Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

nikt na siebie bata nie ukręci - nie bez powodu załagodzili paragrafy na nie uczciwych polityków,by teraz na nowo mieć nad sobą groźbe stryczka

 

 

Rząd Swiatowy to według mnie nic innego jak banki i światowe korporacje

Sars jest zabójczy o wiele bardziej niż covid,ale za to covid jest mistrzem w rozprzestrzenianiu sie.

Nastepny wirus to będzie połączenie tych dwóch cech i możemy świat budować/zaludniać od nowa.

 

 

 

4 lata studiowałem pisma religijne w kątem genetyki i wysokorozwiniętej techniki w tamtym okresie - świadomie omijając opracowania pana Stichin i Danikena.

Zainwestowałem tysiące złotych w różne wersje Starego Testamentu,pism żydowskich,hinduskich itp. opracowań.

Napisze tylko tak - ironia nie na miejscu jak sie nie wie o czym pisze.

 

Spytam sie Ciebie - podaj mi wiarygodne zródło informacji według Ciebie. Z czego Ty czerpiesz wiedze ?

Ja wątpliwości dotyczące naturalnego pochodzenia hiszpanki, już czytałem w 2006.

Jak można traktować serio wypowiedzi kogoś kto trwoni gruby hajs na bzdury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku rządu oczywiście najlepsza jest odpowiedzialność polityczna,

Ile lat dostaje się za odpowiedzialność polityczną? Kolega mnie nie rozśmiesza. Odpowiedzialność polityczna to jest po prostu kompletnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek. Gdyby w wyniku odpowiedzialności politycznej szła kulka w łeb politruka, to wtedy byłaby odpowiedzialność a tak to jest tylko farsa.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można traktować serio wypowiedzi kogoś kto trwoni gruby hajs na bzdury?

Zamknąć Forum!!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można traktować serio wypowiedzi kogoś kto trwoni gruby hajs na bzdury?

Czy zegarki też można pod to określenie podciągnąć? Moim zdaniem jak najbardziej.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Szyszkops - szczerze to nie bardzo Cię teraz zrozumiałem. Chetnie przeczytam rozwinięcie Twojej mysli.

 

Gruby hajs na bzdury ?

To tak troche przyziemnie - kiedy Ty ostanio kupowałeś jakies książki ? Bo to nie jest tanie hobby w dzisiejszych czasach, wiec nie dziw sie że urosło to do ''kilku złotych'.

Zazwyczaj koncentrowałem sie na opracowaniach i autorach z przed 100 lat, własnie dlatego,ze w dzisiejszych czasach każdy moze wydać ksiażke i można w niej napisac wszystko. 

Może naiwnie,ale wierze że w jeszcze w 1900 nie było to możliwe dla każdego

 

 

Jestem człowiekiem wychowanym w wierze katolickiej. Co roku kolęda,co tydzień do kościoła...i w wieku 14 lat do rąk chłopca wierzącego trafia książka Danikena...

 

Ja inwestowałem kase /trwoniłem,jak to napisałeś/ po to, by znaleźć dowody na to że są w błędzie...niestety,ale po każdym przeczytaniu jakiegoś opracowania, mój religijny światopogląd sie załamywał 

 

Czy taka riposta stawia mnie -  w Twoich oczach -  na człowieka 'twardo stąpającego po ziemi' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile lat dostaje się za odpowiedzialność polityczną? Kolega mnie nie rozśmiesza. Odpowiedzialność polityczna to jest po prostu kompletnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek. Gdyby w wyniku odpowiedzialności politycznej szła kulka w łeb politruka, to wtedy byłaby odpowiedzialność a tak to jest tylko farsa.

Kolega ,pewnie z powodu tego śmiechu, raczył nie zauważyć przecinka.

Odpowiedzialność polityczna to oczywiście utrata władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyszkops - szczerze to nie bardzo Cię teraz zrozumiałem. Chetnie przeczytam rozwinięcie Twojej mysli.

 

Gruby hajs na bzdury ?

To tak troche przyziemnie - kiedy Ty ostanio kupowałeś jakies książki ? Bo to nie jest tanie hobby w dzisiejszych czasach, wiec nie dziw sie że urosło to do ''kilku złotych'.

