siła! ;):D

I trzeba mieć wszystko. :P

I prawda jest jedna nie lubię nowych Subow ale i nowa 300 też do mnie nie przemawia ale w tym porównaniu to Roleks zjada Omegę na przystawkę i nie stety nic tego nie zmieni.

post-22413-0-67499600-1545077832_thumb.jpeg

post-22413-0-08979900-1545077895_thumb.jpeg

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Nie samą stalą człowiek żyje.

I gumę też trzeba czasem założyć. ;)

@szwed na Twoim zdjęciu rzeczywiście nie powala.

W weekend zrobię foto porównawcze moich ;)

Andrzej

Bo ze mnie taki fotograf jak z koziej D...... trąba. :D

Ale chętnie twoje zdjęcia pooglądam. :P

Ja mam Suba ale pięciocyfrowego i starą falę.

Ceramika w obu przypadkach do mnie nie przemawia. :(

Też nie lubię ceramiki

Posiadam też podobny 'komplet" :)

Pozdrawiam, Marek