Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Jeden z dwóch dziś zakupionych drugi będzie do odbioru po niedzieli nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś 5344af4576871658858d4bf665e997db.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pytania są tendencyjne, myślałem że ze zdjęcia trzeba wskazać. To ten z czarną matową tarczą? Kawał biżuterii.

23 minuty temu, piotrek39 napisał:

Jeden z dwóch dziś zakupionych emoji3.png drugi będzie do odbioru po niedzieli emoji57.png nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś emoji2369.pngemoji3.pngemoji41.png

Piciu, fajny kawał zegarka. Gratuluję! :)

@piotrek39, gratulacje. To mocno niedoceniany model, a naprawdę świetny.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Pytania są tendencyjne, myślałem że ze zdjęcia trzeba wskazać. To ten z czarną matową tarczą? Kawał biżuterii.

Dlatego powiedziałem , że nie zgadniecie drugiego tez na zdjęciach nie ma jeszcze chwila , dojadę do domu to poopowiadam.

1 minutę temu, piotrek39 napisał:

Dlatego powiedziałem , że nie zgadniecie emoji3.png drugiego tez na zdjęciach nie ma emoji2369.pngjeszcze chwila , dojadę do domu to poopowiadam.

Daytona w złocie ?....

No więc , w tym YM dosłownie się zakochałem od pierwszego wejrzenia czekoladowa tarcza i różowe złoto w całości przepiękny. A drugi to czysty impuls ale o tym jak już będzie w moich rękach. Nie , nie Daytona , podobno Daytona będzie ze 5-6 miesięcy. a769d61e923092ff11c7c995d0a3b3b1.jpg
4dae83747fbb3fe38300e482c42b20af.jpg
05d3572a726fd0e532192c6f5ed95e6e.jpg
Dzięki za miłe słowa , YM jest naprawdę piękny.

Na jako fan bronziaków nie mogłeś wybrać inaczej 

To fakt normalnie wyparł złotego DJ. I to bez większego myślenia. DJ w stali już mam , a kolekcja R nie będzie monotonna , każdy z nich to zupełnie inna bajka. Koperta w YM świetnie wyprofilowana i wykończona , jestem pod absolutnym wrażeniem , jak w DJ , nie ma lipy.

Na łapie zdecydowanie lepiej wygląda niz na zdjęciach, może to fakt małej popularności

Sztos zegar!

Czyż nie są piękne ? Jeszcze dojdzie coś z białą tarczą. Co ciekawe , pani w sklepie bardzo nalegała żebym tego GMT w rozliczeniu zostawił. ff2a57f43c503bbf322cac28225fb3b8.plist

Czyżbyś czekał na Explorera? 

Nie , nie lubie ex gmt , zupełnie coś innego

Moje wrażenia na dziś , YM ma pięknie wyprofilowaną kopertę , myślałem , że ponad DJ ( o daytona czy daydate nie wspomnę ) nie ma ciekawszych. A jednak jest. Koperta mistrzostwo , jest niska przez co super uniwersalna. Do wszystkiego założysz. Jak dla mnie ( moja prywatna opinia ) nie chce nikogo urazić. Sub startu nie ma. Obecnie to nr 1 a zaraz po nim GMT master. Mega zegarek jestem zakochany w nim. b326d82a1803ffc450b775096739d967.jpg
6536de26dfa11b541bd3ea79a0478d54.jpg
7a887565612701d624ebde6762000470.jpg
f032cc51fa111213f2d7451fb231e836.jpg

Gratulacje, to naprawdę ładny zegar, kolekcja też robi się ciekawa.                                                                                         ps. ważne że wróciłeś z GMT 😉

Świetny YM ! Miałem ostatnio dobra oferte sprzedaży tej referencji jednak bałem się w przyszłości rys na tym złotym bezelu.

Gratulacje !

Bezel, ale tez srodkowe elementy sa ze zlota. One także beda przyciągać ryski.
Niemniej gratulujemy nowego nabytku.

6 godzin temu, piotrek39 napisał:

Moje wrażenia na dziś , YM ma pięknie wyprofilowaną kopertę , myślałem , że ponad DJ ( o daytona czy daydate nie wspomnę ) nie ma ciekawszych. A jednak jest. Koperta mistrzostwo , jest niska przez co super uniwersalna. Do wszystkiego założysz. Jak dla mnie ( moja prywatna opinia ) nie chce nikogo urazić. Sub startu nie ma. Obecnie to nr 1 a zaraz po nim GMT master. Mega zegarek emoji7.png jestem zakochany w nim.

Przede wszystkim gratuluje przepięknego modelu i ciekawie rozbudowywanej kolekcji R.

Jestem zdania że jeśli w Rolexie jest złoto na bransie to jest wtedy uniwersalność 90% także pomimo nieco ekstrawagancji tego YM , to pójdzie on prawie w każdym outfit.

Co do porównania z subem:

1. Rozpocząłeś miesiąc miodowy więc różowe okulary😊

2. Tak YM jest lepiej zdefiniowanym zegarkiem niż SUB, atrakcyjniejszym dla oka i luksusowym w odbiorze. Jedyne czego bym się przyczepił to proporcje bezel vs tarcza ale to jest drobiazg. Niewątpliwie YM wygrałby wiele rankingów a i w generalce mógłby zaistnieć, jednakże za GMT master 2😏.

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

23 godziny temu, Bartek79 napisał:

Ale na tym forum dużo niezdrowych emocji. Zamiast się cieszyć wspólną pasją to co chwilę docinki i ocenianie. 
...

Niestety prawda.  :(

9 godzin temu, piotrek39 napisał:

...

Co ciekawe , pani w sklepie bardzo nalegała żebym tego GMT w rozliczeniu zostawił.

Trzeba było Wimbledona zostawić.  :D

YM bardzo ładny. Gratuluję.

Do niego można zamówić oryginalną Rolexa gumę. Będzie wówczas "bardziej sportowy". 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Biała tarcza mówisz i nie explorer. No to tylko Daytona została żeby kolekcja była zróżnicowana.

będziesz miał wtedy 4 najlepiej leżące na ręku koperty w rozmiarze 40 mm 😉

11 godzin temu, piotrek39 napisał:

Jeden z dwóch dziś zakupionych emoji3.png drugi będzie do odbioru po niedzieli emoji57.png nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś emoji2369.pngemoji3.pngemoji41.png5344af4576871658858d4bf665e997db.jpg

Gratulacje. Jest przepiękny. 
Bardzo lubie Yacht Master. 
To jest 37 czy 40 mm?

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Chyba, że OP z białą tarczą. 

1 minutę temu, desmo napisał:

Biała tarcza mówisz i nie explorer. No to tylko Daytona została żeby kolekcja była zróżnicowana.

będziesz miał wtedy 4 najlepiej leżące na ręku koperty w rozmiarze 40 mm 😉

Jak już masz professionale i DJa41 to dostrzegasz różnice jakie dzielą te zegarki od OP. 

Zapewne tak. 

Jednak Daytona z białą tarczą to tylko w złocie do odbioru "natychmiastowego". Jak kupił YM bi-color to podejrzewam, że kolejny będzie bez złota. Choć kto wie.