Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

LLD wygląda dobrze na fotkach i na żywo.

Edited by sanik

To gratuluję, na pewno będziesz zadowolony.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Tym razem taki Breitling. Jakoś nigdy do mnie nie przemawiał. Tak nadziubdziane na tarczy. Jakoś nigdy nie. Ale na ręce... zrozumiałem czemu to taki fajny zegarek :)

3629dd8d72945a1431d0a4d1e8736beb.jpg

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

I tu właśnie tak było. Chcąc niechcąc, zacząłem drążyć te bardziej budżetowe modele vintage i obecnie taki zaczyna się uśmiechać gdzieś wgłąb

Breitling_Top_Time_810_-_9_200_PLN.jpg

Mam podobne odczucia, w nowych Breitlingach na tarczy dzieje się zbyt wiele, natomiast "stare" są spokojniejsze. Widać to bardzo dobrze w zegarkach pokazywanych przez Wasyla.

Brałbym wersję na bransolecie - tylko po to by mieć, a i tak wrzuciłbym na pasek. Na którym, IMO wygląda lepiej.

0f7870b4bc5fbcf6cfb2fe6b1e591dcc.jpg

Też bym wziął na bransolecie, na pasek zawsze możesz zmienić.

Już wzięty. :D[/quot

Brałeś może z Galerii Bałtyckiej ten przeceniony w Kruku?

Przepraszam, dopiero zauważyłem.

Brałem u Terpiłowskich.

Ja dziś korzystając, że jestem w ojczyźnie Panerai, poprzymierzałemm sobie kilka modeli w Hausmann-Co:

PAM372 - wielki ale piękny

PAM560 - byłby idealny gdyby była z sandwich'owa tarcza

PAM104 - idealny rozmiar, sekundnik, data lupką, tylko brak sandwich'a.

Dochodzę do wniosku, że już chyba jestem gotowy na PAM'a

Sprzedam: Squale Onda AzzurroG-Shock Frogman

W tym roku raczej nie dam radę zakupić nic włoskiego (chyba, że Meccaniche Veneziane ) Już na początku roku praktycznie wykorzystałem limit na zegarki

Poza tym Włosi nie są chętni do dawania rabatów. Np PAM372 na metce miał 8800€, po rozmowach udało się zejść do 8000€ a na koniec na 7900€. Ja rozumiem, że sklep musi zarobić, ale różnica w cenie względem Chrono24 wynosi lekko licząc 1500€

Druga sprawa to, że nie każdy wie może gdzie szukać w internecie. W trakcie przymierzania PAM'ów przyszła para z dziećmi i kupiła dwa Rolexy w 10minut

Edited by pepepatryk

Bardzo przyjemny ten Flagship, dobrego wyboru kolega dokonał.

A w kwestii zakupu Rolexów. Cóż. Kluczowe jest to, że byli z dziećmi. I tak sporo czasu im to zajęło :)

Dzieci mogły mieć pewien wpływ ;), ale kluczowa sprawa jest wydaje się być nieco innego charakteru (uwaga, to może niektórych zaboleć ;) ). Jeżeli ktoś nie musi latami odkładać na Rolexa, to nie będzie spędzał tygodni na szukaniu okazji w internecie. ;)

Co do Flagshipa, kolega zastanawiał się bardzo długo na Frederique Constant, ja od początku namawiałem go, żeby na swoją chudą łapinkę wziął Longinesa (zwłaszcza, że on prawie codziennie chodzi w eleganckich marynarkach i koszulach pod krawatem) - no i w końcu go łyknął.

Edited by Master Yoda

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Dzieci mogły mieć pewien wpływ ;), ale kluczowa sprawa jest wydaje się być nieco innego charakteru (uwaga, to może niektórych zaboleć ;) ). Jeżeli ktoś nie musi latami odkładać na Rolexa, to nie będzie spędzał tygodni na szukaniu okazji w internecie. ;)

Co do Flagshipa, kolega zastanawiał się bardzo długo na Frederique Constant, ja od początku namawiałem go, żeby na swoją chudą łapinkę wziął Longinesa (zwłaszcza, że on prawie codziennie chodzi w eleganckich marynarkach i koszulach pod krawatem) - no i w końcu go łyknął.

Co do Longines'a to moim zdaniem świetny wybór Chodź nigdy na żywo nie widziałem Polpory.

Jeśli chodzi o kupowanie zegarków za cenę z metki to na pewno są tacy, którym nie przejdzie przez gardło słowo "discount", ale z tego co zauważyłem, to ludzie majętni raczej właśnie znają wartość pieniądza i dla nich różnica w zakupie 1000€ jest ważna pomimo że wyjdzie z salonu i wsiądzie do "Lambo". Druga sprawa to to, że na codzień przebywam wśród Holendrów i uważam, że te wszystkie kawały o skąpych Szkotach, powinni zmienić na skąpych Holendrów

Dzięki, Master Yoda - coś mi Opera szwankuje - stąd te powielenia. Przepraszam! :)

Już przechodzę na Chrome. ;) Polpora na żywo prezentuje się, IMO, bardzo ciekawie. Szkoda, że cena mniej... :(

Mogę się jeszcze zgodzić, Patryk, że ktoś, kto dłuuuugo zbierał (hihi) na Passata, będzie się targował przy Rolku - ok - ale nie wierzę (a właściwie - z obserwacji, wiem), że ktoś, kto jeździ "Lambo", zwróci uwagę na 1000 euro rabatu. Wyjątki się, być może zdarzają (vide: Radek Sikorski pytający, kto płaci za obiad ;) ), ale ja mówię o regule. :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Przymierzał kolega, nie ja. Kolega nie jest wielkim pasjonatem zegarków. Ale w końcu kupił jeden z tych na fotkach poniżej. Jak myślicie, który? ;)

Gdzie przymierzał te Seiko ?

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.