Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 
Mam wrażenie, że nie umiesz wejść na odrobinę wyższy poziom abstrakcji poza "ja". Wcześniej mnie pytałeś chyba o moje rozumienie toolwatcha, a propos uwagi do Exa II. O ile pamiętam wspomniałem o kilku cechach, ale zasadniczo to i tak dyskusja o historii. Zamiast dyskutować o produkcie, wychodząc nawet poza markę ,chyba zaczynasz się czuć personalnie dotknięty, więc nie będę ciągnął. Fajnie, że kupiłeś sobie toolwatcha za 40k, który podaje czas.  Jest to wspaniałe narzędzie stworzone do ryzykownych działań jak zabawa z dziećmi, można odmierzać jej czas bezelem nurkowym z ceramiki. 

Rozumiem, że Explorera II, którego uważasz za toolwatcha kupujesz w cenie wkładki aluminiowej, że starsze 5 cyfrowe, które uważasz za toolwatche też kupujesz w cenie tej wkładki i dlatego odnosisz się do mojego Subarinera w kwestii jego ceny jako toolwatcha.
Dalsza dyskusja raczej nie ma sensu, bo i tak będziesz brnął w te bzdury, które pisałeś na temat cen części nowych zegarków vs. starszych i nie podejrzewam żebyś był w stanie przyznać się do błędu z powodu niewiedzy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w toolwatchu nie lecisz do dealera jak tylko złapiesz ryskę na wkładce bezela :D to biżuteria, zaklinajcie rzeczywistość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SUB akurat nosi wszystkie ślady użytkowania jakie nabył przez rok. Dla mnie toolwatch to toolwatch i niczego nie zaklinam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Admof napisał(-a):

w toolwatchu nie lecisz do dealera jak tylko złapiesz ryskę na wkładce bezela :D to biżuteria, zaklinajcie rzeczywistość

 

Nawet odkładając na bok podejście, bo to może być różne, w zależności ja ktoś dba o rzeczy i jak zasobny ma portfel, to zostaje przeznacznie. Na przykładzie Suba, 14060 był produkowany od koncówki lat 80. Nie jest ekspertem ale szukając kiedyś informacji to popularazycja komputerów do nurkowania to lata bardziej 90. Wtedy zegarek jeszcze miał sens jako narzędzie, chociaż też można się kłócić, że były tańsze kwarce Seiko. Dlatego seria pięciocyfrowa to  moim zdaniem ostatnia epoka gdzie zegarek był czymś więcej niż ozdobą. Oczywiście mówimy ogólnie o zegarkach, nie tylko Roleksie. Można sobie wmawiać, że błyszczące się ceramiczne Pepsi to narzędzie do śledzenia dwóch stref na co dzień, a nie kawałek biżuterii z logo luksusowej i rozpoznawalnej marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że dla niektórych to biżuteria. Ja bym zegarki określił jako gadżety, które cieszą właściciela, niekoniecznie każdy inny musi je podziwiać. Jak da się je wykorzystać do innych celów jak tylko sprawdzanie godziny i daty, to tym fajniej, ich posiadanie nabiera większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

Wypuściłem na dwór, to tu może lepiej się przywita :D 

C44F756D-A9D2-4083-AF8C-32EB8ABAA1EE.jpeg

ciekawa klasyka.

DJ w tej wersji jest świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Michal93 said:

Wypuściłem na dwór, to tu może lepiej się przywita :D 

C44F756D-A9D2-4083-AF8C-32EB8ABAA1EE.jpeg

Super! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

 

Nawet odkładając na bok podejście, bo to może być różne, w zależności ja ktoś dba o rzeczy i jak zasobny ma portfel, to zostaje przeznacznie. Na przykładzie Suba, 14060 był produkowany od koncówki lat 80. Nie jest ekspertem ale szukając kiedyś informacji to popularazycja komputerów do nurkowania to lata bardziej 90. Wtedy zegarek jeszcze miał sens jako narzędzie, chociaż też można się kłócić, że były tańsze kwarce Seiko. Dlatego seria pięciocyfrowa to  moim zdaniem ostatnia epoka gdzie zegarek był czymś więcej niż ozdobą. Oczywiście mówimy ogólnie o zegarkach, nie tylko Roleksie. Można sobie wmawiać, że błyszczące się ceramiczne Pepsi to narzędzie do śledzenia dwóch stref na co dzień, a nie kawałek biżuterii z logo luksusowej i rozpoznawalnej marki. 

