Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

GMT Oysteflex to byłoby coś. Pewnie czytaja forum i widzą, ile osób zagarki na paski wrzuca,  nie mieli wyjścia..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

350501 to kod oysterflexa 20mm do Yacht Mastera 40 i Daytony, teoretycznie do GMT też by pasował rozmiarem ale kształt koperty jest inny

na trailerze jest wyraźnie GMT na jubilee

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
350501 to kod oysterflexa 20mm do Yacht Mastera 40 i Daytony, teoretycznie do GMT też by pasował rozmiarem ale kształt koperty jest inny
na trailerze jest wyraźnie GMT na jubilee

Nie wyklucza to jednak takich 2 jednoczesnych opcji:

1. SS GMT GRNR
2. PM GMT (PT v WG) Coke na OF


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bibbi napisał(-a):


Nie wyklucza to jednak takich 2 jednoczesnych opcji:

1. SS GMT GRNR
2. PM GMT (PT v WG) Coke na OF


bibbi

Fakt, już tak robili że najpierw modele złote a dopiero potem stalowe.

SS czarny wygląda na bardzo prawdopodobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, już tak robili że najpierw modele złote a dopiero potem stalowe.
SS czarny wygląda na bardzo prawdopodobny

Na Rolex Forums pojawil sie taki rzekomy (podkreslam) leak z niedostepnej jeszcze publicznie strony.

Padly juz 3 zarzuty pod wzgledem jego potencjalnej prawdziwosci - (i) jednobarwny bezel - ale jednobarwny juz bywal w GMT, (ii) nazwa - jest BL, a powinno raczej byc LB, (iii) czerwona zamiast niebieskiej GMT hand.

Tak czy inaczej to zabawny czas spekulacji, domyslow, oczekiwania.

f0484b5dd4a5810344b1ce2e525fd100.jpg
889f9a960856f8e99a2aa34ec9eb0450.jpg


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wszystko się wyjaśni, ja jeszcze widziałem domysły nad full gold explorerem, i pomysły że z hasła "when the iconic meets the unexpected" moga wynikąc  wynikać np daytona na oysterflex, GMT z białego złota itp ;) 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne cacko!


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też pogratuluje, Mariusz


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mario1971 napisał(-a):

dotarł do mnie mój Sky-Dweller Blue

 

Serdeczne gratulacje, na załączonym zdjęciu wcale nie wygląda na zbyt dużego. Jak z grubością, dobrze się układa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba! emoji302.png Po pięciu miesiącach oczekiwania dotarł do mnie mój Sky-Dweller Blue. emoji2.png

3cb02bddeff3147d8b3b205312affa20.jpg

Gratki wielkie 😊, ale jubilee??? 😱😉

Napisz jakie pierwsze wrazenia - duzy? ciezki? nieczytelny? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba! emoji302.png Po pięciu miesiącach oczekiwania dotarł do mnie mój Sky-Dweller Blue. emoji2.png

3cb02bddeff3147d8b3b205312affa20.jpg

Gratuluję, piękne cacko. I co teraz? Czekamy na nowości by zobaczyć co Rolex może jeszcze zaproponować? Czy już przesiadka na zegarki innych firm? Czy też może koniec zegarkowej podróży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba! emoji302.png Po pięciu miesiącach oczekiwania dotarł do mnie mój Sky-Dweller Blue. emoji2.png

3cb02bddeff3147d8b3b205312affa20.jpg

Gratuluję Mariuszu! Mam wyrobione zdanie na temat tego zegarka i nie jest ono pozytywne😉 Ale Tobie może przypasuje ten grubasek. Znając jednak Ciebie i Twoją dotychczasową historię zegarkową, jego żywot w Twoich zbiorach będzie krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czyli zgadywanki były trafione ale kilka niewiadomych zostaje (do czego ten oysterflex ?)

mamy złoty seadweller (deep sea?) ze stalowym/tytanowym deklem , czarno szary gmt z zieloną wskazówką, platynowy giloszowany 1908, wyblingowane DD ;)

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jaki ten GMT w końcu jest bo słabo to widać?

Czarno/szary z zielona wskazowka i zielonym tekstem GMT-MASTER II.


bibbi

8ca8b70a4b385087844234dac39658f2.jpg
098e40040a610f2b72ea2e8cf87ca5c4.jpg
28ebf0caa05d091fabad8a651a1f847c.jpg
db3cec6c3f91494ad807e2669cf625c5.jpg
8bdce88b69885c01a8495e09da2f8de6.jpg
bc63422181fbeb14a9e6c57fdcadbeca.jpg
761484476433d8074df25128a87cf440.jpg


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, agremi napisał(-a):

Ładne cacko!