Zazwyczaj koncentrowałem sie na opracowaniach i autorach z przed 100 lat, własnie dlatego,ze w dzisiejszych czasach każdy moze wydać ksiażke i można w niej napisac wszystko.

Może naiwnie,ale wierze że w jeszcze w 1900 nie było to możliwe dla każdego

 

 

Jestem człowiekiem wychowanym w wierze katolickiej. Co roku kolęda,co tydzień do kościoła...i w wieku 14 lat do rąk chłopca wierzącego trafia książka Danikena...

 

Ja inwestowałem kase /trwoniłem,jak to napisałeś/ po to, by znaleźć dowody na to że są w błędzie...niestety,ale po każdym przeczytaniu jakiegoś opracowania, mój religijny światopogląd sie załamywał

 

Czy taka riposta stawia mnie - w Twoich oczach - na człowieka 'twardo stąpającego po ziemi' ?

A chciałbyś być odbierany jako człowiek twardo stąpający po ziemi?

 

Poza tym nie wierzę, że ktoś, kto studiował pisma religijne sprzed stu lat, nie był w stanie zrozumieć mojego niewyszukanego sarkazmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność polityczna to oczywiście utrata władzy.

Ojapierdziu, strach się bać normalnie. Odpowiedzialność karna urzędników. Też przedni dowcip. Ilu urzędników zostało do tej pory ukaranych za swoje zaniedbania, zaniechania, niewiedzę, celowe działanie? 0.

P.S Odpowiedzialność cywilna? Kto i komu wytoczy proces cywilny i ile dekad tenże proces będzie się ciągnął o kosztach nawet nie wspominając?

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Sarkazm ?? 

Tak wyglada sarkazm w Twoim mniemaniu ?? 

 

Zarzucając, w sposób nie bezpośredni, komuś brak inteligencji i głupotę,bo chciał zgłębić wiedze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojapierdziu, strach się bać normalnie. Odpowiedzialność karna urzędników. Też przedni dowcip. Ilu urzędników zostało do tej pory ukaranych za swoje zaniedbania, zaniechania, niewiedzę, celowe działanie? 0.

Wbrew pozorom odpowiedzialność polityczna rozumiana jako możliwość utraty władzy silnie wpływa na zachowania sprawujących władzę. Często jednak nic dobrego z tego nie wynika.

Sarkazm ??

Tak wyglada sarkazm w Twoim mniemaniu ??

 

Zarzucając, w sposób nie bezpośredni, komuś brak inteligencji i głupotę,bo chciał zgłębić wiedze ?

Ej przestań, bo zacznę wątpić, czy coś z tych studiów Ci wyszło, oprócz wydanego hajsu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojapierdziu, strach się bać normalnie. Odpowiedzialność karna urzędników. Też przedni dowcip. Ilu urzędników zostało do tej pory ukaranych za swoje zaniedbania, zaniechania, niewiedzę, celowe działanie? 0.

P.S Odpowiedzialność cywilna? Kto i komu wytoczy proces cywilny i ile dekad tenże proces będzie się ciągnął o kosztach nawet nie wspominając?

Wszystkie decyzje wpływające na nasze bezpieczeństwo , które zapadają w ostatnich tygodniach nie są niestety głosem specjalistów od zdrowia czy ekonomii. To czysta kalkulacja polityczna spin doktorów i PRowców.

Szkody natomiast będą realne. To w przyszłości otwiera drogę do różnych rozwiązań, także prawnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm ??

Tak wyglada sarkazm w Twoim mniemaniu ??

 

Zarzucając, w sposób nie bezpośredni, komuś brak inteligencji i głupotę,bo chciał zgłębić wiedze ?

W którym miejscu kolega Szyszkops wytknął brak inteligencji i głupotę?

Jego wypowiedź dotyczyła jedynie rodzajów literatury i tematyki, "nieco" kontrowersyjnej z naukowego punktu widzenia. Tyle i aż tyle.

A co do spisku dot. Hiszpańskiej grypy i w rezultacie amerykańskich żydów niemieckiego pochodzenia i ich testach na koniach i ... przeczących temu opisów o rzekomo bakteryjnym charakterze zapaleń płuc przypisanych tej grypi, po opisy, że zginęli tylko szczepieni żołnierze US ARMY... No, można mieć wątpliwości. Zwłaszcza czytając o niej na stronach antyszczepionkowych.

