Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, Master Yoda - coś mi Opera szwankuje - stąd te powielenia. Przepraszam! :)

 

Już przechodzę na Chrome. ;) Polpora na żywo prezentuje się, IMO, bardzo ciekawie. Szkoda, że cena mniej... :(

 

Mogę się jeszcze zgodzić, Patryk, że ktoś, kto dłuuuugo zbierał (hihi) na Passata, będzie się targował przy Rolku - ok - ale nie wierzę (a właściwie - z obserwacji, wiem), że ktoś, kto jeździ "Lambo", zwróci uwagę na 1000 euro rabatu. Wyjątki się, być może zdarzają (vide: Radek Sikorski pytający, kto płaci za obiad ;) ), ale ja mówię o regule. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzał kolega, nie ja. Kolega nie jest wielkim pasjonatem zegarków. Ale w końcu kupił jeden z tych na fotkach poniżej. Jak myślicie, który? ;)

 

 

 

 

 

Gdzie przymierzał te Seiko ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziś działo jak ktoś ma ochotę to promocja na monaco jubitom Rzeszówpost-88237-0-53443000-1505470192_thumb.jpg

post-88237-0-88812900-1505470213_thumb.jpg

post-88237-0-72762500-1505470230_thumb.jpg

post-88237-0-35157300-1505470245_thumb.jpg

post-88237-0-81046000-1505471065_thumb.jpg

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafio77 jak Aquaracer? Znalazł nowego właściciela?

 

P.s Ile Monaco? Może być PW

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafio77 jak Aquaracer? Znalazł nowego właściciela?

 

P.s Ile Monaco? Może być PW

tak kupiłem go  :0 choć na zdjęciu wyszedł najgorzej :) to chyba ze zdenerwowania cena na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co konkretnie było nie ok z tą bransoletą? Zmienili coś na gorsze w stosunku do poprzednich modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cieńsza, lżejsza, z widocznymi odstępami pomiędzy ogniwami. Pierwsze moje wrażenie - taka troszkę tandetna. Poprzednie wersje były imo zdecydowanie lepsze.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cieńsza, lżejsza, z widocznymi odstępami pomiędzy ogniwami. Pierwsze moje wrażenie - taka troszkę tandetna. Poprzednie wersje były imo zdecydowanie lepsze.

 

Jestem tego samego zdania Łukasz. Miałem ostatnio możliwość dłuższego obcowania z bransoletami w Moonwatchu z roku 2008 i 2016. Tu również uważam, że ta starsza jest wygodniejsza (środkowe ogniwa są nieco dłuższe, jest trochę lżejsza-w tym przypadku to działa na plus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tniemy koszty ;)

Na plus za to koperta i proporcje zegarka. Mimo 8900 w środku, na ręku to fajny, nie za gruby zegarek.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepsza odmiana Monaco. Blady "jeansowy" niebieski fajnie zmienia odcienie zależnie od światła.8ec8748c324401b367fef0e9118016cf.jpga5ebd91aab9cf12a026d7b95cdd82ce2.jpg66c43af93c7f02e88a9cd613a82165f8.jpg683ef2f6a604b0ee5d9c471133c47750.jpg

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się go ogląda, ale nie jestem przekonany do posiadania tego modelu. Na pewno nie jako jedyny.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny może i nie, ale jako jedyny niebieski to i owszem. ;-)

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przymiarki i wrażenia:

 

1. Longines BigEye Pilot

Strasznie mi się podobał na renderach, a na żywo..klapa. Miałem chyba za duże oczekiwania. Koperta fajnie wykonana i szczotkowana, ale największe zarzuty mam do tarczy. Jest...płaska. Brakuje trochę głębi i większej ilości smaczków.

 

post-63031-0-80453500-1511015953_thumb.jpeg

 

2. Oris Chronoris 40th anniversary Williams

Całkiem fajny, ale chyba nie za ta cenę. Podobało mi się tez etui z dodatkami, z drugiej strony na minus:

- brak logo Oris na tarczy

- Brak totalizatora z sekundami

- No i ta cena, prawie 15 tys na metce

 

post-63031-0-33520300-1511015998_thumb.jpeg

 

3. Oris chronoris

W tym przypadku spodziewałem się mniej niż na renderach, a na żywo zegarek wygląda bardzo fajnie! Świetny sobor kolorów, ciekawe elementy na tarczy, kształt koperty. Cena tez dużo bardziej racjonalna niż w limitce.

Z tych 3 przymiarek, ta najbardziej udana :)

post-63031-0-48674500-1511015930_thumb.jpeg

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YGgJjzU.jpg

 

Kolor tarczy wole jednak w starszej wersji, układ przycisków na + w nowej :)

 

xSUucFU.jpg

 

Carrera super :)

 

bLTn3lo.jpg

 

No to już taki mały koszmarek ;) jedynie pasek fajny :D


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiejsze przymiarki i wrażenia:

....

