Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Druga przymiarka i jakoś chemii nie ma.

Znam to, też próbowałem się do tego modelu przekonać. Poszedłem inna drogą i kupiłem tańszego TH Aquaracer'a który dużo bardziej mi się podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to, też próbowałem się do tego modelu przekonać. Poszedłem inna drogą i kupiłem tańszego TH Aquaracer'a który dużo bardziej mi się podobał

Dlatego narazie odpuszczam - a ten Twój TH ma bardzo fajny świeży wygląd.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego narazie odpuszczam - a ten Twój TH ma bardzo fajny świeży wygląd.

No i dobrze kupić coś co nie do końca zachwyca to kiepskie posunięcie

 

A co do TH, to ta wersja którą mam urzekła mnie bezelem bez ceramiki czy innej wkładki. Jak na nurka zegarek prezentuje się trochę bardziej elegancko. Nadal jest to sportowy zegarek, ale już mnie taki "toolwatch"

 

Powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

❤️❤️❤️

gdzie przymiarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowa wersja jakoś mi nie podeszła ale ten bicolor wyrywa z kapci na żywo!

 

 

440f8e0e9d8f1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena zapewne też...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że bicolor jest świetny. Kiedyś mierzyłem na lotnisku i nie chciał zejść z nadgarstka. Waga, wygląd, wszystko jest w nim ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-26579-0-76856400-1502303187_thumb.jpg

Przymierzałem niedawno zegarek Vacheron Constantin Overseas Ref. 4500V/110A-B128 (nowy model, niebieska tarcza). Jakość wykonania to oczywiście najwyższy poziom. Wspaniały mechanizm, który jest widoczny przez transparentny dekiel. Zegarek jest dobrze wyważony i wygodnie leży na nadgarstku. Nie jest zbyt duży. Podoba mi się właściwie wszystko, mam tylko wątpliwości, co do niebieskiego koloru tarczy. Mimo tego, że nie ma się właściwie do czego przyczepić, to w tej cenie wybrałbym jednak coś innego.

Pozdrawiam.

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifVacheron-Constantin-Overseas-Automatic-4500V-SIHH-2016-2.jpg

Przymierzałem niedawno zegarek Vacheron Constantin Overseas Ref. 4500V/110A-B128 (nowy model, niebieska tarcza). Jakość wykonania to oczywiście najwyższy poziom. Wspaniały mechanizm, który jest widoczny przez transparentny dekiel. Zegarek jest dobrze wyważony i wygodnie leży na nadgarstku. Nie jest zbyt duży. Podoba mi się właściwie wszystko, mam tylko wątpliwości, co do niebieskiego koloru tarczy. Mimo tego, że nie ma się właściwie do czego przyczepić, to w tej cenie wybrałbym jednak coś innego.

Pozdrawiam.

Na co by padło? (jaka cena z metki?)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś okazję przymierzyć taki zegar.Powiem Wam Koledzy,że tak jak sceptycznie podchodziłem do TH to dziś bardzo dobre wrażenie wywarł na mnie osobnik przedstawiony na zdjęciach poniżej.Kawał solidnego zegara,do tego świetnie leżący i wyglądający..Utwierdzam się w przekonaniu że 43mm to mój size.ps.może ktoś miał ten model i mógłby podzielić się informacją czy posiada on zewnętrzny AR.Dzięki z góry.

post-93096-0-90152000-1502307726_thumb.jpg

post-93096-0-84284400-1502307748_thumb.jpg

post-93096-0-96986900-1502307770_thumb.jpg

post-93096-0-80550000-1502307788_thumb.jpg

post-93096-0-85655100-1502307803_thumb.jpg


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada. Mój tez posiadał ryski na zewnętrznym AR

A to na minus.Kurcze szkoda.Nie lubię rysek :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na minus.Kurcze szkoda.Nie lubię rysek :)

Mikro rys, na pewno nie unikniesz....życie,co do Taga, fajny model.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co by padło? (jaka cena z metki?)

Metki nie było chyba... Pani powiedziała, że cena to ( o ile dobrze pamiętam) 95 000 zł.

Wolałbym AP RO albo coś zupełnie z innej beczki np. Roleksa GMT Master w białym złocie z czerwono-niebieskim bezelem (ale tem ostatni byłby zapewne jeszcze droższy z uwagi na materiał, z którego jest wykonany).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej (kosmicznej) cenie, ja chyba bym szedł w stronę Hublota


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć nadgarstkowych, ale dziś wskoczyły Vacheron Overseas (nowy model, niebieskie chrono i trzywskazówkowiec), Omega Speedmaster Moonphase (niebieska), Carl F. Bucharer (Scuba) i trochę Rolexów. Przyjemny dzień :D

post-48855-0-71702100-1502637821_thumb.jpg

post-48855-0-10624000-1502637840_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny zestaw. Gdzie taki przyjemny sklep?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy został pokazany próbowałem go gdzieś przymierzyć, niestety nie mogłem go znaleźć w Polsce. Trafiłem przypadkowo podczas wycieczki do Las Palmas na Gran Canarii... 

 

Black Bay 36

9089231_IMG_7373.JPG

 

9089232_IMG_7372.JPG

Edytowane przez corse999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku mogą zamówić po opłaceniu zaliczki ale żeby gdzieś "leżał" i czekał na nowego właściciela to wątpię. Mi się bardzo spodobał, widziałem dużo zdjeć tego zegarka ale na żywo wyglada lepiej. Od jakiegoś czasu chorowałem na jakiegoś vintage rolka 36mm, ten Tudor spowodował że zmieniłem plany i kupuje go pod koniec roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ten Tudor na żywo z kolei bardzo rozczarował, wygląda tak bardzo...zabawkowo? by nie powiedzieć tanio??  :wacko:

 

za to ten model mnie lekko zaszokował:

https://www.tudorwatch.com/watches/style/m12710-0013

wykonanie, kolor tarczy, układanie się na nadgarstku - naprawdę mega!  :blink: co ciekawe, te krótkie uszy powodują, że nie wygląda źle nawet na cienkim damskim przegubie, świetna sztuka! Biorąc pod uwagę pewną wadę (ETA), która zamienia się w mocną zaletę (cena) ogólnie polecam. Jeśli ktoś się zastanawia na podstawie sieci (w PL ja tego modelu nie widziałem) to można brać w ciemno ;)

 

Z innych ciekawych mierzyłem superoceana heritage chrono w niebieskim - uuaaaaa... (Włodek Szaranowicz) :rolleyes: oraz Seamastera Commander's limitkę coś koło no.170 ;) Fajny zegarek, zwłaszcza dla fanów Bonda oczywiście, aczkolwiek ta kolorystyka powoduje na żywo wrażenie, że to zegarek tylko na mocno niezobowiązujące okazje (IMO).

 

Poza tym dużo Parmigiani (pierwszy raz w ogóle na ręce, świetne wykonanie, ale mentalnie cena nie do akceptacji), AP (no comments), Panerai (kilka modeli w ceramice, fajne, ale wobec leżących obok PP ich magia mocno bladła). w ogóle trafiłem na sprzedawcę pasjonata, który po pytaniu o jeden zegarek po kwadransie miał na biurku przede mną ze 30 modeli na lekko ponad 1,5 mln  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosłem wrażenia, że jest tani albo zabawkowy ;) Miałem wręcz odwrotne wrażenie, na renderach i zdjęciach w internecie według mnie wyglada gorzej niż na żywo ;) Mierzylem też DJ 36mm biała tarcza i nowego OP 39 mm ale to inna półka cenowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.