Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

KapoPi rownież gratuluje zegarka! 

Just piękny Sub. To nowy nabytek ? 

15 minut temu, Marcin91 napisał(-a):

Jeśli o mojego chodzi, to nie. Kupiony 1,5 roku temu. Dzięki :)

Guest KapoPi
Godzinę temu, Marcin91 napisał(-a):

Dziękuję! 

Trzy ostatnie dni na łapce "królował" Lange. Ten wieczór należy jednak do zielonego brzydala. 7b687ed4fc5ff2bf2618e546929fb0ed.jpg

Guest KapoPi
11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wychodziły wersje z ruletką i bez. Co do szczegółów, pewnie ktoś bardziej obeznany odpowie na Twoje pytanie. Tu fotka sprzed dwóch lat - z czerwonymi nieparzystymi. d86af048810b9811ccf06e83fe2bd964.jpg

A powiesz proszę skąd to info ze wychodziły wersję z ruletka i bez? Dopiero wyszedłem z pracy, idę jutro do Pieskiewicza, a z tego co w wolnym czasie patrzyłem większość wersji ma ta ruletke. 

19 minut temu, KapoPi napisał(-a):

A powiesz proszę skąd to info ze wychodziły wersję z ruletka i bez? Dopiero wyszedłem z pracy, idę jutro do Pieskiewicza, a z tego co w wolnym czasie patrzyłem większość wersji ma ta ruletke. 

Przejrzałem na szybko Ch24, net i YT i faktycznie wszystkie 116234 z niebieską tarczą z prostymi indeksami które znalazłem mają ruletkę.  

Guest KapoPi
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Przejrzałem na szybko Ch24, net i YT i faktycznie wszystkie 116234 z niebieską tarczą z prostymi indeksami które znalazłem mają ruletkę.  

Ja tak samo. Ale pytałem też innych osób i pewien osobnik na zagranicznym forum twierdzi że serwisował rolexa na gwarancji którego nigdy nikt nie otwierał, z taką tarcza I czarnym datownikiem. Jutro się okaże. 

2 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

Ja tak samo. Ale pytałem też innych osób i pewien osobnik na zagranicznym forum twierdzi że serwisował rolexa na gwarancji którego nigdy nikt nie otwierał, z taką tarcza I czarnym datownikiem. Jutro się okaże. 

Takiego?

Rolex Datejust 36MM 116234 V2 Replica Watch AR Factory Blue Dial Wysoka jakość Wysokiej jakości - Replika klasyczna (classicalreplica.com)

Kupowałeś z pewnego źródła? 

Guest KapoPi
Posted (edited)
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie. Z chrono. Pieniądze na powierniczym. Ale zaufany sprzedawca według chrono. A czy takiego ( chyba nie rozumiem aluzji ) to chyba nie. Napisał że ten rolex miał ważna gwarancję fabryczna co jest jednoznaczne z tym że nigdy nie był rozkręcany.(ten ktoś kto twierdzi że serwisował takiego z czarnym datownikiem) . Pomijajac że w tym czymś co wyslales może by było wszystko ok gdyby nie ten uposledzony datownik. 

Edited by KapoPi

1 minutę temu, KapoPi napisał(-a):

Nie. Z chrono. Pieniądze na powierniczym. Ale zaufany sprzedawca według chrono. A czy takiego ( chyba nie rozumiem aluzji ) to chyba nie. Napisał że ten rolex miał ważna gwarancję fabryczna co jest jednoznaczne z tym że nigdy nie był rozkręcany.(ten ktoś kto twierdzi że serwisował takiego z czarnym datownikiem) . Pomijajac że w tym czymś co wyslales może by było wszystko ok gdyby nie ten uposledzony datownik. 

Daj znać jutro, co powie Pieśkiewicz. Trzymam kciuki. 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Trzy ostatnie dni na łapce "królował" Lange. Ten wieczór należy jednak do zielonego brzydala. 7b687ed4fc5ff2bf2618e546929fb0ed.jpg

Dobry strzał.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest KapoPi
Posted (edited)

4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Daj znać jutro, co powie Pieśkiewicz. Trzymam kciuki. 

Dzieki. Choć juz się przygotowuje mentalnie na odsyłanie i czekanie na pieniądze spowrotem. Niewiem co mną kierowało że jakoś zaufałem na słowo że były dwie wersje. Ja to mam jakiegoś pecha do tych rolkow... 

Z tych emocji to nie mogę spać, trochę zacząłem szperać i @mario1971 zobacz, znalazłem conajmniej parę o ile nie paręnaście sztuk w sensie zdjęć z tymi idenksami ref i normalnym datownikiem. Wrzucam parę podglądowo,  w dodatku dopisze ze wszystkie te profile raczej nie wyglądają na jakieś które.maja fake zegarki. Dużo innych i wszystko oryginalne, bynajmniej tak się wydaje,  nazwy są więc.mozna wejść zobaczyć. Napisałem do nich też zapytać z ciekawości, może będę chociaż dzis spokojnie spał i nie będzie tak źle. 🤣 i tak wszystkie biała tarcza nie mniej wychodzi na to ze te z biała i tymi markerami też powinny mieć ruletke. Ciekaw jestem co to będzie. 

