Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem swojego to nie omieszkałem zapytać o takie pudełko. Odpowiedź była, że nie dadzą mi takiego bo te pudła są tylko dla AD. A poza tym są drogie na rynku wtórnym.  

 

Nie wiem czy nie USA. Właśnie rozważałem zakup zegarka w salonie i mają zwyczaj wysyłania go by ominąć podatki. Pudło i papiery odbierasz w salonie, ale sam zegarek wysyłają fedexem na wskazany adres albo odbierasz z punktu fedexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem swojego to nie omieszkałem zapytać o takie pudełko. Odpowiedź była, że nie dadzą mi takiego bo te pudła są tylko dla AD. A poza tym są drogie na rynku wtórnym.  

O to chodzi? 🤔

20230121_092342-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

O to chodzi? 🤔

20230121_092342-01.jpeg

Każdy kto kupował zegarki w normalnych czasach ma takie pudełko. Chodzi chodzi o to, że handlarz oferuje zegarki „ nówki z Kruka” ,które latami są „niedostępne”  dla klientów w salonie. Oferuje je  w zestawach które wg Kruka jakiegoś czasu  są zarezerowane dla  obrotu między Rolexem a Krukiem. Wg Kruka  klienci dostają zegarki bez folii, plastikowych ochraniaczy i pudełek transportowych „w trosce o ich dobro”. Żeby nie przyszło im do głowy handlować „ fabrycznymi” zestawami z Kruka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, desmo napisał(-a):

Każdy kto kupował zegarki w normalnych czasach ma takie pudełko. Chodzi chodzi o to, że handlarz oferuje zegarki „ nówki z Kruka” ,które latami są „niedostępne”  dla klientów w salonie. Oferuje je  w zestawach które wg Kruka jakiegoś czasu  są zarezerowane dla  obrotu między Rolexem a Krukiem. Wg Kruka  klienci dostają zegarki bez folii, plastikowych ochraniaczy i pudełek transportowych „w trosce o ich dobro”. Żeby nie przyszło im do głowy handlować „ fabrycznymi” zestawami z Kruka.

No i teraz wszystko jasne. Plastikowy ochraniacz z dobrych czasów też posiadam. 🙂

A handlarze byli, są i będą. Tak jest ten nasz świat skonstruowany. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy jesteście w stanie cokolwiek na tej grupie znaleźć. Po parunastu minutach scrollowania i przebijania się przez kilogramy toksyczności, wpisy w stylu "szukam jakiegoś zegarka do 5k pomuszcie" i inne shitposty, odpuściłem. Musicie mieć żelazną psychę żeby tę grupę śledzić na bieżąco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem swojego to nie omieszkałem zapytać o takie pudełko. Odpowiedź była, że nie dadzą mi takiego bo te pudła są tylko dla AD. A poza tym są drogie na rynku wtórnym.  

Co to znaczy że pudełka są drogie na rynku wtórnym? To oficjalny AD Rolexa w Polsce handluje pudełkami po zegarkach na rynku wtórnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem swojego to nie omieszkałem zapytać o takie pudełko. Odpowiedź była, że nie dadzą mi takiego bo te pudła są tylko dla AD. A poza tym są drogie na rynku wtórnym.  

Faktycznie majątek kosztują. Kręcenia i pajacowania nieogarniętych pracowników Kruka ciąg dalszy.

 

1055130398_Screenshot2023-01-21at11_48_37.thumb.png.95fd25e81e669ac7730277b39677bbf5.png

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

No i teraz wszystko jasne. Plastikowy ochraniacz z dobrych czasów też posiadam. 🙂

A handlarze byli, są i będą. Tak jest ten nasz świat skonstruowany. 

Aha… wina Tuska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Aha… wina Tuska. 

Każdy ma swojego konika. Ja staram się polityki z naszym hobby nie mieszać. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Każdy ma swojego konika. Ja staram się polityki znaszym hobby nie mieszać. 

