Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


To kwestia systemu wartości i manifestacji tego. Ja wolę jeździć Porsche (w pewnych kręgach uznawane za pojazd dla ubogich) niż prosić się o Ferrari. Ba, wolę jeździć Skodą niż prosić się o Ferrari.

W jakich kręgach Porsche uznawane jest za pojazd dla ubogich, Kulczyków?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, nicon napisał(-a):

W jakich kręgach Porsche uznawane jest za pojazd dla ubogich, Kulczyków?

Kulczyk to jakiś związek z kluczami?Od kluczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

W jakich kręgach Porsche uznawane jest za pojazd dla ubogich, Kulczyków?


W kręgach, w których poprzedni model (w sensie nie najnowszej generacji) to już faux pas. Nie chce mi się nawet poruszać tego tematu. W kręgach Ferrari bardzo popularny. "488 GTB to już nie to odkąd pojawiło się F8 Tributo". Gardzę taką postawą, cenię za to, jak ktoś docenia motoryzacyjny kunszt i "smaczek" bez względu na wartość pojazdu. A na marginesie wielu entuzjastów docenia 355, 360, 430 czy 458 bardziej niż F8.

 

1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Wg tego co napisałeś, to nawet kupienie używanego Ferrari w limitowanej wersji nie pozwoli kupić nowej limitowanej wersji Ferrari, bo i tak firma nie będzie mieć cię na listach. Paragraf 22 😁.


Wręcz przeciwnie, napisałem, że posiadanie, nawet używanego modelu limitowanego, to może być przepustką do zakupu nowego modelu limitowanego. 
Ale uwaga! Ten co sprzedał swój model limitowany komuś innemu najprawdopodobniej w scoringu Ferrari dostanie punkty ujemne - wszak to nielojalna wobec marki postawa, jak śmiał pozbyć się auta, do którego powinien się modlić! Na te ujemne punkty nie mam dowodów, ale mam podstawy by sądzić, że tak od zaplecza ten proceder wygląda.

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Rolexowi chyba marzy się zostać zegarkowym Ferrari. Ilość patologii związanych z zakupem nowego samochodu od Ferrari na razie pozostaje niedościgniona. No i póki co Rolex nie pozywa klientów za to, że podmienili Oyster'a na Jubilee  

Przecież stoją w salonie przy Okęciu ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Przy okazji odkryłem, że bezel przy naciśnięciu skrzypi i wędruję góra dół. Zastanawiam się czy nie reklamować..

20230317_203253.jpg

 

Nie reklamuj tylko "używaj" (na zdjęciu Hulk). 😜

 

 

6E56D370-7EA1-4709-9B6D-F5583435C5CA.jpeg

 

 

 

4 godziny temu, nicon napisał(-a):

W jakich kręgach Porsche uznawane jest za pojazd dla ubogich, Kulczyków?

 

Pewnie w tych kręgach. 😀

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, napisałem, że posiadanie, nawet używanego modelu limitowanego, to może być przepustką do zakupu nowego modelu limitowanego. 
Ale uwaga! Ten co sprzedał swój model limitowany komuś innemu najprawdopodobniej w scoringu Ferrari dostanie punkty ujemne - wszak to nielojalna wobec marki postawa, jak śmiał pozbyć się auta, do którego powinien się modlić! Na te ujemne punkty nie mam dowodów, ale mam podstawy by sądzić, że tak od zaplecza ten proceder wygląda.

Niedługo ujemne punkty w Kruku będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukebor napisał(-a):


Przecież stoją w salonie przy Okęciu 😉


Używki :) 
...albo jeśli nowe to już kupione, tylko robiące za ekspozycję do czasu ich zgarnięcia przez nabywcę. 

3 godziny temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Przy okazji odkryłem, że bezel przy naciśnięciu skrzypi i wędruję góra dół. Zastanawiam się czy nie reklamować..

20230317_203253.jpg

Pokaż filmik. Ja niedawno wrzucałem filmik z tym jaki ruch bezela (w pionie...) jest w moim Subie, forumowe grono orzekło, że w normie. Ale nie skrzypi. Dodam, że możliwość wędrowania góra-dół pojawiła się po wizycie w serwisie - poprawili niecentrujący się bezel, gratis dając możliwość ruchu góra dół...


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jan napisał(-a):

Smutne...

Ale spoko - u nas w klubie jest kilku "twardzieli", ktorzy uwazaja, ze nie ma co sie przejmowac i chodza gdzie chca, bo dotad nic im sie nie stalo a ci, co sie boja, to pewnie ich nie stac na Rolka, albo tragizuja... 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialny „członek klubu miłośników rolexa” nosi swoje tylko po domu, w ten sposób unika nie tylko ataku młotkiem w Biedronce, ale także utraty wartości inwestycji na którą czycha na zewnątrz wiele futryn.

