Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mi buty Mayora również bardzo się podobają. Jeśli dane mi będzie dożyć 80+ to napewno nabędę takie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, chcesz dobre buty? z tych bylbys zadowolony. Niestety dostepne sa chyba tylko przez amerykańska strone NB, koszt $400.00 ale wydaje mi sie ze warto

 

988bedc3ac9773a55a1f2f390255d859.jpg

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie po ulicy nie obnaża tak bardzo jakości w bucie który z założenia jest wygodną, elastyczną izolacją od podłoża w "modnym kolorze i z fajnym logo".

Kompletnie się nie zgadzam, jakość odczucia są kolosalnie różne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, chcesz dobre buty? z tych bylbys zadowolony. Niestety dostepne sa chyba tylko przez amerykańska strone NB, koszt $400.00 ale wydaje mi sie ze warto

Sent from my SGP312 using Tapatalk

Irek, ja nie spędzam całego dnia na nogach więc wygoda to kryterium dodatkowe. Jakoś ideologicznie nie nosiłem nigdy typowo sportowych butów do jeansów. A jak chcę się odmłodzić to zakładam red wingi albo conversy ;-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie obuwie jak się nazywa?

post-68982-0-50671700-1497553142_thumb.jpg

post-68982-0-37843000-1497553157_thumb.jpeg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale troche wygladaja jak te co Rolex dodaje swoim najlepszym klientom   :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666, ładne  - daj linka!

 

a u mnie takie ostatnio:

 

Nike-_Air-_Max-90-_Infrared-_Reverse-1.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie zamiast buty powiniem napisać, zestaw

 

@ Vandit

 

Qrna, Sznurówki nie zawiazane 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm , zdjęcie z internetów ale tak czy siak nie wiążę sznurówek :D jedynie w pantoflach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kamien z serca mi spadł, bo myślałem ze buty masz za ciasne 

Edit 

I jeszcze skarpetki za krotkie :)

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm , zdjęcie z internetów ale tak czy siak nie wiążę sznurówek :D jedynie w pantoflach

 

 

Prawdziwe pantofle nie mogą być zasznurowane. Inna ich nazwa to "bambosze" czyli domowe kapcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś er maxy z siatki na polskim rynku ?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666, ładne  - daj linka!

 

a u mnie takie ostatnio:

 

 

 

Jaki to model ?

Jak z ich żywotnością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nike Air Max 90 „Reverse Infrared”

z trwałością nie wiem jeszcze, za krótko je mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie stosujesz tej zasady do zegarków bo musiałbyś się gęsto tłumaczyć :D.

nie musiałbym bo zawsze podkreślałem ( w przeciwieństwie do niektórych forumowych inżynierów ;-) że dla mnie zegarek to biżuteria...ma się podobać i na miarę swojej "luskusowości" nie mieć wad i niedoróbek

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musisz wziąć pod uwagę, że jeżeli ktoś użytkuje buty sportowe do normalnego wyjścia "na miasto" to jest w stanie zapłacić premium za styl, kolor który mu się podoba czy limitację.

Czyli podobnie jak ja sugerujesz " marketing" ale tu jest spore grono użytkowników akcentujących " prawdziwą jakość" ...no i nie mylmy pojęć . W dobie telefonów i G- shocków zegarek mechaniczny za tysiące złotych jest biżuterią ...but w porównaniu do zegarka to praktyczny, niezbędny i w pełni użytkowy element garderoby. Nie znaczy że nie może zdobić.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak samo,gdyż sneakersy mogą kleić dzieci w ciepłych krajach przez 16 godzin dziennie za 40 dolarów na miesiąc,. Do uszycia butów ze skory potrzeba fachowca ,a fachowiec nawet w krajach SE Azji nie będzie pracował za jałmużnę tylko musi zarobić pieniądze.,Buty Fugashin szyte w Wietnamie kosztują ponad 8 milionów dongów niewiele mniej niż Crockett&Jones., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie jest tak samo,gdyż sneakersy mogą kleić dzieci w ciepłych krajach przez 16 godzin dziennie za 40 dolarów na miesiąc,. Do uszycia butów ze skory potrzeba fachowca ,a fachowiec nawet w krajach SE Azji nie będzie pracował za jałmużnę tylko musi zarobić pieniądze.,Buty Fugashin szyte w Wietnamie kosztują ponad 8 milionów dongów niewiele mniej niż Crockett&Jones

 

Do uszycia porządnych, klasycznych skórzanych butów jest potrzebny fachowiec. Taki sam jak do uszycia porządnych sportowych butów. Nikt Ci nie karze kupować butów wykonanych pracą niewolników. Obejrzyj sobie jak wykonywane są NB w Stanach w Maine, czy w UK we Flimby. Zerknij, czy tam pracują dzieci. Przestań na siłę udowadniać swoją rację, której nie masz. Tanie skórzane obuwie klasyczne też jest robione w Chinach za miskę ryżu. Tylko Ty go nie kupujesz, tak samo jak ja nie kupuję takiego obuwia, tyle, że sportowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiecie że Adidas przenosi fabrykę butów do Niemiec, bo tam będą je produkować roboty...

Foxxcon zwolnił 60tys. osób bo iphonami zajęły się roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Foxxcon zwolnił 60tys. osób bo iphonami zajęły się roboty.

 

a też się chwalili, że przeniosą produkcję do USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W świecie butów skórzanych jest tak samo, można przepłacać za Crockett & Jones a można kupić taką samą jakość za 1/2 ceny, ale jak wejdziesz na forum pasjonatów to każdy Ci będzie próbował udowodnić że płacisz za jakość a buty poniżej 2k to tylko do chlewa :D.

Nicon, jak być może wiesz poza zegarkami, klasyczne buty to moja pasja od lat, więc odpowiem - z crockettami to kiepski przykład, bo ta firma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny i nie ma możliwości zakupu nowych butów tej jakości w połowie ceny detalicznej. Używane przez markę angielskie krupony podeszwowe oraz skóry podszewkowe i wierzchnie box calf pochodzące z najlepszych garbarni (których nazwy są jawne w tym biznesie, nie ma tajemnicy) nie są stosowane w butach w cenie detalicznej niższej dwa razy, podobnie jakość wykończenia i detali. To co piszę powyżej nie opiera się na zasłyszanych czy wyczytanych opiniach w internecie, a wynika z praktyki ;) - myślę, że lepszym przykładem zamiast Crocketta byłby Edward Green - są to niewątpliwie świetne buty, a marka ma piękną historię, ale w tym przypadku bardziej uzasadnione byłoby szukanie podobnej klasy butów w dużo niższej cenie (może nie o połowę, ale zbliżonej), a właśnie takimi butami mogłyby być Crocketty...


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.