Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SzefSzefow napisał(-a):

 

Wei Koh z tego zyje, nie oczekuj, ze bedzie gryzl reke, ktora go karmi. 

A niech se żyje, ale mógłby trochę się wody napić przed spiczem, żeby trochę wyluzować. Zresztą, cokolwiek on komentuje, to jest amazing, mind-blowing i exciting. Tak jak lubię sobie poczytać jego magazyn, to oglądać go nie mogę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Wei Koh z tego zyje, nie oczekuj, ze bedzie gryzl reke, ktora go karmi. 

Już mniejsza o ten jego bezwarunkowy apologetyzm, ale mógłby przynajmniej odpowiadać na pytania, które sam sobie stawia, a nie słowotokiem maskować brak treści. 

 

No, ale kliki na kanale muszą się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

Bedzie off-catalog, ale pewnie premiera jutro

1727873473_Zrzutekranu2024-04-09190948.thumb.png.c34f0a36fe756fd2590322857ad242b0.png


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jan napisał(-a):

1727873473_Zrzutekranu2024-04-09190948.thumb.png.c34f0a36fe756fd2590322857ad242b0.png

 

Nie pokazuj! Premiera ma byc jutro! Aresztuja Cie 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, SzefSzefow said:

 

Nie pokazuj! Premiera ma byc jutro! Aresztuja Cie 🤭


Halo policja! Proszę przyjechać do działu Rolexa 👮‍♂️

1 hour ago, Jan said:

 

serio sprzedawali nówki jako certyfikowane używane? :D ktoś kiedyś napisał że hobby fajne tylko branża wujowa. Smutne jak firma która nic nie musi ucieka się do takich kroków

 

a tymczasem Wei jarający się nowościami :)

 

 

 


Ten szary GMT to już wiem skąd podpatrzyli 😄 ostatnio taki kolor widziałem w salonie skody, na podstawowym superbie 😄

 

 

IMG_8009.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2024 o 14:04, mario1971 napisał(-a):

Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba! emoji302.png Po pięciu miesiącach oczekiwania dotarł do mnie mój Sky-Dweller Blue. emoji2.png

 

Niesamowity! Gratuluje! Niesamowite dopełnienie wspanialej kolekcji! 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowity! Gratuluje! Niesamowite dopełnienie wspanialej kolekcji! 
Dziękuję! Zdobyłem już wszystkie sztuki które mi się podobały, a które chciałem mieć od Rolexa w swoich zbiorach. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dziękuję! Zdobyłem już wszystkie sztuki które mi się podobały, a które chciałem mieć od Rolexa w swoich zbiorach. 
 

Musze przyznać, ze bardzo przyjemnie śledzi się rozwój Twojej kolekcji. 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dziękuję! Zdobyłem już wszystkie sztuki które mi się podobały, a które chciałem mieć od Rolexa w swoich zbiorach. 
 

 

A koszulkę dla miłośników marki dostałeś przy odbiorze Sky? 😜 

 

IMG_9384.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Zwróćcie uwagę na jego reakcję w 59 sekundzie - gdyby wzrok mógł zabijać, ta kobieta obok niego już byłaby martwa🤪 (kobieto: ja tu nagrywam epokowe wideo dla świata, a ty mi pobrzękujesz). 

 

Ta kobieta obok to Eleonor Picciotto. To dla niej oglądam Revolution Watch 😉

 

Nowy GMT fajny.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Musze przyznać, ze bardzo przyjemnie śledzi się rozwój Twojej kolekcji. 

Powoli, swoim własnym tempem, ciągle w tym samym kierunku. Samotna droga prawdziwego samuRaja. 👊

8 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

A koszulkę dla miłośników marki dostałeś przy odbiorze Sky? 😜 

 

IMG_9384.jpeg

Moja nosi taką. Także wiesz jak jest... 🤣

Screenshot_20220316-183627_Photos.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem najbardziej ciekawą z dzisiejszych nowości Rolexa są nowe tarcze w Day-Date 36. Day-Date 36mm w białym złocie z tarczą  blue ombre (i rzymskimi indeksami) to według mnie najpiękniejszy nowy Rolex.

Zawsze uważałem, że Day-Date tylko w 36mm. Tak samo jak Explorer. A nie tam jakieś 39,40mm.

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mylof napisał(-a):

Moim zdaniem najbardziej ciekawą z dzisiejszych nowości Rolexa są nowe tarcze w Day-Date 36. Day-Date 36mm w białym złocie z tarczą  blue ombre (i rzymskimi indeksami) to według mnie najpiękniejszy nowy Rolex.

Zawsze uważałem, że Day-Date tylko w 36mm. Tak samo jak Explorer. A nie tam jakieś 39,40mm.


Zgadzam się, ten niebieski ombre fajny i w ogóle dużo fajnych propozycji z 36… aż kusi się na coś zapisać z DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najbardziej ciekawą z dzisiejszych nowości Rolexa są nowe tarcze w Day-Date 36. Day-Date 36mm w białym złocie z tarczą  blue ombre (i rzymskimi indeksami) to według mnie najpiękniejszy nowy Rolex.
Zawsze uważałem, że Day-Date tylko w 36mm. Tak samo jak Explorer. A nie tam jakieś 39,40mm.