Jakkolwiek to ujmiesz, dla mnie mój GMT to toolwatch i do tego, wstyd się przyznać , bardzo często śledzę na nim drugą strefę czasową. No i co ja mam zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Jakkolwiek to ujmiesz, dla mnie mój GMT to toolwatch i do tego, wstyd się przyznać , bardzo często śledzę na nim drugą strefę czasową. No i co ja mam zrobić? 

Musisz zachować się jak  prawdziwy mężczyzna, tj. kupić 5 cyfrowego Rolka. Z ceramiką pozujesz niczym ciota na ulicach Amsterdamu. 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jakkolwiek to ujmiesz, dla mnie mój GMT to toolwatch i do tego, wstyd się przyznać , bardzo często śledzę na nim drugą strefę czasową. No i co ja mam zrobić? 

 

Nie za bardzo znam się na poradach życiowych, ale ja bardzo ci zależy to mogę coś doradzić! Może tak: nie przejmuj się, ciesz się życiem bo i tak wszyscy umrzemy. 

 

16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Musisz zachować się jak  prawdziwy mężczyzna, tj. kupić 5 cyfrowego Rolka. Z ceramiką pozujesz niczym ciota na ulicach Amsterdamu. 🤣

 

Jak nosiłem ceramikę, nie czułem się jakoś specjalnie homoseksualny. Może u ciebie to niezależne od zegarka? Kolorowe koszule itd. Sam wywołałeś ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Jak nosiłem ceramikę, nie czułem się jakoś specjalnie homoseksualny. Może u ciebie to niezależne od zegarka? Kolorowe koszule itd. Sam wywołałeś ten temat. ;)

Kolorowe koszule cię bolą, ceramiczne barwne inserty, nie za dużo tych kompleksów? 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Kolorowe koszule cię bolą, ceramiczne barwne inserty, nie za dużo tych kompleksów? 😜

 

Ale nie zmieniajmy tematu na mnie, rozmawialiśmy o tobie. Żeby się się uwiarygodnić poniższa fotka, niestety nie mam wersji z Rolkiem ale postaram się zrobić przy okazji. ;)

4D1138AB-E612-48B9-892E-5676BF5C1A5F.thumb.jpeg.d66d4f97742a076dea97415165ed0ed1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):

 

Ale nie zmieniajmy tematu na mnie, rozmawialiśmy o tobie. Żeby się się uwiarygodnić poniższa fotka, niestety nie mam wersji z Rolkiem ale postaram się zrobić przy okazji. ;)

4D1138AB-E612-48B9-892E-5676BF5C1A5F.thumb.jpeg.d66d4f97742a076dea97415165ed0ed1.jpeg

No i to rozumiem. Zamiast w kółko pisać o zasobności czyiś portfeli, lepiej cieszyć się swoimi zegarkami. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba w tym, że ludzie dorabiają do dyskusji w necie jakieś personalne wątki albo wyciągają błędne wnioski na podstawie stwierdzeń, które nie padły. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tbn napisał(-a):

Problem chyba w tym, że ludzie dorabiają do dyskusji w necie jakieś personalne wątki albo wyciągają błędne wnioski na podstawie stwierdzeń, które nie padły. ;) 

 

Kiedyś słyszałem takie mądre stwierdzenie, że "jak masz dobrze i spokojnie w głowie oraz poukładane w swoim życiu to Cię nie interesuje życie innych i też nie masz konfliktów czy nieporozumień z innymi ludźmi"

Mam wrażenie, że obecnie ten dobry stan w głowach ludzi jest mocno zaburzony - i nie chodzi mi o nasze forum ale o ludzkość tak generalnie a szczgólnie w Polsce :( 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krystian napisał(-a):

Pozdrawiam
 

Ładnie obrodziło 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam

IMG-2173.jpg&key=a79a7d8d96b65c29e5a9ca8d1f58bbc21af4c2f3af8d2b803e3d2a62696fae3f
Niezłe ujęcie.  A ja podbijam. default_smile.png


334f3aa6dc373104bc5de74153f14a01.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kłócicie się o szczegóły i jakieś "drobne", gdy tymczasem bezel do stalowego YM 40 kosztuje 14 tysięcy🤷‍♂️😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.