Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy ze każdy z nas zarobi zapalenie płuc ,a  dysfunkcja płuca to jak trafienie na wózek po złamanym kręgosłupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

To jest rzadowy "conjob", nie dawaj wiary takim wiadomością

A co to jest? blowjob na locie conair? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijając wodzę fantazji to USA wypuściła koronawirus aby osłabić gospodarkę Chin. ;)

Edytowane przez BorysT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="vitriol" post="2731082"

 

:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex jak zawsze dostarcza:

 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jutro ogladne linki - ale zapowiadaja się ciekawie.

Przy takich materiałach dużo można dowiedziec sie z samych komentarzy,oczywiscie po przesianiu plew.

 

Klika dni temu czytałem że Irańscy naukowcy ogłosili,że ten wirus napewno nie jest pochodzenia naturalnego i znaleźli w nim ślady HIV - piszac banalnie.

 

W Chinach po zrobieniu sekcji zwłok, okazało się że płuca zmarłych wyglądały jak po ostrym zarażeniu SARS i po przewlekłym AIDS

 

Przy eksperymentalnym leczeniu łącza leki na Hiv i malarie.

Do leczenia używają leków na Hiv takie jak lopinavir i rytonavir. Mieszanka tych leków daje nam lek o nazwie KALETRA - a ten lek jest stosowany przy leczeniu ludzi zarażonych Hiv'em jak dzieje sie juz źle.

Ale nie pamiętam czy podaje sie go w ostatnich stadium Hiv czy juz przy AIDS - moze Adi coś wie :)

 

A z teori spiskowych to wyczytałem info że Niemcy w październiku tamtego roku wycofali leki na malarie z aptek i wpisali je tylko do użytku szpitalnego - przeczuwali czy wiedzieli ? :P

Troche dziwny ruch - bo z tego co wiem, to chyba nie ma aż takiego zapotrzebowania leków na tą chorobę, żeby je ustawowo ograniczyć

Pewnie Adi będzie cos wiedział :)

 

@irekm - nie sądze żeby tak było,przynajmniej łudze się :P

Bo ogólnie jak na wirusa, to skubaniec potrafi długo żyć i to w różnych warunkach - więc na upartego mogłoby być to możliwe

//ale napewno będą rozpylać w ten sposób antidotum - żarcik taki :P //

 

Tak sobie myśle spiskowo

Jeżeli to jest planowane żeby pogmatwać w światowej gospodarce i wywołać mini kryzys, to co byśmy nie zrobili,nic nie wskóramy - jeżeli ma umrzeć ileś tam ludzi,to umrze i dopiero po osiągnieciu planowanej liczby zgonów będzie ogłoszone wielkie zwycięstwo medycyny nad Covid19

-ale to będzie dopiero można przeanalizować po kilku latach od zakończenia epidemii. Dopiero po kilku latach wyjdzie kto zarobił, a kto stracił. 

Natomiast jeżeli to był nieszczęśliwy wypadek - to wierze ze to jakos powstrzymamy, bo każdej frakcji politycznej i korporacyjnej będzie poprostu na tym zależało.

 

Z drugiej strony, jeżeli to był wypadek,to tu sytuacja moze myć groźniejsza - bo nie wiadomo,co to dokładnie uciekło :)

Osobiście i naiwnie uważam, że jak się juz bawią w 'bogów'...,to powinni mieć tez jakiś kodeks honorowy i w takiej sytuacji udostępnić wszystkie dokumenty na temat tego wirusa ośrodkom badawczym do opracowania jakiegoś antidotum

Też nasuwa sie myśl - skoro to był produkt gotowy, to napewno mają antidotum - nie wierze ze nie

 

Ale to tylko moje luźne przemyślenia

 

 

PS.

A pamiętacie kiedyś taką serie artykułów w necie,gdy rząd Niemiecki sugerował swoim obywatela robić zapasy na 2tyg w ramach narodowych ćwiczeń wojskowych??  To pojawiło sie 1-2 lata temu w necie.

-Tak czy inaczej, poprostu mi sie to przypomniało - jako tako nie łącze tego ze sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o wyjaśnienie kto w końcu tego wirusa wyhodował: Chińczycy żeby pozabijać Amerykanów, Amerykanie żeby pozabijać Chińczyków, czy też komu się wymknął: Chińczykom, Amerykanom czy Rosjanom? A może Niemcom? 

 

Mogliby się w końcu w tych internetach zdecydować na jedną wersję, żeby człowiek wiedział  :) . BTW, czasem tęsknię za światem bez internetu i mediów społecznościowych, gdzie lokalni nawiedzeni rozsiewali wiedzę lokalnie jedynie. Świat dostał do rąk tak wspaniałe narzędzie i zapełnił je w ogromniej części bzdurami.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie "świat" tylko ludzie to zrobili.

