Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy byłoby możliwe wystąpienie do Chin przez UE i USA o jakieś gargantuiczne odszkodowania za straty poniesione przez państwa członkowskie w wyniku koronawirusa?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Hiszpanie do tej pory nie zapłacili za hiszpankę.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanka nie rozpoczęła się w Hiszpanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Iceberg który zatopił Titanica nie był Żydem...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy byłoby możliwe wystąpienie do Chin przez UE i USA o jakieś gargantuiczne odszkodowania za straty poniesione przez państwa członkowskie w wyniku koronawirusa?

A na jakiej podstawie mieliby wystapic?

A nawet jakby wystapili, to jak wyegzekwowaliby zaplate? Bo chyba nie myslisz ze Chiny by sie do wszystkiego przyznaly, wziely odpowiedzialnosc na siebie I grzecznie zaplacily.


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie skutecznie skarżyć chińczyków ( co najwyżej można próbować uniezależnić od nich inne gospodarki ) ale już własny rząd można. Za powodowane kalkulacjami politycznymi ukrywanie prawdy lub podejmowanie złych decyzji lub podejmowanie ich za późno itd. Na razie model skarżenia władz za narażenie własnych obywateli w obliczu epidemii testuje Francja.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żartujemy sobie nieco. Zresztą Chiny twierdzą, że to produkt przekazany z USA ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie skutecznie skarżyć chińczyków ( co najwyżej można próbować uniezależnić od nich inne gospodarki ) ale już własny rząd można. Za powodowane kalkulacjami politycznymi ukrywanie prawdy lub podejmowanie złych decyzji lub podejmowanie ich za późno itd. Na razie model skarżenia władz za narażenie własnych obywateli w obliczu epidemii testuje Francja.

 

Tylko, że cisnąc rząd o odszkodowanie tak naprawdę pociśnąłbyś nas wszystkich. Bo przecież rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy. Więc za każdym razem, kiedy jest jakiś f*ck up, wszyscy się, de facto, zrzucamy za urzędników. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że cisnąc rząd o odszkodowanie tak naprawdę pociśnąłbyś nas wszystkich. Bo przecież rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy. Więc za każdym razem, kiedy jest jakiś f*ck up, wszyscy się, de facto, zrzucamy za urzędników. ;)

W przypadku rządu oczywiście najlepsza jest odpowiedzialność polityczna, a w przypadku konkretnych urzędników karna / cywilna. Która otwiera drogę do odszkodowań nie na koszt podatnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żartujemy sobie nieco. Zresztą Chiny twierdzą, że to produkt przekazany z USA ;)

Tak też może być. Amerykance chcieli im pokazać kto rządzi, a Chinole odbili piłeczkę no i pokozali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem za koronawirusrm nie stoją ani chiny ani amerykanie tylko światowy rząd iluminatów. Potwierdzonym info jest to że już podczas pierwszej wojny światowej laboratorium pracujące dla Rockefellerów zrobiło szczepionkę dla wojska przez którą powstała grypa hiszpanka. Wiec czemu teraz by nie mogli powtórzyć czegoś podobnego? Moim zdaniem to jest dopiero początek złego które nadejdzie ale bardzo chce się mylić. Podejrzewam że mają w laboratoriach jeszcze gorsze wirusy które mogą wypuścić.

Edytowane przez Koronawirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Potwierdzonym info jest to że już podczas pierwszej wojny światowej laboratorium pracujące dla Rockefellerów zrobiło szczepionkę dla wojska przez którą powstała grypa hiszpanka" .

Dawaj źródła! :) chętnie poczytam. "Potwierdzone" info.

Ps. Nie zapominajmy o reptilianach... O nich najmniej się ostatnio mówi...

Przypadek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sprawiających wrażenie inteligentnych na pierwszy (jedynie) rzut oka wirusów...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Potwierdzonym info jest to że już podczas pierwszej wojny światowej laboratorium pracujące dla Rockefellerów zrobiło szczepionkę dla wojska przez którą powstała grypa hiszpanka" .

Dawaj źródła! :) chętnie poczytam. "Potwierdzone" info.

Ps. Nie zapominajmy o reptilianach... O nich najmniej się ostatnio mówi...

Przypadek? :D

Wpisz w google „grypa rockefellerów” pełno jest materiałów na ten temat.

 

tarant powiedz może dokładnie o jakie wirusy inteligentne na pierwszy rzut oka ci chodzi? Ale wiesz tak bez żadnych aluzji. Rozwiń ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Wpisz w google „grypa rockefellerów” pełno jest materiałów na ten temat. "

 

Tak. Też lubiłem czytać von Däniken'a... W dzieciństwie. Super się czytało.

Ps. Ponoć już Rockefeller z OpisRothschildem mają szczepionkę. Muszą ją jeszcze dopracować, bo nie wywołuje jeszcze autyzmu...

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz tematów a udajesz mądrego. I jeszcze wyskakujesz z autyzmem poszczepiennym. Ty chyba sobie sprawy nie zdajesz do czego głównie służą szczepienia.

Ps. Ciekawi mnie co teraz czytasz jako dorosła osoba?