Tusk był tu „przysłowiowy”… jako egzemplifikacja mechanizmu zrzucania odpowiedzialności …choć jakby tak popatrzeć dłużej to może nie jest przypadkowa koincydencja🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie zalamanie pogody w Wawie, to tez wina Tuska? 🤔

 

DAD7A79F-170A-4CE9-B203-5F4DA31889F3.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, artme said:

A takie zalamanie pogody w Wawie, to tez wina Tuska? 🤔

 

DAD7A79F-170A-4CE9-B203-5F4DA31889F3.jpeg

O cholera, śnieg w zimie 😱😱😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

wina Tuska?

 

jak Warszawa to "Tczaskoskiiii" 🙃


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, logann napisał(-a):

O cholera, śnieg w zimie 😱😱😱

W jakiej zimie??? - juz wiosna i 15 stopni bylo 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, artme napisał(-a):

A takie zalamanie pogody w Wawie, to tez wina Tuska? 🤔

 

DAD7A79F-170A-4CE9-B203-5F4DA31889F3.jpeg

Poznań, ul. Święty Marcin. 

20230121_131827-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Warszawie posiada Datejusta w rozmiarze 36mm w konfiguracji jubilee + fluted, nowa referencja i byłby skłonny spotkać się w celu użyczenia na chwilkę na nadgarstek za dobre winko? Zacząłem mieć znowu wątpliwości pod tytułem 41 vs 36 mimo, że w Barcelonie oglądałem obydwa na żywo… 🤦🏻‍♂️

 

 

3B665A1A-BC6B-4546-ABFE-FE0B98F73DB3.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał(-a):

A takie zalamanie pogody w Wawie, to tez wina Tuska? 🤔

 

DAD7A79F-170A-4CE9-B203-5F4DA31889F3.jpeg

Tutaj to już Putin maczał palce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Co to znaczy że pudełka są drogie na rynku wtórnym? To oficjalny AD Rolexa w Polsce handluje pudełkami po zegarkach na rynku wtórnym?

Tego nie wiem.

Albo wrzucają do kosza albo odsyłają a może sprzedają. Innej opcji nie ma. 

2 godziny temu, logann napisał(-a):

O cholera, śnieg w zimie 😱😱😱

Od wczoraj w radiu trąbią, że załamanie pogody w Polsce. Nadchodzi armagedon. Ma spaść 10 cm śniegu w zimie w naszym klimacie.  Qwa co poszło nie tak🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko transportowe to jest element jak folia albo gąbka, nikt tego nie odsyła i nie widnieje to na żadnej fakturze, teoretycznie powinno być wyrzucone do śmieci jeśli w sklepie do niczego się nie przyda. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230121-091240.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bańka aż tak pier***nęła że teraz już Rolexy w śniegu można znaleźć?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Warszawie posiada Datejusta w rozmiarze 36mm w konfiguracji jubilee + fluted, nowa referencja i byłby skłonny spotkać się w celu użyczenia na chwilkę na nadgarstek za dobre winko? Zacząłem mieć znowu wątpliwości pod tytułem 41 vs 36 mimo, że w Barcelonie oglądałem obydwa na żywo…
 
 
3B665A1A-BC6B-4546-ABFE-FE0B98F73DB3.thumb.jpeg.b6710903d029a7694e426f749b899cf2.jpeg

Jaki masz nadgarstek, że się zastanawiasz ? Ja jak chciałem kupić DJ, to też chciałem właśnie tę tarczę, ale teraz cieszę się, że kupiłem po prostu niebieską. Jest bardziej uniwersalna, widziałem na żywo tą tarczę w te wzorki, chyba ciut mniej czytelna, ale do kompletu kupiłbym, żeby mieć taką i taką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Warszawie posiada Datejusta w rozmiarze 36mm w konfiguracji jubilee + fluted, nowa referencja i byłby skłonny spotkać się w celu użyczenia na chwilkę na nadgarstek za dobre winko? Zacząłem mieć znowu wątpliwości pod tytułem 41 vs 36 mimo, że w Barcelonie oglądałem obydwa na żywo… 🤦🏻‍♂️

 

Ta tarcza do takiego bezela i bransy to już za dużo dobrego. Gładka będzie o wiele lepsza, nie znudzi się szybko i jest czytelniejsza.

 

41mm u DJ i jeszcze na jubilee to bardzo uniwersalny rozmiar, bardzo dobrze sprawujący się na nawet mniejszym nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.