 

3 godziny temu, lukebor napisał(-a):

Tu też pogratuluje, Mariusz emoji123.png

 

3 godziny temu, mroova napisał(-a):

 

Serdeczne gratulacje, na załączonym zdjęciu wcale nie wygląda na zbyt dużego. Jak z grubością, dobrze się układa ?

 

3 godziny temu, artme napisał(-a):

Gratki wielkie 😊, ale jubilee??? 😱😉

Napisz jakie pierwsze wrazenia - duzy? ciezki? nieczytelny? 🤔

 

2 godziny temu, Miłośnik_Piękna napisał(-a):

Gratuluję, piękne cacko. I co teraz? Czekamy na nowości by zobaczyć co Rolex może jeszcze zaproponować? Czy już przesiadka na zegarki innych firm? Czy też może koniec zegarkowej podróży?

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! 👍 Odpowiem zbiorczo. Duży, dosyć masywny zegarek, aczkolwiek mieści się spokojnie w obrysie na moim nadgarstku. Czy jest ciężki - z pewnością tak. Czy za ciężki - to się okaże po dłuższym użytkowaniu. Zegarek jest dobrze wyważony, i przyzwoicie układa się na nadgarstku. Producent szył go na mój 19cm nadgarstek, choć na ustawieniu fabrycznym bransoleta jest trochę za ciasna. Będę przesuwał teleskop ze środkowego ustawienia na max zewnętrzny na zapięciu, wtedy powino być idealnie. Dla przypomnienia, jak kupowałem Jubilee do Pepsi, musiałem od razu dokupić jedno ogniwo extra, bo w standardzie było za ciasno. Ponoć w Sky tyka najbardziej zaawansowany technicznie werk, jaki wyprodukował Rolex. Trzy ustawienia na bezelu zmieniają odpowiednio datę (do przodu i do tyłu), godzinę (skokowo w obie strony) i minuty. A szybką zmianą daty ustawia się miesiące. Aby uruchomić cały proceder, trzeba odkręcić koronkę i dodatkowo odciągnąć ją na maxa. Każde kolejne przesuwanie bezela w lewo kończy się charakterystycznym kliknięciem. Czytelność chyba trochę lepsza jak w Datejust... Padło pytanie, co dalej? Z Rolexów pozostanie jeszcze tylko nowa czarna Daytona do odbioru, i na tym już pewnie skończę swoją przygodę w koroną. 😃

20240408_180143.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bibbi napisał(-a):


Czarno/szary z zielona wskazowka i zielonym tekstem GMT-MASTER II.


bibbi

8ca8b70a4b385087844234dac39658f2.jpg

bibbi

Czyli powrót stalowego czarnego, na dwóch bransoletach do wyboru.

Fajnie, spodziewałem się tego po premierze TT w zeszłym roku ale trochę liczyłem też na Coke. Może faktycznie maja problemy z czerwienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, facecik napisał(-a):

Gratuluję Mariuszu! Mam wyrobione zdanie na temat tego zegarka i nie jest ono pozytywne😉 Ale Tobie może przypasuje ten grubasek. Znając jednak Ciebie i Twoją dotychczasową historię zegarkową, jego żywot w Twoich zbiorach będzie krótki.

Hubert, pięknie podziękuję! Znasz mnie trochę, także wiesz, jak niezbadane i przewrotne bywają moje myśli...😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Hubert, pięknie podziękuję! Znasz mnie trochę, także wiesz, jak niezbadane i przewrotne bywają moje myśli...😅

Mariusz, prostota to jest to!😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli powrót stalowego czarnego, na dwóch bransoletach do wyboru.
Fajnie, spodziewałem się tego po premierze TT w zeszłym roku ale trochę liczyłem też na Coke. Może faktycznie maja problemy z czerwienią.

Ten gmt moze wygladac na zywo bardzo interesujaco. Czysto i spojnie.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Bugs napisał(-a):

jaki ten GMT

image.thumb.png.ce11ead126fa40db480a4254baab722b.png

 

mnie się zielony w gmt zawsze podobał, destro wg mnie super ma kolory i byłem fanem starego gmt 116710LN 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.