Edytowane przez Koronawirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz tematów a udajesz mądrego. I jeszcze wyskakujesz z autyzmem poszczepiennym. Ty chyba sobie sprawy nie zdajesz do czego głównie służą szczepienia.

Przeczytaj tytuł wątku. Tutaj każda teoria jest dopuszczalna :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem ale po co tak głupio i lekceważąco ironizować?

Edytowane przez Koronawirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to taka sama teoria, jak ta Twoja. Moim zadaniem ma podobne podstawy naukowe. Jest też dopuszczalny w tym wątku spór, czy to Chińczycy/amerykanie/rosjanie nie wyprodukowali... Ma to taką samą podbudowę merytoryczną, jak wspomniana przez Ciebie "grypa Rockefellera" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie sprawy nie zdajesz do czego głównie służą szczepienia.

Dawej chopie, dawej - mam małe dziecko i szczepienia niedługo - pisz coś wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o grypie hiszpance zgłębiałem temat. Serio nie chce mi się teraz linkować wszystkiego i szukać. Ale są badania na ten temat i statystyki odnośnie całej genezy tej choroby i faktem też jest że w tamtym okresie Rockefeller finansował laboratorium w którym się robiło szczepionki dla żołnierzy. Mnie to daje do myślenia. Prawdy o tym jak powstał koronawirus i kto ho wypuścił się nie dowiemy ale według mnie jest tak jak pisałem. Nie stoi za tym żaden kraj tylko jest to sprawka światowego rządu. Jest wywiad z nieżyjącym już Davidem Rockefellerem który mówił że na świecie trzeba zmniejszyć liczbę ludzi. I coś w tym wszystkim jest. Iluminaci mają ogromny wpływ na to co się dzieje na świecie. W końcu całe finanse świata i wiele banków narodowych mają w garści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ci goście? Tez widziałem o nich kiedyś trochę materiałów filmowych...

 

post-97650-1585415781,936_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiemy, kto dzisiaj w nocy głosował za :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

W przypadku rządu oczywiście najlepsza jest odpowiedzialność polityczna, a w przypadku konkretnych urzędników karna / cywilna. Która otwiera drogę do odszkodowań nie na koszt podatnika.

 

nikt na siebie bata nie ukręci - nie bez powodu załagodzili paragrafy na nie uczciwych polityków,by teraz na nowo mieć nad sobą groźbe stryczka

 

A moim zdaniem za koronawirusrm nie stoją ani chiny ani amerykanie tylko światowy rząd iluminatów. Potwierdzonym info jest to że już podczas pierwszej wojny światowej laboratorium pracujące dla Rockefellerów zrobiło szczepionkę dla wojska przez którą powstała grypa hiszpanka. Wiec czemu teraz by nie mogli powtórzyć czegoś podobnego? Moim zdaniem to jest dopiero początek złego które nadejdzie ale bardzo chce się mylić. Podejrzewam że mają w laboratoriach jeszcze gorsze wirusy które mogą wypuścić.

 

Rząd Swiatowy to według mnie nic innego jak banki i światowe korporacje

Sars jest zabójczy o wiele bardziej niż covid,ale za to covid jest mistrzem w rozprzestrzenianiu sie.

Nastepny wirus to będzie połączenie tych dwóch cech i możemy świat budować/zaludniać od nowa.

 

"Potwierdzonym info jest to że już podczas pierwszej wojny światowej laboratorium pracujące dla Rockefellerów zrobiło szczepionkę dla wojska przez którą powstała grypa hiszpanka" .

Dawaj źródła! :) chętnie poczytam. "Potwierdzone" info.

Ps. Nie zapominajmy o reptilianach... O nich najmniej się ostatnio mówi...

Przypadek? :D

 

 

"Wpisz w google „grypa rockefellerów” pełno jest materiałów na ten temat. "

 

Tak. Też lubiłem czytać von Däniken'a... W dzieciństwie. Super się czytało.

Ps. Ponoć już Rockefeller z OpisRothschildem mają szczepionkę. Muszą ją jeszcze dopracować, bo nie wywołuje jeszcze autyzmu...

 

4 lata studiowałem pisma religijne w kątem genetyki i wysokorozwiniętej techniki w tamtym okresie - świadomie omijając opracowania pana Stichin i Danikena.

Zainwestowałem tysiące złotych w różne wersje Starego Testamentu,pism żydowskich,hinduskich itp. opracowań.

Napisze tylko tak - ironia nie na miejscu jak sie nie wie o czym pisze.

 

Spytam sie Ciebie  - podaj mi wiarygodne zródło informacji według Ciebie. Z czego Ty czerpiesz wiedze ? 

Ja wątpliwości dotyczące naturalnego pochodzenia hiszpanki, już czytałem w 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak wiadomo, kto za tym wszystkim stoi... :D

Czyli miałem rację. Już 15 marca w tym wątku podejrzewałem, kto za tym wszystkim stoi...

Edycja: Kolega Szyszkops ma 100% racji. Też widziałem te filmy. Mam nawet kilka. Polecam.

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.