Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

DLP7gB.jpg

 

Zegarek z 42 mm ceramiczną kopertą , ładny zwłaszcza na zdjeciach internetowych , ale nie podszedł mi rozmiarowo . Mimo dobrej ceny odpuściłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna z ciekawszych propozycji tego producenta. Jeżeli można wiedzieć to co znaczy dobra cena? O ile to nie tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna z ciekawszych propozycji tego producenta. Jeżeli można wiedzieć to co znaczy dobra cena? O ile to nie tajemnica.

12 kpln za nowy egzemplarz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info. Choruje na kilka zegarków a ten jest wysoko na liście. A jaki miałeś problem z rozmiarem? Za mały, za duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy te cuda przymierzacie? Sam bym się przejechał.

,,Czas luksusu '' ul. Nowy Świat 52 Warszawa

http://czasluxusu.pl/

 

MarcinC mam już swoje lata ;) i pierwsze okulary do bliży a Fastrider przy tym rozmiarze , czarnej kopercie , szerokim bezelu ma dla mnie za małą i nieczytelną tarczę .Nie będę szukał okularów do czytania żeby odczytać godzinę na zegarku :D

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Tudor, będzie się trzeba wybrać na przymiarkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego w tej cenie zegarka nawet przy szybkim zdjęciu widać fragment teleskopu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też wreszcie miałem okazję przymierzyć Tudorki BB. Są super i mam wrażenie, że jeszcze lepiej wyglądałyby przy świetle dziennym.

 

Czerwony na pasku wygląda ekstra. Niebieski tez super na branzolecie - wydaje mi się ze jest bardziej praktyczny, uniwersalny nowoczesny i będzie bardziej pasował do różnych ubiorów i okazji. 

 

Sorki za słabą jakość zdjęć

 

1_zpsabd40305.jpg2_zps383347b3.jpg3_zpsd7284612.jpg

6_zps4745c67c.jpg

7_zps3cbea7b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski bezel i czarna tarcza zamiast niebieskiej ? Dla mnie średnio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem więcej.

Milgauss, tylko z niebieską tarczą, jest rolkiem, który najbardziej mi się obecnie podoba.

RPR_Blue_milgauss_rolexnews_2014_2.jpg

Czuje podobnie, aczkolwiek spotkalem sie z opiniami, ze na zywo traci. Nie wiem, nie przymierzalem.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

dwie rzeczy mi sie podobaja w tym rolku...

zielony akcent przy szkielu i wskazowka sekundy...

a tak to normalny zwykly zegarek... nic nadzwczajnego

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Tudora, jak dla mnie to "czerwony" jest boski ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony na pasku rzeczywiście wygląda super. Jednak kolor bezela średnio współpracuje z branzoletą wg mnie i raczej nie bardzo pasuje do koszuli. 

Ja szukam zegarka głównie w branzolecie z możliwością noszenia na pasku i taka wersja mi bardzo odpowiada:

BS-Tudor-Black-Bay-nato-02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego macania Tudorów to czerwony jest dużo fajniejszy na skórzanym postarzanym pasku niż na bransolecie. Vintage feeling, panie, pełnom gębom! :)

Ale sama bransoleta, muszę przyznać - super wykonana.

W ogóle Tudory są spoko, bardzo się cieszę, że w Dublinie pojawił się dealer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor BB w czerwonej wersji dla mnie musowo na NATO lub skórce. Po prostu zbyt dobrze na nich wygląda, by się bawić w bransolety (i mówi to ultra-konserwatywny kajdanowy faszysta ;) ). 

 

Ale dzisiaj miałem piękny dzień. Z racji wolnego czasu, wybrałem się w końcu do nieco bardziej ekskluzywnej dzielnicy Paryża, by trochę pozwiedzać butiki. Obłęd. Praktycznie wszyscy giganci z wielkiej dziesiątki (jedynie Patka nie widziałem) skupieni w kilku sklepach na niewielkiej ulicy. Normalnie na wystawach sklepowych leżały sobie tourbillony od AP, były ogromne kolekcje wszystkich znanych marek. Była też kolekcja Tudora, gdzie właśnie BB zrobił na mnie kapitalne wrażenie. Był też dostępny Tudor Black Shield - w czarnej wersji i z czerwonymi wskazówkami jest po prostu orgiastyczny. Chyba ze 2 godziny spędziłem lampiąc się po wystawach.

 

Spacer zakończyłem odwiedzeniem butiku Omegi i zrobieniem sobie zdjęcia pamiątkowego z SMP300, którego wkrótce kupię. 

dlUIIks.jpg

 

 

 

 

Ale serio... to co wyprawiało się na wystawie AP, po prostu zniszczyło system. Istne arcydzieła.

 

 

P.S. Tudor też mi chodzi po głowie, ale jednak nie jestem do końca przekonany. Tutaj Black Bay wcale nie kosztuje "po parysku" i da się zmieścić w około 10k zł, co jest plusem.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też wreszcie miałem okazję przymierzyć Tudorki BB. Są super i mam wrażenie, że jeszcze lepiej wyglądałyby przy świetle dziennym.

 

Czerwony na pasku wygląda ekstra. Niebieski tez super na branzolecie - wydaje mi się ze jest bardziej praktyczny, uniwersalny nowoczesny i będzie bardziej pasował do różnych ubiorów i okazji. 

 

Sorki za słabą jakość zdjęć

 

1_zpsabd40305.jpg2_zps383347b3.jpg3_zpsd7284612.jpg

6_zps4745c67c.jpg

7_zps3cbea7b1.jpg

 

Gdzie mierzyles te Tudory? w Wawie?

 

Jaki masz rozmiar nadgarstka?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję się przyjżeć temu:

 

breguet_image.2307148.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udalob sie zalozyc to

61e957d5a0e8c6782236da796979388e.jpgd4b5045c7d5aa618d85274ee43a2363e.jpg

 

Do tej pory jedyna omega ktora mi sie podobała to był speedy ale ta omega zrobiła tak pozytywne wrażenie ze aż jestem w szoku :) polecam

Cena nie jest niska ale myślałem ze bedzie droższy

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Stal+czerń jest w bardzo dobrej cenie biorąc pod uwagę mechanizm, materiały i stylistykę, pozostałe wersje już trochę bardziej bolą (8k dopłaty za tytan np.). Bardzo ciekawy model, ale mam (nikłą niestety) nadzieję na cieńszą, manualną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzacie trochę z tą ceną...to tylko zwykły trójwskazówkowiec bez daty z prostą tarczą. Ładny ale czy wart 20 000 PLN ?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

A te PP Calatrava? Czasem nawet tylko dwie wskazówki, a ile za niego chcą oszołomy... :P

A tak serio, to 300tka to po prostu ładne wzornictwo ze świetnym pod względem parametrów werkiem. Taki odpowiednik Rolexa - dobra, ładna maszyna robocza, która nie zawiedzie Cię w dzisiejszych czasach niezależnie od tego, czy zapragniesz nurkować w wodzie w polu magnetycznym. Idealny EDC dla lubiących dawną stonowaną stylistykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzacie trochę z tą ceną...to tylko zwykły trójwskazówkowiec bez daty z prostą tarczą. Ładny ale czy wart 20 000 PLN ?

 

Skoro ktoś go będzie kupował, to znaczy, że warty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś go będzie kupował, to znaczy, że warty :)

to nie tak! dla szpanu czlowiek jest w stanie zrobić - czyt. kupić - dużo 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.