 

Kolejnym krokiem odpowiedzialności jest zamieszkanie w domu bez klamek i ścianami z gąbki. Tam zazna spokoju od ciągłego strachu o swoje skarby. Może się tylko zdarzyć, że rodzina go tam zamknie bez jego woli.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nicon napisał(-a):

... Może się tylko zdarzyć, że rodzina go tam zamknie bez jego woli.

A co najgorsze, że bez Rolexa. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smutne...
Ale spoko - u nas w klubie jest kilku "twardzieli", ktorzy uwazaja, ze nie ma co sie przejmowac i chodza gdzie chca, bo dotad nic im sie nie stalo a ci, co sie boja, to pewnie ich nie stac na Rolka, albo tragizuja...

Ja chodzę gdzie chce, w Biedrze jestem często, bo mam obok. Gorzej będzie w lecie, bo już nie będzie kurtek czy długich rękawów. Może trzeba będzie nosić gnata ze sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Kiedy teraz jakieś nowe produkty? Wiem, że jubileusz nadchodzi, ale nie śledziłem ostatnio dat. Ktoś coś podrzuci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dnia watches and wonders. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, a_team napisał(-a):


Ja chodzę gdzie chce, w Biedrze jestem często, bo mam obok. Gorzej będzie w lecie, bo już nie będzie kurtek czy długich rękawów. Może trzeba będzie nosić gnata ze sobą emoji28.png

W Polsce się nie bój. W Polsce wg Polaków właściciel Rolexa mieszka w willi, jeździ przynajmniej S-klasą i jest bogaczem. Do Biedry z Rolexem się nie chodzi. 
 

A na poważnie, to fakt że robi się niebezpiecznie. Ale ja bym chyba sprzedał zegarki gdybym miał je nosić tylko w domu. No bo po to je kupiłem, aby je nosić, nie oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, a_team napisał(-a):


Ja chodzę gdzie chce, w Biedrze jestem często, bo mam obok. Gorzej będzie w lecie, bo już nie będzie kurtek czy długich rękawów. Może trzeba będzie nosić gnata ze sobą emoji28.png

Czyli „zero” ma Rolexa mówisz? 

805CD421-2009-4EC1-9DF1-A9F0BFCC4E18.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

Czyli „zero” ma Rolexa mówisz? 

 

Ja bym bardziej na pieluchę stawiał🤣. Rolexa by mu elektorat nie wybaczył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli „zero” ma Rolexa mówisz? 
805CD421-2009-4EC1-9DF1-A9F0BFCC4E18.jpeg.5a33d32304b2628bae4a47201f3f06e9.jpeg

Na pewno kitra pod mankietem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPS co tak cicho siedzisz? Dwie kawy za Tobą już przecież. 
A jak Ty nosisz swojego Rolka do Biedry? Upinasz łańcuchem? Czy na superglue? 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Przy okazji odkryłem, że bezel przy naciśnięciu skrzypi i wędruję góra dół. Zastanawiam się czy nie reklamować..

 

Wędrówka góra-dół jest w normie, pod warunkiem, że sprężynuje a nie lata luźno. Skrzypienie pewnie wynika z tego, że nazbierało się tam trochę brudu. Proponuję zabrać go na basen - przepłucze się i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AKPS napisał(-a):

@SPS co tak cicho siedzisz? Dwie kawy za Tobą już przecież. 
A jak Ty nosisz swojego Rolka do Biedry? Upinasz łańcuchem? Czy na superglue? 😁😁

 

Jak to jak nosze 😂

jest sobota, normalnie noszę - tenisówki i garnitur z Pumy… 

po drodze kupię se piwo w Owadzie. 😂🤣🤭

 

88DE8352-311E-48FD-AE99-FFB96EC091EC.thumb.jpeg.03a7bc9786016d24e081a452c1348ded.jpeg

0A87D842-0987-45D3-8C90-CC2F10024ED6.thumb.jpeg.e7f60e2e985dc217211f475af51b2a34.jpeg

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KOPA76 napisał(-a):

Kulczyk to jakiś związek z kluczami?Od kluczy?

 
W Kluczach to chyba ośrodek dla alkoholików jest. 🧐  I fabryka chusteczek higienicznych. 
Tylko nie wiem jak to się  łączy z postrzeganiem Porsche jako wozidła dla ubogich. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SPS napisał(-a):

 

Jak to jak nosze 😂

jest sobota, normalnie noszę - tenisówki i garnitur z Pumy… 

po drodze kupię se piwo w Owadzie. 😂🤣🤭

 

 

O kurka, Stramowski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, facecik napisał(-a):

O kurka, Stramowski!


poziom wyrąbania na szeroko przyjęte standardy modowe ten sam 😂

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.