Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze tylko ja mam popsuty internet i nigdzoe w necie nie widze ofert tego nowego 39, a na grupkach fb juz sporo fotek z przymiarek widzialem

Troche ubilewam nad tym modelem, z jednej strony nowy solidny werk super, jakby byl w cenie innych wersji to dzis bym po niego poszedl, a tak blokuje mnie psychicznie wydanie 16k za lld

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mmaniek napisał(-a):

Czy to tylko efekt oświetlenia w salonie czy faktycznie jest taki efekt bling-bling?

Światło jak to w salonie dramatyczne, ale chyba bransoleta BoR trochę wzmacnia ogólne wrażenie "połysku". Nie zwróciłem uwagi, czy nowy model ma więcej polerowanych powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kobuz napisał(-a):

Światło jak to w salonie dramatyczne, ale chyba bransoleta BoR trochę wzmacnia ogólne wrażenie "połysku". Nie zwróciłem uwagi, czy nowy model ma więcej polerowanych powierzchni.

Stary był cały polerowany to i ona jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ostatnio, przy okazji przyglądania się nagrodzonemu "sektorowi" Raymonda Weila, przypomniałem sobie tę limitkę dla Hodinkee...  ;)

 

https://limited.hodinkee.com/longines/

 

 

Piękna maszyna pod każdym względem. Dla mnie trochę za duży, więc muszę zadowolić się Spiritem 37 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2023 o 20:36, rads napisał(-a):


Gratulacje, świetne (i subtelne) połączenie współczesnego designu i elementów znanych z modeli Heritage. Szczególnie podoba mi się ta wersja na oryginalnym pasku NATO!

 

 

 

Nie wiem czy dam na NATO bo zegarek dość ciężki, ale myślę o gumie. Inna sprawa że w końcu w HC jest ciemne tło pod datą. Męczyło mnie to w poprzedniej wersji którą miałem. Niby drobiazg ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, rads napisał(-a):

Aaa, zapomniałbym... jeszcze do kompletu wypukła tarcza 😊

 

 

A gdybyś podstawił lusterko, to mógłbyś na tym samym zdjęciu pokazać jeszcze dekiel z klepsydrą.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ireo napisał(-a):

A gdybyś podstawił lusterko


Pomysł arcyciekawy, ale - jak było już parę stron wcześniej - dekiel w tym modelu jest do bólu pospolity 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elegant default_smile.png

48aa6efe23c20084a1a761c8819fc3fd.jpg&key=b3bcb6cb19df84d78ce2b6766d78a4f6ce5e4ac7ab7166a891d0a3e109342de0

Zajebongo!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.