Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nadrobiłem posty od mniej więcej początku września i się załamałem :(

Natychmiast sprzedaję wszystkie zegarki i kupuję lepszy samochód, a wtedy większy lansik na wsi będzie.

Julek, jak Ty mogłeś tak zgrzeszyć i jeździć Polo i to z droższym od niego kilkakrotnie Rolexem na nadgarstku :huh:

Wstydź się! Nie wiesz co to hobby! ;)

;)

 

BTW. Nie wiem czy pamiętasz jak kiedyś wrzuciłem to zdjęcie:

Ni1z6W.jpg

 

Też było poruszenie, że nie pasuje w zegarku za 300zł jeździć autem za 500k  :D

 

Myślę, Krystian, że nasze życie najlepiej zobrazował ten kto to narysował  :)

nasniemawtymszeregu.png

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To korekta kursowa , nie pierwsza od ogłoszenia Brexitu

+1

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

 

Też było poruszenie, że nie pasuje w zegarku za 300zł jeździć autem za 500k  :D

 

 

 

 

To akurat prawda. Też powtarzam to poddanym jak mnie niosą w lektyce.  :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wy tu pitu pitu o samochodach....pozdrawiam

 

c0117baeca9d18e6f587c0e12da06add.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andreas - ale jestes nudny...  ^_^

 

 

:) spoko - rozumiem przeciez  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie info z pewnego źródła . Oni maja planach 2019-2020 wymiany mechanizmów w 3 sportowych modelach w tym w SUBie . Obecnie zmniejszone dostawy to nie jest zabieg marketingowy ale wdrożenie nowych procesów i produkcji . Podwyżka cen jest działaniem związan z inwestycjami . Jaki to moze mieć wpływ na rynek nie wiem. Na pewno warto czekać a już napewno nie przepłacać teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli za 2 lata przepłacimy jeszcze bardziej ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka nic nie zmieni . 5% to korekta , kto ma kupić ten kupi. Za 2 lata nie będzie kolejek na podstawowe suby. Będzie sporo w obiegu wtórnym ceramiki i popyt na nowe oczywiscie. Poza tym SUB to podstawowy model , porządny sikor ale bez szału . Młodsze wchodzące pokolenie nie zapłaci 30 tys za tego typu tool watch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze poproszę numery Lotto na sobotę, bo jadę do Łodzi na potencjalne zakupy, poza tym się przyda jakaś wygrana, co bym mógł zaliczkę na Suba z nowym werkiem wpłacić.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę czy niedzielę, a może na dwa dni do Łodzi, przecież są dwie imprezy. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka nic nie zmieni . 5% to korekta , kto ma kupić ten kupi. Za 2 lata nie będzie kolejek na podstawowe suby. Będzie sporo w obiegu wtórnym ceramiki i popyt na nowe oczywiscie. Poza tym SUB to podstawowy model , porządny sikor ale bez szału . Młodsze wchodzące pokolenie nie zapłaci 30 tys za tego typu tool watch .

Masz racje, 30 tys nie zapłaci...zapłaci znacznie więcej stojąc w kolejce po 1-2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę czy niedzielę, a może na dwa dni do Łodzi, przecież są dwie imprezy. ;)

 

W sobotę, szybko wpadam, kupuję wymarzonego vintage Datejusta który się cudownie zmaterializuje tylko dla mnie i wracam do domu.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL nikt nie zapłaci . Nawet teraz niektórzy na gray maja u nas nowki sprzed 2 lat:-). A ile jest zapisanych w Kruku końcowych klientów na np normalnego Suba? 10%.? Reszta to handel . Suby pójdą w górę o podwyżkę dlatego ze osiągnęły max, te obecne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj. Teraz trzeba czekać . Obecna ceramika to model niezmieniany od lat. Nowy będzie poprawiony plus nowy werek. Kto nie kupił ten pass i czekać . Połowa ludzi u nas nie wie dlaczego kupuje suba. Bo wszyscy kupują a na forach ekscytują byle nowym pypciem na tarczy itp . Nie No fajne są sikory ale lepiej seamastera albo breitlinga teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

... a którego Breitlinga konkretnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa ludzi u nas nie wie dlaczego kupuje suba. 

 

To chyba jestem w tej drugiej połowie , bo dla mnie submariner to kultowy model Rolexa i z jego obecnej oferty podoba mi się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj. Teraz trzeba czekać . Obecna ceramika to model niezmieniany od lat. Nowy będzie poprawiony plus nowy werek. Kto nie kupił ten pass i czekać . Połowa ludzi u nas nie wie dlaczego kupuje suba. Bo wszyscy kupują a na forach ekscytują byle nowym pypciem na tarczy itp . Nie No fajne są sikory ale lepiej seamastera albo breitlinga teraz

Załóżmy, że się zastosuję. Obecnie jestem na liście na Suba No Date. Kiedy najwcześniej mogę się załapać na nowy model - w 2023? Niech w 2019 wejdą Suby z datą w metalach szlachetnych, w 2020 w stali i na końcu w 2021 No Date. Później tylko 1-2 lata czekania w kolejce jak się wszyscy rzucą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta każdy pisze kultowy kultowy . Kultowych jest masa . Ludzie kupują suba bo wszyscy kupują suba . Marketing. Od kilku lat jego ceny idą w górę a w zegarku sie nic nie zmienia . Zgadzam sie ze kto nie ma niech czeka na nowy model bo warto. A za te pieniążki co dzisiaj ten obecny to nie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy będzie poprawiony plus nowy werek.

Niemożliwe! Wymaga poprawy?

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Produkt jest wart tyle ile będzie chciał za niego zapłacić klient a nie tyle, ile zażąda sprzedawca. Skoro popyt jest wyższy od podaży, trzeba tak długo podnośić ceny aby wyrównać jedno do drugiego. Mądra firma przypilnuje, by popyt był zawsze wyższy od zdolności produkcyjnych poprzez dobrą reklamę, odpowiednie balansowanie ceną i promocjami. A to że w subie nic się praktycznie od lat nie zmienia to tylko dobrze o nim świadczy. Są klienci, którzy wolą wydać 30k na sprawdzonego suba niż na produkt innego producenta. Jeżeli coś jest dobre to po co to psuć?!

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był już ten artykuł przez kolegę z Krakowa nagłaśniany ^_^

ale masz rację gonitwa za tucznikiem trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.