Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

Lustro brudne, zegarek brudny, ale świetny, bardzo mi się spodobał. Tylko czy taki bezel nie będzie za szybko łapał rys?

post-74919-0-02104500-1499021797_thumb.jpg

post-74919-0-13447900-1499021837_thumb.jpg

Zależy jak kto nosi Ja mam swojego dobre pół roku i złapał jakieś drobne ryski na zapięciu tylko. Mi osobiście się mega podoba ten brak czarnego ringu na bezelu. No i kolor biały podoba mi się najbardziej... zaraz po niebieskim

a576ce297990f6ed33fd33a0945c738a.jpg

Sprzedam: Squale Onda AzzurroG-Shock Frogman

W Twoim bransoleta lepiej się prezentuje, ale ta tarcza ecru bardziej mi się spodobała od niebieskiej.

Przed zakupem swojego przymierzałem właśnie ten model z tą jasna tarczą tylko dla "hecy" bo mieli na stanie i... bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten kolor. Na żywo nabiera charakteru. Jak od zawsze moim ulubionym kolorem był niebieski (nie kupowałem zegarka patrząc na obowiązujące trendy) to ten jasny dał mi bardzo dużo do myślenia.

Przechodziłem wczoraj Galerią Krakowską i przystanąłem przed witrynką przy kantorze (dół obok fontanny). Nigdy nie było tam niczego ciekawego, a tu normalnie wysyp - kilka navitimerów (raczej starsze modele, w tym mały z czterema tarczakmi), kilka chronomatów, zenithy, speedmastery broad arrow, jakiś pam i sporo więcej. Niestety nie miałem czym zrobić zdjęcie, ale może jeszcze będę w tygodniu to pstryknę. Ceny raczej bez szału, ale za to interesujące modele - bez szans na pomacanie w butikach. Jak ktoś jest z Krakowa, to polecam zaglądnąć.

No dobra, są i fotki. Niestety przez szybę niezbyt dużo widać, ale chyba wiadomo co jest co. Nie wiem, czy jest tu coś cenowo interesującego, ale może komuś się przyda (kilka sikorów już poszło przez ostatni tydzień).

42a3da9c72d71.jpg

8fe84ed33bd32.jpg

e507010fcd52c.jpg

b764d1f155d70.jpg

24ee3217ea387.jpg

Tak jak pisze eye_lip , PR można kupić za 2K w super stanie z papierami i pudłem/  ceny z Chrono24, czy Allegro oderwane są od rzeczywistości.

Sam za tyle  kupiłem.  

W Warszawie nie ma a w Łodzi są ( obydwa ) nowe Chrono Heritage ( el primiero )

Dla mnie trochę za delikatne ale pewnie znajdą amatorów wśród ceniących dyskretną sportową elegancję.

Coś co warto podkreślić - jak zwykle w tym Aparcie kompetentna obsługa dedykowanego zegarkom od lat pracownika.

post-55792-0-23543700-1499973911_thumb.jpeg

W Warszawie nie ma a w Łodzi są ( obydwa ) nowe Chrono Heritage ( el primiero )

Dla mnie trochę za delikatne ale pewnie znajdą amatorów wśród ceniących dyskretną sportową elegancję.

Coś co warto podkreślić - jak zwykle w tym Aparcie kompetentna obsługa dedykowanego zegarkom od lat pracownika.

Może to kwestia renderów i zdjęć, ale w tych Zenithach czegoś moim zdaniem bardzo brakuje w dolnej połowie tarczy.

Trzeciego totalizatora... ;-) jego urok w asymetrii a że jest niewielki to wolna przestrzeń na tarczy na wagę złota...

Hello,

oficjalny zegarek 74-tej edycji Tour de Pologne. Bardzo lekki, przyciski fajnie pracują, pasek miękki, ale mógłby być grubszy. Nawet całkiem przyjemnie leży na ręku...Jeszcze gdyby nie był kwarcowy... Ale i tak się zastanawiam...

9iub22ria0jv.jpg

Pozdrawiam

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Druga przymiarka i jakoś chemii nie ma.

post-57415-0-47797600-1501186983_thumb.jpg

Edited by marcines

pozdrawiam

Marcin

Druga przymiarka i jakoś chemii nie ma.

Znam to, też próbowałem się do tego modelu przekonać. Poszedłem inna drogą i kupiłem tańszego TH Aquaracer'a który dużo bardziej mi się podobał

Znam to, też próbowałem się do tego modelu przekonać. Poszedłem inna drogą i kupiłem tańszego TH Aquaracer'a który dużo bardziej mi się podobał

Dlatego narazie odpuszczam - a ten Twój TH ma bardzo fajny świeży wygląd.

pozdrawiam

Marcin

Dlatego narazie odpuszczam - a ten Twój TH ma bardzo fajny świeży wygląd.

No i dobrze kupić coś co nie do końca zachwyca to kiepskie posunięcie

A co do TH, to ta wersja którą mam urzekła mnie bezelem bez ceramiki czy innej wkładki. Jak na nurka zegarek prezentuje się trochę bardziej elegancko. Nadal jest to sportowy zegarek, ale już mnie taki "toolwatch"

Powodzenia w poszukiwaniach