A co do literatury sprzed 100 lat. Zawsze warto czytać, żeby pogłębiać wiedzę, nie zapominając jednak, że przez te 100 lat nauka poczyniła niemały postęp. Zwłaszcza medycyna.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jestem człowiekiem wychowanym w wierze katolickiej. Co roku kolęda,co tydzień do kościoła...i w wieku 14 lat do rąk chłopca wierzącego trafia książka Danikena...

 

Ja inwestowałem kase /trwoniłem,jak to napisałeś/ po to, by znaleźć dowody na to że są w błędzie...niestety,ale po każdym przeczytaniu jakiegoś opracowania, mój religijny światopogląd sie załamywał 

 

 

Mówiąc ogólnie, to wynika z powyższego że jesteś tylko wychowany w wierze katolickiej, z naciskiem na słowo, wychowany. Jak mniemam, kolęda i niedzielne uczestnictwo w nabożeństwie to tylko zwykła tradycja, przyzwyczajenie i niewiele znaczący rytuał . :)

Rozumiem, że intensywnie poszukujesz Boga między innymi w różnych starodrukach, a właściwie to chyba poszukujesz tylko dowodów na istnienie Boga. 

W mojej ocenie, to zła droga.

Bez wiary w istnienie Boga jako prawdy absolutnej, nie znajdziesz dowodów na istnienie Boga.  Czyli zacznij od podstaw, najpierw uwierz, a zobaczysz ile w otaczającym Cię świecie istnieje dowodów na istnienie Boga. Odwrotnie to nie działa i jest to droga donikąd. :)   

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i od jakiś 4 lat obstawiłem swoje półki w domu różnymi pismami biblijnymi,hinduskimi i czytam,czytam i czytam,porównuje i znów czytam i tak w kółko

Z pełną świadomoscia omijam także opracowania takich prekursorów jak Stichin i Daniken - by uniknąć jakiejś autosugestii

...i w wieku 14 lat do rąk chłopca wierzącego trafia książka Danikena...

4 lata studiowałem pisma religijne w kątem genetyki i wysokorozwiniętej techniki w tamtym okresie

Ja z tematem spotkałem się gdy miałem 14-nascie lat.

Dlatego ja bazuje na mojej wiedzy z przed 25lat i na swoich obserwacjach od 25 lat

Ja spędziłem 5 lat na weryfikacjie.

 

@mrovka, jak znajdujesz na to wszystko czas? Na te wszystkie badania i weryfikacje? Tyle lat doświadczenia w tak wielu dziedzinach, imponujące, naprawdę. Rok 14 był chyba przełomowy?

 

Jak można traktować serio wypowiedzi kogoś kto trwoni gruby hajs na bzdury?

:D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu kolega Szyszkops wytknął brak inteligencji i głupotę?

Jego wypowiedź dotyczyła jedynie rodzajów literatury i tematyki, "nieco" kontrowersyjnej z naukowego punktu widzenia. Tyle i aż tyle.

A co do spisku dot. Hiszpańskiej grypy i w rezultacie amerykańskich żydów niemieckiego pochodzenia i ich testach na koniach i ... przeczących temu opisów o rzekomo bakteryjnym charakterze zapaleń płuc przypisanych tej grypi, po opisy, że zginęli tylko szczepieni żołnierze US ARMY... No, można mieć wątpliwości. Zwłaszcza czytając o niej na stronach antyszczepionkowych.

A co do literatury sprzed 100 lat. Zawsze warto czytać, żeby pogłębiać wiedzę, nie zapominając jednak, że przez te 100 lat nauka poczyniła niemały postęp. Zwłaszcza medycyna.

Pozdrawiam.

Co do medycyny że poszła do przodu to fakt problem w tym że nie dla dobra ludzi a dla dobra koncernów. Owszem są nowe techniki operacji i leki które ratują życie, ale też jest pełno leków które bardziej szkodzą niż pomagają po to aby się biznes kręcił. I jest też obecnie pełni oszustw medycznych np. na temat cholesterolu aby pchać w ludzi statyny powodujące np. degradacje mózgu i zaniki pamięci. Leczy się objawy nie przyczyny a ziołolecznictwo całkowicie poszło w odstawkę aby sprzedawać chemię i uzależniać od niej ludzi. I wiem to na swoim przykładzie.