Tak jest. To jest taki paradoks Internetu. Dawniej mówiło się , że jest tyle głupich, bo nie mają dostępu do wiedzy i nie tyle głupich co z brakami wiedzy... Jakże błędne to było założenie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o wyjaśnienie kto w końcu tego wirusa wyhodował: Chińczycy żeby pozabijać Amerykanów, Amerykanie żeby pozabijać Chińczyków, czy też komu się wymknął: Chińczykom, Amerykanom czy Rosjanom? A może Niemcom? 

 

Mogliby się w końcu w tych internetach zdecydować na jedną wersję, żeby człowiek wiedział  :) . BTW, czasem tęsknię za światem bez internetu i mediów społecznościowych, gdzie lokalni nawiedzeni rozsiewali wiedzę lokalnie jedynie. Świat dostał do rąk tak wspaniałe narzędzie i zapełnił je w ogromniej części bzdurami.

 

Hej, z internetem jest trochę jak z tymi koszami w sklepach "wszystko za 5 złotych". Możesz sobie grzebać, przebierać, przerzucać - zawsze znajdziesz coś dla siebie, musisz się tylko przekopać przez resztę złomu i dziadostwa które cię nie interesuje ;) 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że korzystam z internetu w konstruktywny sposób (choć to subiektywne). Po prostu czasem nie mogę pojąć że ktoś może godziny poświęcać na social media. Mnie internet kończy się po ok. pół godzinie. Poczytam newsy, sprawdzę forum :-), a gazety czytam na Kindle’u. Jest tyle książek, filmów czy po prostu można iść na spacer. Ale ja chyba stary jestem i mam zbyt duże wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

To ja proszę o wyjaśnienie kto w końcu tego wirusa wyhodował: Chińczycy żeby pozabijać Amerykanów, Amerykanie żeby pozabijać Chińczyków, czy też komu się wymknął: Chińczykom, Amerykanom czy Rosjanom? A może Niemcom? 

 

Mogliby się w końcu w tych internetach zdecydować na jedną wersję, żeby człowiek wiedział  :) . BTW, czasem tęsknię za światem bez internetu i mediów społecznościowych, gdzie lokalni nawiedzeni rozsiewali wiedzę lokalnie jedynie. Świat dostał do rąk tak wspaniałe narzędzie i zapełnił je w ogromniej części bzdurami.

 

Musisz ustawić sie w kolejce :) 

Szybko się nie dowiemy kto jest za to odpowiedzialny - tak jak pisze, trzeba dać temu czas by kurz opadł.

Teraz tylko możemy kolekcjonować wszelkie info, nawet te sprzeczne z sobą.

Tego wirusa, co biega teraz po świecie ,to nie wiem kto wyprodukował, komu uciekł lub kto w tym maczał palce- ale ogólnie patent na tego wirusa mają tylko zaa oceanem i u królowej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u kogoś z Was wyskoczy pozytywny wynik to dowiemy się tutaj na forum? Wklejane są zdjęcia jak wyglądamy, opisujemy gdzie jesteśmy co robimy, czym się zajmujemy, gdzie na wakacje, jaki samochód itp.... ciekaw jestem czy ktoś się ujawni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z innymi teoriami spiskowymi około 80 % populacji "przechoruje wirusa" sądzisz, że wszyscy z tego forum znajdą się w tych pozostałych 20 %?  :D  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było.

post-6729-0-29138200-1584388899_thumb.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opolczyk to akurat jest uzależniony a nie zarażony :) 

 

 

Zgodnie z innymi teoriami spiskowymi około 80 % populacji "przechoruje wirusa" sądzisz, że wszyscy z tego forum znajdą się w tych pozostałych 20 %?  :D  ;)

Jestem pewien że nie dla tego pytam czy ktoś się przyzna

U mnie na osiedlu na razie czysto (niby)  ten pierwszy będzie potem naznaczony <_<  bo wiadomo wszyscy po nim to od niego  (jak to na wsi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z innymi teoriami spiskowymi około 80 % populacji "przechoruje wirusa"

W obecnej sytuacji odliczcie sobie jakieś 40 procent osób deklarujących zakup.

Czyli 80%, z tego 40% na minusie... czarno to widzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jak u kogoś z Was wyskoczy pozytywny wynik to dowiemy się tutaj na forum? Wklejane są zdjęcia jak wyglądamy, opisujemy gdzie jesteśmy co robimy, czym się zajmujemy, gdzie na wakacje, jaki samochód itp.... ciekaw jestem czy ktoś się ujawni.

 

Ja napewno ujawnię - bo jestem w grupie wysokiego ryzyka..by nie napisać że najwyższego.

Zresztą, ludzie showbiznesu mają potwierdzone wyniki, ludzie polityki są pozytywni...także taki ktoś jak ja,to już szału nie zrobi i na tym nie zarobi :)

 

@beniowski - troche nie zrozumiałem tego wklejonego obrazu - użytkownik opolczyk ma korone ? czy to chodzi o wirusa zegarkowego ? //juz nawet nie wiem czy emotke mi wypada wklejać//

 

 

Edit: dobra,doczytałem post Paweł Bury - tym razem teoria okazała sie fejkiem :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie, nie wypada o przypadłościach Kolegi tak gadać...

 

Ach, wstawię emotkę -

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.