Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

My też mamy dobrze bd00631423c545b40dea53735cbaeb3a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, RysiekOchodzki said:

Kuźwa, ci to mają dobrze 😀

IMG_6406.png

IMG_6407.png

Ale to chyba świadczy tylko ze Yen jest teraz bardzo słaby... Na krawędzi kryzysu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały rynek wraca powoli do sytuacji w której mniej popularne Rolexy będą poniżej metki , Submarinery za cenę w okolicach metki a GMT i Daytony jako towar niezwykle pożądany będzie elementem dalszej spekulacji cenowej (czytaj ceny nieadekwatnej do wartości produktu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala gospodarka Japonii jest od dawna pograzona w stagnacji.

Sila nabywcza sredniej pensji rocznej w Japonii w 2022 r. to $41.509 wobec $40.379 w 1991 r. Wzrosla wiec przez 30 lat zaledwie o 2,8% wobec 32,5% wzrostu (srednio) w krajach rozwinietych. Taki raj dla lokalsow wiec to nie jest.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Kuźwa, ci to mają dobrze 😀

IMG_6406.png

IMG_6407.png

 

Jen spadl ostatnio bardzo, stad roznica, Japonczycy raczej tego nie odczuli 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

ci to mają dobrze

Na FB jest oferta rootbeer 126711CHNR poniżej ceny retail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żyj kolorowo!

3a084eb06fd169ccd7fd948135023861.jpg&key=28ec50dfbbe34380aa71e608454abb0a0e5cba579917508d293ea575a21a7831

Piękne zdjęcie Mariusz zrobiłeś. Dlatego mówiłem, że goń batmana i zostaw pepsi. Bezel robi robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałbym zapytać posiadaczy datejust, jaki rozmiar jest bardziej dobry dla nadgarstka 16.5cm. 
 

Wiem, że to kwestia też gustu. Ale mi chodzi o to by nie był przesadnie duży. Miałem aquaracer 41.5 i był minimalnie za duży. Aquaracer 40 mm był idealny.  Natomiast jak robiłem przymiarki do Longinesa 39 wydawał się za mały. Więc divery trochę inaczej się postrzega.

 

I tu jest meritum bo miałem przyjemność również z LLD 36mm i był lekko mówiąc mocno mały w odbiorze. 
 

Dlatego myślę czy 36mm to nie jest za mały wybór jeśli bierze sie nie płaski bezel. Ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to z jego strony wyglądało? Co więcej próbuje doczytać internet i ludzie wskazują że 41mm to w zasadzie 39.5mm ale nigdzie nie znalazłem jakiś oficjalnych pomiarów póki co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

36 będzie idealny niezależnie od typu bezela. Poza tym Rolex 36 gładki nie ma płaskiego bezela (jak dj41) tylko o zaokrąglonym profilu.Tu chodzi o proporcje koperty. Np Rolex 36mm ma 20mm w uszach czyli jak zegarki 38, 39mm, długość lug to lug też nie jest jakaś krótka. 

 

Dj 41 ma rzeczywiście niecałe 40mm, to prawda, mierzyłem kiedyś suwmiarką kopertę. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Matt2405 napisał(-a):

Gdzieś nad jeziorem 

IMG_1008.jpeg

 

Hej, czy to jest ta "młoda dama" którą tydzień temu "brałeś na daytonę i drogi hotel" i bałeś się, by Ci w tym nie przeszkodzili Ukraińcy ze swoimi złymi manierami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2024 o 11:06, jimmibaton napisał(-a):

Dawno mnie tutaj nie było emoji28.png

588f12679ea0000b365f7c0a7b5a8d1a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej to 36?

1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

36 będzie idealny niezależnie od typu bezela. Poza tym Rolex 36 gładki nie ma płaskiego bezela (jak dj41) tylko o zaokrąglonym profilu.Tu chodzi o proporcje koperty. Np Rolex 36mm ma 20mm w uszach czyli jak zegarki 38, 39mm, długość lug to lug też nie jest jakaś krótka. 

 

Dj 41 ma rzeczywiście niecałe 40mm, to prawda, mierzyłem kiedyś suwmiarką kopertę. 

No właśnie ten wymiar mnie wciąż ciekawi. Wydaje mi się właśnie że dlatego te 41mm wcale nie wyglądają tak duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lisciu napisał(-a):

Hej to 36?

41

 

9 minut temu, lisciu napisał(-a):

No właśnie ten wymiar mnie wciąż ciekawi. Wydaje mi się właśnie że dlatego te 41mm wcale nie wyglądają tak duże.

Imho to jest baaaardzo indywidualna kwestia. Na papierze i jeden i drugi pasuje na Twój nadgarstek, więc bez przymiarek i tak się nie obejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Hej, czy to jest ta "młoda dama" którą tydzień temu "brałeś na daytonę i drogi hotel" i bałeś się, by Ci w tym nie przeszkodzili Ukraińcy ze swoimi złymi manierami ?

Nie zaczynaj takich tematów, bo nam wątek zamkną😂.

 

Swoją drogą, to jest ciekawe zjawisko: był w tym dziale taki czas, że niektórzy użytkownicy “przypadkowo” robili zdjęcia na których “przypadkowo” było widać markę auta (“przypadkowo” zawsze raczej luksusowego). Tu mamy przykład “przypadkowo” robionych zdjęć z kobietą w tle. Może warto założyć osobny wątek: “Mój zegarek z kobietą w tle?”😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zaczynaj takich tematów, bo nam wątek zamkną.
 
Swoją drogą, to jest ciekawe zjawisko: był w tym dziale taki czas, że niektórzy użytkownicy “przypadkowo” robili zdjęcia na których “przypadkowo” było widać markę auta (“przypadkowo” zawsze raczej luksusowego). Tu mamy przykład “przypadkowo” robionych zdjęć z kobietą w tle. Może warto założyć osobny wątek: “Mój zegarek z kobietą w tle?”

Tak, tak, takiego totalnego targu proznosci nam brakuje.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beniowski napisał(-a):

Nie zaczynaj takich tematów, bo nam wątek zamkną😂.

 

Swoją drogą, to jest ciekawe zjawisko: był w tym dziale taki czas, że niektórzy użytkownicy “przypadkowo” robili zdjęcia na których “przypadkowo” było widać markę auta (“przypadkowo” zawsze raczej luksusowego). Tu mamy przykład “przypadkowo” robionych zdjęć z kobietą w tle. Może warto założyć osobny wątek: “Mój zegarek z kobietą w tle?”😁

 

Pociagne...
Zauwazylem, ze wlasciciele Rolexow z krajow rozwijajacych sie, lubia im robic zdjecia 🤔 Przypadek? 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Pociagne...
Zauwazylem, ze wlasciciele Rolexow z krajow rozwijajacych sie, lubia im robic zdjecia Przypadek?

Na bank przypadek. Ja bym jeszcze dorzucil kategorie „jaki sygnet pasuje do rolexa”.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bibbi napisał(-a):


Na bank przypadek. Ja bym jeszcze dorzucil kategorie „jaki sygnet pasuje do rolexa”.
bibbi

 

Prawdziwi mezczyzni nosza Rolexy, nie sygnety!


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, SzefSzefow said:

 

Prawdziwi mezczyzni nosza Rolexy, nie sygnety!

1683238495_Screenshot2024-05-05at16_44_45.png.c8482f412d12f71a496b8681083dc996.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.