Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawmy te 3mm, bo nigdy nie skończymy fazy projektowej ;)

Poza tym w założeniu jest NATO, jakoś nie widzę do niego grubaśnego, skórzanego paska, a wydłużenie uszu może spowodować, że zegarek będzie gorzej wyglądał na chudszych nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 mm bedzie ok


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mm bedzie ok pod warunkiem, ze otwor na teleskop bedzie na samym brzegu. W innym wypadku zalozenie jakiegokolwiek paska bedzie bardzo trudne.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nic nie ruszał. Zegarek jest pomyślany pod NATO i tyle.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chodzi o długość uszów, tylko gdzie są otwory. Tak jak w Sumo. Są daleko od koperty, a nie długie.

 

 

 

 

3mm bedzie ok pod warunkiem, ze otwor na teleskop bedzie na samym brzegu. W innym wypadku zalozenie jakiegokolwiek paska bedzie bardzo trudne.

To jest chyba lekarstwo na to.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie będę go nosił na nato. Wolałbym większą odległość. Może nie na handmade'a, ale na zwykły, skórzany pach. 

Oczywiście najważniejsze jest umiejscowienie otworów na teleskopy. 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że umiejscowienie otworów na teleskopy powinno pozwolić na założenie paska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie, że zegarek ma być tylko pod Nato.

Pasek musi tam wejść. Jeśli będzie inaczej to zegarek będzie mocno upośledzony IMHO.

Nie jest to AP, który kupujesz na bransie i tyrasz ją do końca życia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ja też nie jestem zwolennikiem pasków NATO, mam go zamiar nosić na zwykłym, słuszna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał aby bez trudu można było założyć grubszy pasek i mieć do wyboru Nato, albo zwykły pach 3 do 4 mm, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie też uważam że dobrze by było żeby można było założyć pasek - wygląda na to że to dość masywny zegar będzie wiec na NATO będzie wyglądał jak Monster (który też ma 20mm w uszach) czyli jakby talerz na sznurku na łapsko założyć... :D Bez możliwości założenia paska min 4mm albo jakiegoś solidnego "kajdana" nie bardzo widzę sens projektu. Poza tym nie każdy lubi NATO...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze rozumuje. Jeśli źle to mnie poprawcie. Gruby pach na 4 mm. W środku jest dziurka na teleskop. Odległość od dziurki do końca paska jest około 2mm. To skoro będzie 3mm. i otwory w uszach , jak to napisał QV będą na ich końcach to powinny wejść. Dodam, że ja na pewno będę go nosił na pasku. Może kilka razy założę nato.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze rozumuje. Jeśli źle to mnie poprawcie. Gruby pach na 4 mm. W środku jest dziurka na teleskop. Odległość od dziurki do końca paska jest około 2mm. To skoro będzie 3mm. i otwory w uszach , jak to napisał QV będą na ich końcach to powinny wejść. Dodam, że ja na pewno będę go nosił na pasku. Może kilka razy założę nato.

 

Dokladnie tak. Normalny pasek wejdzie spokojnie przy zalozeniu, ze teleskop bedzie na krawedzi ucha. Moze byc problem z jakims grubszym handmadem albo guma, ktora ma okragle zakonczenia przy uszach.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)
Myślę, że nawet handmade'a można będzie założyć o ile nie będzie grubości 5mm.
Przecież nie może być alternatywy-  nato, ewentualnie taśma klejąca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie będę go nosił na nato. Wolałbym większą odległość. Może nie na handmade'a, ale na zwykły, skórzany pach. 

Oczywiście najważniejsze jest umiejscowienie otworów na teleskopy. 

 

Zwykły pach wejdzie na 100%. Chodzi tylko od grubsze handmade - z tymi może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OK :) Pytanie - czy uszy będą przewiercone, żeby ułatwić wyjmowanie teleskopów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OK :) Pytanie - czy uszy będą przewiercone, żeby ułatwić wyjmowanie teleskopów?

 

Myślę, że w znacznym stopniu psuło by to design zegarka i tej spójnej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.