 

A teraz tak na inny temat. To co powiedział mrovka jest w 100% prawdą. Sam czytam to forum od dawna i widzę że jest tu towarzystwo wzajemnej adoracji osób które się już zbają i często nie wprost ale aluzjami sugerują komuś że jest głupkiem itp. Ich zdanie tylko jest słuszne a jak ktoś tego nie wytrzyma i napisze co o tym myśli to jego komentarze są usuwane albo dostaje bana. Moderatorzy pokazują tu że tylko ich światopogląd jest właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na inny temat. To co powiedział mrovka jest w 100% prawdą. Sam czytam to forum od dawna i widzę że jest tu towarzystwo wzajemnej adoracji osób które się już zbają i często nie wprost ale aluzjami sugerują komuś że jest głupkiem itp. Ich zdanie tylko jest słuszne a jak ktoś tego nie wytrzyma i napisze co o tym myśli to jego komentarze są usuwane albo dostaje bana. Moderatorzy pokazują tu że tylko ich światopogląd jest właściwy.

 

Nazwa, szybko proszę! Zaszczepiłeś się antymodem powiadasz, i w dodatku działa? Zobaczymy jak długo ;)  

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre teksty można zaiste doznać degradacji muzgó.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o grypie hiszpance zgłębiałem temat. Serio nie chce mi się teraz linkować wszystkiego i szukać. Ale są badania na ten temat i statystyki odnośnie całej genezy tej choroby i faktem też jest że w tamtym okresie Rockefeller finansował laboratorium w którym się robiło szczepionki dla żołnierzy. Mnie to daje do myślenia. Prawdy o tym jak powstał koronawirus i kto ho wypuścił się nie dowiemy ale według mnie jest tak jak pisałem. Nie stoi za tym żaden kraj tylko jest to sprawka światowego rządu. Jest wywiad z nieżyjącym już Davidem Rockefellerem który mówił że na świecie trzeba zmniejszyć liczbę ludzi. I coś w tym wszystkim jest. Iluminaci mają ogromny wpływ na to co się dzieje na świecie. W końcu całe finanse świata i wiele banków narodowych mają w garści.

Jak możesz, to bardzo proszę rozwiń trochę temat tego rządu światowego i tych tajemniczych Iluminatów. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy na tym i na innych forach to obcy którzy pilnują żeby ludzie wymieniający się wiedzą, wymieniali się jedynie głupotami, natomiast gdy ktoś napisze coś prawdziwego o obcych to moderatorzy sprawiają że jest wysmiewany i nikt mu nie wierzy...

 

:(

 

Tarant na pewno jest z matplanety, widziałem kiedyś jego zdjęcie z czymś wystającym z głowy.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty na serio myślisz że światem żądzą politycy ? A kto na nich ma wpływ ? Wszyscy są czyścibjak łza czy są też skorumpowani i zastraszani? Dlaczego uczciwi politycy i niewygodni są zabijani albo popełniają samobójstwa? Na wszystkim trzyma łapę światowy rząd. Czyli najbogatsi masoni na szczycie tej całej piramidy. Mają wpływy bo mają wielkie korporacje pod sobą oraz banki narodowe itd.

A tak na marginesie dostałem 11 pinktów karnych. Ile można mueć max ? Jest gdzieś taryfikator ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie dostałem 11 pinktów karnych. Ile można mueć max ? Jest gdzieś taryfikator ?

 

Jesteś zaszczepiony. Nic Ci nie grozi  :lol:  :lol:  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jedno jest pewne, kwarantanna ryje banie!

Ciekawe kiedy mi odwali tak jak Adiemu...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem jakie świństwo muszą pchać w badaniach do tego placebo, że ludzie mrą w tej grupie jak muchy , żeby na ich tle różne leki mogły święcić tryumfy jako ratujące życie. ;-)

Tylko jedno mi się nie zgadza...coraz więcej trucizny wokół nas i żyjemy coraz dłużej...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, kwarantanna ryje banie!

Ciekawe kiedy mi odwali tak jak Adiemu...?

I kto Ci da punkty karne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie da.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.