Screenshot_20210804-030150_Instagram.jpg

Screenshot_20210804-030339_Instagram.jpg

Screenshot_20210804-030458_Instagram.jpg

Screenshot_20210804-031958_Gallery.jpg

Edited by KapoPi

Date Just z rouletką był do któregoś roku. 
Wszystkie 116234 nie miały dysku czerwono czarnego. 
To trzeba sprawdzić z jakiego roku jest ten zegar. 
A faktem jest, ze często pewni specjaliści podmieniali dysk. 

11 godzin temu, KapoPi napisał(-a):

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Guest KapoPi
4 godziny temu, Markiza napisał(-a):

A po co wymieniać ten dysk tak z ciekawości? W sensie oryginalny na podrabiany czy jak? 

2 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

A po co wymieniać ten dysk tak z ciekawości? W sensie oryginalny na podrabiany czy jak? 

Już po weryfikacji?

Guest KapoPi
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Już po weryfikacji?

Napewno bym się pochwalił po efektem ;) napisze po. 

4 godziny temu, Markiza napisał(-a):

Zegar z 2017r ,według sprzedawcy.

3 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

Napewno bym się pochwalił po efektem ;) napisze po. 

To na co czekasz? :blink:

3 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

Zegar z 2017r ,według sprzedawcy.

Dlaczego piszesz, że wg sprzedawcy. Nie dostałeś papierów do niego?

Guest KapoPi
Teraz, mario1971 napisał(-a):

To na co czekasz? :blink:

Dlaczego piszesz, że wg sprzedawcy. Nie dostałeś papierów do niego?

Pracuje, żeby móc sobie sprawiać takie przyjemności 😂😂 

Nie.  Sam zegar. I tak każdy sprawdzam po kupieniu, czy z papierami czy bez. Myślę że byś się zdziwił co chińczyki potrafią również pod tym względem papierów. Więc mi to kompletnie bez różnicy a pudełko do szczęścia mi nie potrzebne :) noszę zegarek a nie pudlo. Kiedys sobie sprawie jakiegoś u AD jak będzie możliwość bez czekania.

Rolex bez papierów to tak wiesz. Tobie nie przeszkadza, ale myśle ze 8/10 kupujących bez papierów i pudła nie kupi. Potem dużo trudniej takiego Rolka puścić dalej :)

Guest KapoPi
7 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Rolex bez papierów to tak wiesz. Tobie nie przeszkadza, ale myśle ze 8/10 kupujących bez papierów i pudła nie kupi. Potem dużo trudniej takiego Rolka puścić dalej :)

Czy ja wiem. Może patrząc na forumowiczow obecnych tutaj to tak, ale ogólnie to niema z tym problemu. Wiem ja z innej bajki , nie przeszkadzają mi aftermarketowe części i to że rolex jest bez papierów jeśli jest oryginalny. Ale ja to ja :) a takich bez papierów czy z certyfikatem samym to widzę dzienne na sprzedaż bardzo dużo. Co prawda nie w PL ale ja u nas i tak raczej swoich zegarkow nie sprzedaje bo to bardziej męka, za granicą łatwiej o wiele.

Guest KapoPi
Posted (edited)

Przyjmuje zakłady, ktoś obstawia jaki wynik? 

Edit : Zegar jest oryginalny. 116234. Mechanizm też. Czy datownik, lub ta sama cześć czy jak to się nazywa, to trzeba było by rozkręcić mechanizm czy rozłożyć, jak o to dopytywałem a nie miałem na to czasu. Wychodziły wersje i z ruletka i bez w zależności od roku. A mój jest z 2016  z kwietnia więc gwarancji juz niema. Trochę podejrzane. Niewiem czy go odsyłać czy nie. 

Edited by KapoPi

1 godzinę temu, KapoPi napisał(-a):

Bo je sprzedawali do innych modeli. Ten dysk pasuje do wszystkich modeli na bazie 31XX. 

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

8 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Niewiem czy go odsyłać czy nie. 

Trudno uwierzyć, że ktoś kupił zegarek 4 lata temu i nie ma do niego oryginalnego pudełka i papierów ... ja bym natychmiast odesłał.

Guest KapoPi
Teraz, Jacek K. napisał(-a):

Trudno uwierzyć, że ktoś kupił zegarek 4 lata temu i nie ma do niego oryginalnego pudełka i papierów ... ja bym natychmiast odesłał.

Tzn ze tego niema to ja wiedziałem. Ale sprzedawca pisał o 2017 a jest z 2016 co już jest podejrzane.