 

3. Oris chronoris

W tym przypadku spodziewałem się mniej niż na renderach, a na żywo zegarek wygląda bardzo fajnie! Świetny sobor kolorów, ciekawe elementy na tarczy, kształt koperty. Cena tez dużo bardziej racjonalna niż w limitce.

Z tych 3 przymiarek, ta najbardziej udana :)5A8B84B1-9F12-46C2-BC20-E4448B33FF46.jpeg

Tego Chronorisa chętnie bym zobaczył na żywo. Rendery też wydawały mi się przesadzone ale skoro piszesz, że w realu nie traci na atrakcyjności to pewnie warto go obejrzeć.

 

@dawid82 Widać są dwa obozy. :-) Dla mnie ten "stary"  błyszczący, słoneczny czy też żywy niebieski jest piekny. Zegarek z taką tarczą również. Jednak taki odcień niebieskiego kompletnie pozbawia Monaco należytego klimatu retro lat 70-ych. A o to chodzi, przynajmniej według mnie, w tej kosce.  ;)  Zresztą, to chyba jednak ten sprany jeansowy niebieski jest tak naprawdę tą starą wersją bo, jezeli chodzi o kolorystykę, jest najbardziej zbliżona do oryginału.

Ta ceramiczna Carrera faktycznie robi wrażenie. Miałeś może okazje sprawdzić jak wygląda sprawa zakładania do niej innych pasków. Chodzi mi o tę Tag-ową maskownicę. Chociaż z drugiej strony ceramika mocno zawęża pole działania jeżeli chodzi o paski.

 

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem ostatnio po sklepach w 3 mieście i w oko wpadły takie egzemplarze (przepraszam za jakość zdjęć- robione kijem od miotły):

 

Cartier Santos 100XL

Świetny zegar, genialnie leży na nadgarstku tylko dyskwalifikuje brak daty (nie zwróciłem na to uwagi wcześniej)

 

post-6281-0-01834400-1512062105_thumb.jpg

 

Zenith El Primero Chrono 42 mm

Świetnie się układa, na ręku świetna jakość, mechanizm in-house, ale jakoś tak wydaje mi się za duży. 

 

post-6281-0-36189900-1512062429_thumb.jpg

 

Omega FOIS sandwich

Moje marzenie od dawna. Ale jak już "ubrałem" to coś nie iskrzy.

 

post-6281-0-95055600-1512062438_thumb.jpg

 

IWC Inge 3236009

No i tu mnie z nóg ścięło. Zawsze mi się inge podobał, takie chłopięce (w sensie rozwoju choroby zegarkowej) marzenie. Wczoraj pierwszy raz go założyłem i to jest miłość od pierwszego wejrzenia. Jakość wykonania genialna, meeeeega wygodny, nigdy nie myślałem, że spodoba mi się zegar z białą (no taką silver white) tarczą a tu patrz. Z informacji w sieci w projekcie maczał palce zarówno Hasek jak i Genta- na duży plus. Tylko niech mnie ktoś proszę przekona, żeby wydać 18k PLNów na zwykłą Etę. Proszę przekonajcie mnie!!!

 

post-6281-0-29573200-1512062447_thumb.jpg

 

 


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie 3573.50.00. 

Edytowane przez pmborek

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Tylko niech mnie ktoś proszę przekona, żeby wydać 18k PLNów na zwykłą Etę. Proszę przekonajcie mnie!!!

Za 18k możesz mieć Omegę AT. :P

Jakieś pytania ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech mnie ktoś proszę przekona, żeby wydać 18k PLNów na zwykłą Etę. Proszę przekonajcie mnie!!!

 

Jesli sie zakochałeś to popatrz na to jak na miłość do kobiety :)

Niby wiesz ze ma wady (w tym przypadku ETA) ale jednak kochasz :D :D

Bierz to sobie oględziny zrobię jak sie zobaczymy :)

 

 

Aha i ta Omega co pokazałeś to nie FOIS :)

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie zakochałeś to popatrz na to jak na miłość do kobiety :)

Niby wiesz ze ma wady (w tym przypadku ETA) ale jednak kochasz :D :D

Bierz to sobie oględziny zrobię jak sie zobaczymy :)

 

 

Aha i ta Omega co pokazałeś to nie FOIS :)

Nie wiem tylko czy na takie porównanie do kobiet jakaś grupa feministek się nie obruszy. Bo co? Jak się nie spodoba to na bazarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jednej tych zegarków ma " inhałs"... dla mnie ten Cartier choć genialnie łączy tradycję z nowoczesnością jest za bardzo ostentacyjny, Omega z szafirem zyskuje co prawda na praktyczności ale traci na uroku i kultowości, a ten Inge - cudowny w swej prostocie ale podobno szybko się nudzi. Zenith kultowy, inhałsowy choć nie każdy lubi tę tarczę ( ja nie lubię ). No trudny wybór ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.