Źle uważasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj same 10 😛

 

Później zauważyłem, że mogłem jeszcze datę złapać 😛

IMG_8178.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mylof napisał(-a):

Moim zdaniem najbardziej ciekawą z dzisiejszych nowości Rolexa są nowe tarcze w Day-Date 36. Day-Date 36mm w białym złocie z tarczą  blue ombre (i rzymskimi indeksami) to według mnie najpiękniejszy nowy Rolex.

Zawsze uważałem, że Day-Date tylko w 36mm. Tak samo jak Explorer. A nie tam jakieś 39,40mm.


Nowości Rolexa w tym roku to definicja nudy niestety. Jak w zeszłym roku nie było źle, to ten rok - ziew. Rolex przyzwyczaił wszystkich do braku rewolucji w corocznych premierach, ale teraz to przeszli samych siebie. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Szymon. napisał(-a):


Nowości Rolexa w tym roku to definicja nudy niestety. Jak w zeszłym roku nie było źle, to ten rok - ziew. Rolex przyzwyczaił wszystkich do braku rewolucji w corocznych premierach, ale teraz to przeszli samych siebie. 

Ja, po Deep Sea w złocie, w przyszłym roku czekam na wersję platynową z diamentami tego modelu 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHyba dobrze ze w nowościach nie ma nic ciekawego ( może oprócz gmt) - przynajmniej na nic się nie zapisze. Czekam tylko ciągle na pepsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, beniowski said:

Ja, po Deep Sea w złocie, w przyszłym roku czekam na wersję platynową z diamentami tego modelu 🤣.

Ten Deepsea w złocie to właściwie to ma sens, taka zapasowa kotwica. Zawsze może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szymon. napisał(-a):


Nowości Rolexa w tym roku to definicja nudy niestety. Jak w zeszłym roku nie było źle, to ten rok - ziew. Rolex przyzwyczaił wszystkich do braku rewolucji w corocznych premierach, ale teraz to przeszli samych siebie. 

 

A ja uważam, że bardzo dobrze, że nic nowego na siłę nie wprowadzają. Mają tyle świetnych zegarków, że jest w czym wybierać. 

To nie smartfony, że co roku musi być nowy model. Pokazując Deepsea w złocie dali moim zdaniem do zrozumienia, że zawszę robią co im się podoba i nie boją się krytyki. To świadczy o mocy firmy. Nawet jeśli przez kolejne lata nie byłoby żadnych istotnych nowości, to ludzie i taką będą marzyć o Rolexach.

Ja jeszcze raz powtarzam, że najciekawszą nowością tego roku od Rolexa - której prawie nikt nie zauważa - jest paleta nowych tarcz w modelu Day-Date 36mm.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mylof napisał(-a):

 

A ja uważam, że bardzo dobrze, że nic nowego na siłę nie wprowadzają. Mają tyle świetnych zegarków, że jest w czym wybierać. 

To nie smartfony, że co roku musi być nowy model. Pokazując Deepsea w złocie dali moim zdaniem do zrozumienia, że zawszę robią co im się podoba i nie boją się krytyki. To świadczy o mocy firmy. Nawet jeśli przez kolejne lata nie byłoby żadnych istotnych nowości, to ludzie i taką będą marzyć o Rolexach.

Ja jeszcze raz powtarzam, że najciekawszą nowością tego roku od Rolexa - której prawie nikt nie zauważa - jest paleta nowych tarcz w modelu Day-Date 36mm.

 

Czym innym jest nie wprowadzanie niczego nowego na siłę (bo tego Rolex nie robił nigdy) a czym innym ekstremalny poziom nudy w prezentowanych nowosciach. Tudor tez nic nowego na siłę nie wprowadził, a premiery (mimo że również zachowawcze) ma dużo ciekawsze niż Rolex. Ot takie spostrzeżenie. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mylof napisał(-a):

 

To nie smartfony, że co roku musi być nowy model. Pokazując Deepsea w złocie dali moim zdaniem do zrozumienia, że zawszę robią co im się podoba i nie boją się krytyki. To świadczy o mocy firmy.

 

Zgadzam się, wypuszczanie modeli na siłę co roku nie ma sensu. Tylko po co biorą w tym wydarzeniu udział? Skoro taka moc to mogą zrobić własny event raz na dwa, trzy lata i ludziom szczęki opadną. Swatch się wycofał. Odpowiem, bo to firma jak inne w tej branży. Obecnie Rolex to zegarkowy odpowiednik LV i nie jest to komplement z mojej strony. Oczywiście ta strategia działa, sprzedaż ma się świetnie, mają dominującą pozycję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minutes ago, Szymon. said:

 

Czym innym jest nie wprowadzanie niczego nowego na siłę (bo tego Rolex nie robił nigdy) a czym innym ekstremalny poziom nudy w prezentowanych nowosciach. Tudor tez nic nowego na siłę nie wprowadził, a premiery (mimo że również zachowawcze) ma dużo ciekawsze niż Rolex. Ot takie spostrzeżenie. 


Bo Rolex już od dawna nie mierzy w entuzjastów-pasjonatów, co pokazał ponownie w tegorocznym Watches & Wankers. 
Tudor natomiast tak, i dlatego subiektywnie to co zaprezentowali ponownie w tym roku wydaje się być odpowiedzią na życzenia entuzjastów czy pasjonatów tego tematu.

Edytowane przez Walezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Walezy napisał(-a):

Ten Deepsea w złocie to właściwie to ma sens, taka zapasowa kotwica. Zawsze może się przydać.

...i chętniej Cię będą szukać jak z tym "kajdanem" pójdziesz na dno 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.